Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

Haha tako nekako,moze da se zavrshi i za manje ,60h kad zavirish u svaki coshak…

1 Like

Trenutno sam u football manager fazonu :slight_smile:
Vodim West Hamm, uveo sam ih u ligu evrope ali start u premijer ligi je ocajan. 1 pobeda 3 poraza… :smiley:

Čeka se oktobar :smile:

Ovih dana, bukvalno na kašikicu, igram Quantum Break i DOOM.
QB igram dok prvi put ne zaginem, ubi me u pojam onoliko load-ovanje…izgubim volju da igram dalje.
DOOM mi je i dalje pomalo konfuzan. Mapa je “luda kuća” i nikako da se naviknem. No, igrajući bez nje, ipak nekako stignem tamo gde je ID namenio…
E i da, u međuvremenu sam i Ryse instalirao, ali sačekaću sa pokretanjem dok jednu od ove dve započete ne finiširam…

Čitam sada ovaj moj post, i kontam da sam postao kao oni matorci iz Muppet Show-a. Samo gunđam i pridikujem…heh, što veli jedan moj kolega na poslu: “gadan đed iz tebe raste!”

1 Like

Ako ti ista znaci, dizajn mapa se smiri posle prve dve-tri deonice. Mislim da su s dizajnerske strane malo pogresili sto su najkonfuznije mape gurnuli napred da prve docekaju igracha. Proveo sam tih nekoliko sati pola igrajuci, pola vrteci mapu. Doduse, to je vise bilo jer sam tvrdoglavo trazio tajne…

Evo i mene u Doom paklu, izgleda fino, ali zamerke i dalje ostaju te mislim da ce ovo za mene do kraja ostati jedan ipak prosecan FPS.

Neverovatno malo municije. Doom se igra skoro kao survival horor, precesto ostajem bez municije u sred bitke. Trebalo bi da nadogradim i ammo a ne samo health, i da pazljivije balansiran kojim oruzjem cu da ubijem kojeg neprijatelja; ali ponekad zaista pozelim da ubijem impa sa prokletom bazukom.

Mapa je ok kada se naviknes, nije sama po sebi problematicna koliko je monoton i neuobicajeno vertikalan level dizajn. Na trenutke mi deluje kao platformska igra. Zaista je bizarno toliko skakanja za jedan FPS. Sada sam dobio double jump, pa ima jos vise skakanja na jos udaljenije platforme. Ludnica.

Nadogradnje su… dosta cudne. Sada sam vec dosta unutar igre a osim sto sam malo nadohradio pistolj i shotgun modove, za koje ne vidim da prave neku veliku razliku, i tek sada sam dobio gomilu cool oruzja (plasma i automatic rifle) koja cu nadograditi ko zna kada.

Generalno, igra se ponasa slicno kao prethodni doom, samo na mnogo otvorenijim nivoima i sa mnogo vecim brojem neprijatelja koje odjednom baca ispred igraca. Neki event (obicno ispunjavanje objectiva) trigeruje pojavljivanje neprijatelja koji posto su demoni nadiru sa svih strana ili se jednostavno materijalizuju iz vazduha. Ali ceo taj pacing nekako brzo dosadi: uradi nesto, ubij 10 neprijetelja, repeat.

1 Like

Moram se složiti sa tobom. Nisam Bog zna kako odmakao, ali za sada igra na mene nije ostavila neki WAUuuu utisak…štaviše, sve mi nekako meh… (čika sa balkona, znam, znam…)

Isti problem si imao i sa Dead Space, se secas? I tad sam se pitao kako uspevas da potrosis toliko municije. Maybe it’s you. :smiley:

@ninja Eh, sta ces. Bitno je da ste mu dali sansu.

Ja izmedju sesija Witchera igram Infamous Second Son. Prije nego sto sam poceo da igram gledao sam recenzije, i kontam kako niske ocjene, kako moze Infamous da bude los… Sad sam saznao.

Nije toliko los koliko je bezlican. Komande nisu dovoljno utegnute, kao ni combat. Definitivno sve igre koje izlaze na pocetku generacije pate od bezlicnosti i osjeti se zurba da se izbaci proizvod.

