Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

Jesi odradio i turnir na ostrvu Bruce Lee style? :smiley:

Nisam, ali za razliko od prvi puta(old gen) ovaj puta sam odradio i skoro sve Police side misije, mogu reci da su bas interesantne. Je to deo DLC-a - Bruce Lee? Ako je imam sve DLC-ove, ma da bi mogao i njih preci. Sta preporucujes?

EDIT:
Ako si mislio na Martial Arts Club, tamo mi fali jos 1 klub da predjem, da bi imao 5/5 .

Say whaaat? :smiley:

Sad me zaintrigiralo :smile:

1 Like

Evo ja dva dana igram Mirrors Edge Catalyst i nisam bas nesto odusevljen…parkour je dobar i lako se snalazim sa penjanjem,preskakanjem i ostalim cudesima,ali mi je borba ocajno uradjena…za sada onako neka sedmica…

Nakon što sam prešao danas na Windows 10 instalirao sam odmah Forza Motorsport 6 Apex i posle dosta vremena zaigrao nešto (ne računajući FIFU), dobra je igra, ali i veoma kratka, imam osećaj da se ovo može preći kroz 2h.

Za djabe dobro je :stuck_out_tongue_winking_eye:

Za djabe dobro je :stuck_out_tongue_winking_eye:

Da :slight_smile: Jedva čekam FH3, žešće me smorio Technomancer, jako dosadan RPG sa nikad glupljom mapom, uopšte ne znam gde trebam da idem niti gde se šta nalazi, a nimalo ne pomaže što u svakom trenutku ima bar 3 pinpointa na mapi, naravno nemam pojma koji me navodi ka trenutnoj misiji, a koji ka nekim drugim side misijama jer su svi potpuno isti.

@DaNte Ja ono sto se moze reci da bas jedva cekam ovu jesen su, COD: Infinity Warfare, COD: Modern Warfare Remaster i naravno Battlefield 1 , PS + sam tri meseca pre uplatio uzeo jos godinu dana, bolje pre uzeti (od viska glava ne boli :slight_smile: ) , tako da je sve spremno i za MP. E sada pored toga je na “razmatranju” Gran Turismo Sport ili Forza Horizon 3, jos nisam odlucio sta cu uzeti na day one, ali igrati ce se verovatno oboje. Samo pitanje je sta uzeti na day one tacnije preorder-ovati :slight_smile: , ali odlucio sam da necu uzeti obe u preorder-u, jer poznavajuci sebe onda na kraju necu sigurno igrati niti jednu a niti drugu(tacnije baciti u vetar 60-100$) , jednu uzimam na day one ili u preorderu i kada se malo izigram uzimam drugu, jos nisam niti drugi deo(FH) presao a uzeo sam je jos u preorder-u.

Za mene tu nema dileme, FH3 je neuporedivo zabavnija. Gran Turisno je mnogo ozbiljnija simulacija koju bez posvecenosti automobilizmu i auto moto sportu ne vredi igrati. U cemu je draz za casual vozaca da na jednoj istoj stazi na nirburgringu isprobava 500 modela automobila. Iz istih razloga mi ni klasicna Forza nije zanimljiva.

Trenutno picim CREW -Wild run I simpaticna je igra. Nikad pre nisam bio fan voznji al ovde imas toliko stvari za raditi da ako ti nesto ne ide ti uzimi ono sto ti lezi i pici. Nisam mogao da verujem da ima PVP misija gde sam vozio 90 minuta ( sat i po!!!) Sve vozim vozim …i osetim kako mi neudobno pa malo ustanem i vozim i vozim pa reko dokle ovo bog te? Kad sam zavrsio uzeo pivo i otisao na terasu i nazovem druga i kazem evo simuliram da sam u Predejanu i pravim pauzu jbt kao iz Grcke da se vracam vozio sam trku u igri sat i po! Ima nesto zarazno u igri.

Zavrsih Crysis 2. Prvi FPS da igram na gamepadu (neracunajuci npr. MOH na PS1 :slight_smile: ). Pocetak je bio bas obeshrabrujuci ali evo do kraja igre sam se vec ispraksovao. Nisamvise totalni noob xD

Joj MOH, kad se setim te igre, COD niti BF joj nisu bile ravne, sacuvao sam si u kolekciji MOH: Airborne za PS3, sta bi dao da naprave nastavak MOH-a na ovoj generaciji, to bi bio win x2.

[quote=“padawan, post:2103, topic:9273, full:true”]
Gran Turisno je mnogo ozbiljnija simulacija koju bez posvecenosti automobilizmu i auto moto sportu ne vredi igrati. U cemu je draz za casual vozaca da na jednoj istoj stazi na nirburgringu isprobava 500 modela automobila.
[/quote]Ovo bi se isto-slicno moglo reci i za fifa-u, sa 3-4 izmenjene reci :slight_smile: .

U cemu je draz za casual nogometasa da na jednom istom stadionu na Santiago Bernabeu isprobava 500 “modela” nogometasa.

Pa, da, sve te takozvane simulacije, zavise dosta od toga koliko te interesuje real life i koliko mozes da se uzivis u ulogu. Ja licno fudbal jedno 15 godina vise ne pratim, osim nekih finala, prvenstava… ali je FIFA mnogo zabavna cak i za one koje ne prate fudbal. Podrazumeva se da si bar nekada pratio. Ovo bre mnogo suvoparno… podesavanje vozila, trka sa vremenom… mislim da je GT pa cak i Forza vise za auto moto fanatike. Za njih je to raj na zemlji. FIFA je ipak arkada.

Zavrsih juce Until Dawn. Kratko i slatko, traje taman koliko treba. Prica je bolja nego sto deluje u prvi mah, svidja mi se kud su otisli sa svim tim bolestinama. Uspeli su da upakuju svaki teen horor klishe a da ne bude previse blesavo ili predvidivo. Moderni choose-your-own-adventure.

Sramota me da priznam da sam pred kraj igre u par navrata varao tako sto bih odmah ugasio igru ako vidim da sam napravio neku fatalnu odluku. Ovako sam zavrsio samo sa jednom smrcu, inace bi od startne ekipe ostala samo polovina.

. . . . . .

Sad sam medjutim u nezgodnoj poziciji da sam prakticno sve odigrao. Nocas sam upalio konzolu i gledam sta nisam odigrao do kraja, sto je za mene retka situacija. Hmmm… Divinity Original Sin? Mozda mu se vratim, al nije ko da me vuce. MGSV? Neka, s tim sam verovatno zavrsio, vojna simulacija u potrazi za narativom. Far Cry 4? Covece, to sam batalio tako davno. Aj da vidimo kako deluje…

I sta ja znam, i dalje mnogo lepo izgleda, samo sam sve pozaboravljao kako se radi i dokle sam stigao. U glavi mi se motaju pozitivna secanja na uzbudljivo, spontano oslobadjanje naselja, s losim predosecajem da se u Ubisoft igrama sve pre ili kasnije svede na ciscenje mape od ikonica. A jos su tu i prokleti orlovi. Tako da videcemo.

Mozda se nakanim i uzmem Dark Souls 3.

To pod obavezno :grinning:

Ja uzeo da probam Neverwinter na PS4 i zarazio se skroz+je free :slight_smile:

Do jednog 30 levela. posle postaje smor :slight_smile:

1 Like

I ja nesto kontam da ce biti tako…sada sam 22lvl