Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

Hoce, naredna ND igra :slight_smile:

1 Like

Ma da verujem da bi to pre ND-a mogao uraditi isti izdavac The Order-a 1886, a to je Santa Monica Studio sa nadolazecim GoW, posto sumnjam da ce izaci neka ND igra pre GoW-a.

Ne izgleda ni Horizon lose…

Slazem se, ne izgleda uopste lose, ma da opet ne verujem da ce biti lepsa od U4, dok za GoW verujem da hoce…

Igra se Inside. Nisam previše impresioniran, ali dobra igra. Svakako bolja od Limba. Prva polovina je išla prilično glatko. Sad sam došao do neke nimfe, koja je počela da me nervira.

Borderlands 2 se upali svako malo. Bloodborne i The Last of Us su na cekanju dok prode celopek. Life is good…

A ja brojim dane do 23-ceg. Samo pazi da ne spojlujes nista! Vec sam se blago preznojao od pomena nekakve nimfe koja nervira… :grimacing:

Ne brini nije to spoiler, inače sam završio igru. Zanimljiv level dizajn, zvučna podloga tek da je ima. Malo mi bezveze dizajn likova bez lica, ali dobro, takav je art stile. Grafički podseća na Monochroma-u sa boljim osvetljenjem i lepo odrađenom vodom. Gameplay je kao u Limbo-u. Igra je morbidnija nego što sam očekivao. Šta znam, svakako vredi odigrati, ali gledajući ocene koje je dobila (IGN dao 10/10, Polygon 9.5/10), mislim da je igra debelo precenjena. Pogotovo što se zbog svoje morbidne izvedbe neće dopasti klasičnim ljubiteljima platformi, ali ona nije ni namenjena njima.

Za koliko si ga presao?

Oko 3 sata, ne znam tačno sve sam nešto iscepkano igrao. Sve u svemu igra je kratka, taman za jedno pre podne.

Završih i ABZU. Ima ovde dosta materijala da se igra opljuje, ali mislim da ne bi imalo smisla. Elem ko je uživao u Flower-u i kome je Journey remek delo, sigurno će uživati i u ovoj igri. Meni lično obe igre su bile meh, stim što je Journey u vreme kada se pojavio zaista izgledao čarobno. Ono što bih nametnuo kao pitanje, je koliko neko ko je u gaming vodama duže vreme može da uživa u ovakvim vrstama igara. Odgovor bi bio isti kao i kad bi pitali ozbiljnog filmofila koliko može da uživa u mjuziklima.
Igra svakako predstavlja lep i opuštajuči audio vizuelni doživljaj. S obzirom da postoji narodna verzija, kao i da nije mnogo dugačka (oko 3 sata), svakako je treba probati jer donosi koliko toliko jedinstveno iskustvo.

2 Likes

Deus Ex Mankind Divided? :slight_smile:

Cek, jel i to izlazi 23-ceg? Kuku meni. A jos ce ispasti i da je No Man’s Sky vredan uzimanja… pocecu da krijem kupovine od Lidije.

Jel igrao neko ovde Survarium?

Ja nisam igrao ali znam da su ga pravili ljudi koji su radili i stalker igre, tako da ako volis atmosferu iz tih igara, svidjece ti se i survarium. Inace igra nema sp kao sto sigurno vec znas, samo mp.

Zavrsih najzad Hyper Light Drifter!

Eto koliko dugo traju cak i male igre kad igras po pola sata uveche.

Kako sam uzeo XO, krenuo sam da prelazim Halo MCC redom na Legendary. Halo CE sam skoro zavrsio, jos jedan nivo do kraja, i usput skinem Gears of War 1 i 2 na konzolu. Gears 2 sam presao samo jednom, i to mi je najbolja Gears igra. Jutros je upalim da vidim kako radi, zakucam sat i po vremena prije posla, jedva sam stigao da se obrijem.

Usput, je li ove back compatible igre ne rade uvijek isto? Npr sinoc upalio Gears na 5 minuta, bilo dosta frame dropova. Upalim jutros, radi odlicno.

Meni je gow ultimate radio odlicno…nisam imao primetnih fps dropova…sad dal ih ne bilo, nisam siguran

Ne ne, pricam o GeoW 1 i 2 sa x360, ne o remasteru

Opet double post, ali ne racuna se ako je drugi dan :stuck_out_tongue:

Predjoh sinoc Halo CE na Legendary, i jutros zavrsio Act 2 u GeoW2. Sutra cu vjerovatno poceti sa Halo 2 na Legendary, trebace mi zivaca za Jackal snajpere.