Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

Sta ima u onome Borderlands 2, pa to je cudo jedno… Presao sam glavni quest, jedan DLC, i opet bih igrao sve ispocetka… Nevjerovatan loot pool igra ima. I da potrosite 1000h, opet postoji mogucnost da naidete na bolji item. Golemo…

“Moram” nastaviti Fallout 4 i zavrsiti sto imam od DLC-ova, a ne da mi se. Vala su ga pretjerali sa monotonoscu…

Drugom delu pomaže i to što se ne završava na onako bedan način kao prvi deo. Kad sam stigao do kraja sam mislio da se neko zajebava samnom i da sam prešao prvi disk. But nope, that’s all folks… Dok nije izašao DLC…

E jel igrao neko ovaj Hyper Light Drifter?

upravo krecem dmc 5 jaaaako ql pocetak igre … igrao sam ga na sony 2 i bila je wow igra tada i ovo izgleda dosta ql

https://i.ytimg.com/vi/iEKXdwoI1H4/maxresdefault.jpg

inace igram vec 2 meseca farcry 4 igra je jebaaaanje keve ne znam dal sam bolji fps igrao nekad jos na dzojstiku tako lepo ide da ne poveruje covek,

U vidis setio si me ja sam dosao negde malo vise od pola igre trebao bi ga zavrsiti na PS4-ci, igra je taman sto bi se reklo mozak na pasu za razliku od prethodnih delova.

sta znam ja ovakve igre obrnem za 3 veceri nema traganja nema nista sem “ubi sve sto vidis” :smiley:

Jucer zavrsio Walking Dead, 2 i 3 epizoda su mi bile najbolje, najvise akcije, inace nisam ga uopce igrao niti na old. genu, ovo mi je bio prvi puta. Sada ne znam da li da predjem i drugi deo, inace poceo sam po 100-ti puta GTA V remaster(naravno originalni sam presao na old genu) i Uncharted 2 remaster, trebao bi i Doom vise zavrsiti, uz to se najvise igra MP BO 3.

nisam imao konzolu dugi niz godina jos od sege dreamcast i sony 1 i 2 , sad sam uzeo za male pare xbox 360 i ima pregrst igara koje nikad nisam ni video ni cuo tako da mi je zagarantovano igranje bar 2-3 god jako sam se iznenadio kako mi dobro ide fps na dzojstiku preso sam farcry4 stim da ima jos doooosta toga da se istrazi … aj preporuci neki ql fps … i da sta je to mp bo 3 ?

Ovih dana otkako sam prešao na Windows 10 i otkako sam instalirao SSD sam se manje više divio brzini rada računara, od pokretanja sistema do raspakivanja rar arhiva i instaliranja igara, sve prosto leti i mnogo je brže od HDD-a.

Međutim došlo je vreme da se vratim na igre i nakon što mi se nimalo nije svideo Technomancer, odlučio sam da ga obrišem i krenem sa Mad Maxom, pošto sam tu igru još na launchu krenuo da igram, međutim tada mi je pucala mapa jer sam koristio 3DM crack i nisam mogao da je završim, sada sam krenuo ispočetka original da igram i sve prosto leti u 80fps, igra je meni legla k’o budali šamar, možda i najviše zbog toga što mi je Batman Arkham omiljeni serijal, a Mad Max koristi isti combat system.

[quote=“marcone, post:2140, topic:9273, full:true”]
aj preporuci neki ql fps … i da sta je to mp bo 3 ?
[/quote]Posto imas X360 definitivno bi ti preporucio Halo serijal da odigras, imas do 4-tog dela za x360.
MP BO 3 - Multiplayer Call of Duty: Black Ops 3

Znao sam da ces to reci presao sam na pc prva 2 dela (na silu) igra mi se ni malo ne svidja nisam bas neki miljenik tih sajber sranja :smiley: ali probacu ove “novije nastavke”

Odigraj onda Wolfenstein, odlican fps.

1 Like

Borderlands je ok
Saint’s Row je uglavnom Third Person Shooter, ali je baš zabavan serijal
Crackdown
Vanquish
Dead Island
Rainbow Six
Bulletstorm
Metro
Prey
Max Payne
Spec Ops
The Darkness
Bioshock

Imaš svašta nešto iznad, i fps i tps, i sve između. Možda ti se nešto svidi odatle.

Od 2006-te je sve pocelo:

Slijedi 12-ti prelazak. @Akiris, ti si kriv :smiley:

Počeo sam da igram ovaj Life Is Strange, onu prvu epizodu koja je besplatna. Nisam nešto mnogo igrao, samo sam probao, istražio sam svaku glupost koju sam mogao da istražim, stigao sam do kupatila, ali već imam ideju šta će da urade u igri, i ako sam u pravu, onda meh, bolje da se nisu ni cimali.

Ako se na kraju ispostavi da se ova Max sprijatelji sa ovom koja bude upucana, da vreme počne da pravi sranja, te da mora da pusti da bude upucana u kupatilu, onda ću popizdeti.

Ali mi je karakterizacija likova urnebesna, podseća me na one filmove iz devedesetih koji se dešavaju u srednjoj školi prepunoj glumaca koji imaju po 30 godina, sa preuveličanim karakteristikama nekih likova.

O, vidi, eno je kučka, eno ga onaj Jock koji muči štrebera, a glavni lik je neshvaćena duša, sa nekim naizgled uvrnutim hobijem, koji je drugačiji od ostalih i sluša muziku koja većina drugih ne bi slušala… I naravno, da bi bili edgy, dodajmo gomilu fuck i shit u vokabular :smiley:

Takođe, mora da se pojavi plavi leptir, jer je to omiljeni simbol u video igrama… :smiley: Nadam se da grešim u vezi kraja i da je igra vredna tih pohvala.


Pored toga, nabavio sam ponovo PS2 za smešne pare, i sad ponovo igram neke igre koje jako duuugo nisam igrao. Taj osećaj kad ponovo pokreneš NFS Underground i Underground 2 na PS2 i krenu Get Low / Riders On The Storm…

Još da skinem Most Wanted i Hot Pursuit 2, pa da ih prelazim redom ponovo. :slight_smile: To i Burnout, sa kojim RPG ubačenim, onako, radi reda :smiley:

1 Like

Danas konacno nabavio Uncharted 4, presao 4 chaptera…hm… moram priznati da kao fana serijala nije me za sada nesto odusevio… videcemo jos je pocetak

Niti pocetak…

Ja skoro suzu pustio na tavanu gde su sve reference prva tri dela. Jos onaj kiddy gun i Nate-ova paljevina tipa damn im out of ammo. Right in the feels, surova istina kad shvatimo da smo matori a jos bi se igrali kao deca :frowning:

I ona poruka od Chloe, kao imam neki lead, ako si za javi se…

Oh Chloe… :smiley:

1 Like

Retkost je ovoliko nekoga otkinuti u FIFI jer vecina rage quituje posle 3-4 gola.

Igra se Headlander. Jako simpatična platforma. Veoma zanimljiv seting koji po meni ima neverovatan No One Lives Forever vibe iako je smeštena u sasvim drugi univerzum.

1 Like