Zavrsio RDR , iako sam znao kraj, DAMN nije mi bilo sve jedno kada sam to kao igrac licno doziveo. Onoliko sati igranja i avantura da te ovako zavrsi…

Krenuo sam sada MASS EFFECT 3 sa svim DLC-ovima. I ja ne mogu da verujem kako igra LOSE izgleda. Nikad mi low poly nije smetao puno. Ali ovde je SVE skoro tako. Onaj manjak detalja i jednostavo pikseli na armoru Separda i njegovih pratilaca mi nije jasan.
Pa ME 1 i ME 2 cini mi se da izgledaju 2x lepse, detaljnije i bez ovakog skacenja.
Nikad nisam bio graphic whore, i igracu igru jer sam fan ME serijala, ako ovako nesto me je bas razoraralo.

Heh, meni je Second Son jedna od najboljih PS4 igara koje sam odigrao. Super mi je bio osecaj nadmocnosti u odnosu na obicne neprijatelje i ne secam se da su mi kontrole predstavljale neki problem.

2 Likes

Ma ja mislim(cak sam i uveren) da nije isto kada ti igru igras odmah na njenom izlasku i dok je jos “sveza” , kad se pogleda igra ima vise od 2 godine od izlaska, tako da…

ima smisla.

Slazem se u potpunosti,mada poneke igre ni vreme ne moze da pregazi…

1 Like

Kao npr tetris… :slight_smile:

A ja od svega započetog i nezavršenog krenuo sa Tomb Raider Definitive Edition. Originalno izdanje sam, svojevremeno, kompletirao 100% na 360-ci, a sa obzirom da sam uživao uz Rise of Tomb Raider, rešim da ponovo pređem prvi deo, ali ovog puta na XO. Juče odvalio 3-4 sata…

1 Like

Ja lepo seo ko covek danas, oplevim Nba 2k12 (jer mi taj najbolje lezi, a i muzika mi je vrh) i posle dugomesecnog igranja, uspem da upgradeujem svog igraca kako treba, dajem u proseku 40+ koseva po utakmici, derem sve pred sobom, ocene A+, svaku tekmu sam MJ player of the game, poceo Play Off, ocistio sve timove bez ijednog poraza u celom Play Off-u, veceras igrao finale sa Miami Heat-om, jedva uspem i njih da oduvam 4 utakmice bez poraza i napokon se zavrsi utakmica - ja uzbudjen po prvi put, da cujem sta ce da se desi na Press Conference, kako ce igra teci dalje, da li je to kraj, pojma nemam.I kad je trebalo da me prebaci na Press Conference - Fatal Crash Interupted. Ja u neverici, ponovo pokrenem igru - vec se iznervirao i plasio da mi nije snimio pobedu i da moram ponovo da igram i opet Fatal Crash. Treci put udjem na My Player i instant Fatal Crash… Jaooooo, momentalno sam obrisao igru sa hdd-a, konzoli dao hard shutdown, toliko sam prso da mi je doslo da je bacim u tri lepe, da bacim i ovaj dzojstik, da je prodam u pm, da je ne gledam vise sve joj j*** i igri i svemu i evo sad sam se iznervirao… Uh bre. Ne pamtim kad sam se iznervirao zbog igre, dovoljno sam se nervirao dok sam igrao zadnju utakmicu, ali ovo je bio slag na tortu. Tako da eto. S**em se i na nba i na sve. Sad mi je lakse.

Hajde kontam, igra mi se jos uvijek Borderlands 2 iako sam presao main story… Krenem ispocetka u Vault Hunter Mode (nova razina koju dobijete nakon sto pobijedite igru), i odmah se primjeti ogromna razlika. Bolji loot, novi neprijatelji i sl… Dodjem do Sanctuary-a i krenem igrati DLC-ove, tacnije, Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep

Definitivno, najzanimljiviji DLC sto sam u zivotu igrao… 5h u komadu sam buljio u ekran… Zaista, maksimalna preporuka svakome za Handsome Kolekciju, svakako je u 99% slucajeva uvijek na nekom popustu.

Samo Geralt da te ne cuje :smiley:

Pre tri dan zavrsio Sleeping Dogs remaster( tacnije po drugi puta prvi puta sam je presao na old gen.), dobro dodje ova letnja susa za “ciscenje library-a” (dobro se neko - izdavaci setili na to LOOOL :smile:) , po meni igra zasluzuje definitivno drugi deo, to sto preee :slight_smile: , sada cu verovatno zavrsiti Doom ili Until Dawn koji sam dva puta odlagao, pored doga se redovno igra MP COD: BO 3.