Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

Trebas uci na ea access, te tamo izbaci naslove koje mozes besplatno instalirati… Meni je bar tako :slight_smile:
I ne znam sta ti znaci mesec dana, trebao si uzeti na godinu i da budes miran :slight_smile: Posle mesec dana ih neces moci igrati

Ja zadnjih dana igram na psp gba igre preko emulatora. Htio sam da probam neku Pokemon igru prije svega.

Pokemon Fire Red-ima igra hook, ali je plitka kao lokva. Gomila random encountera, svaki isti kao prethodni.

Metroid Fusion-zanimljiv dizajn, dobar gameplay, ali ju je pregazilo vrijeme. Ipak, nije mi zao ni sekunde od odigranih 6h.

Presao danas Journey drugi put, ali prvi put na ps4 i prvi put sa drugim igracima. Opet sam se odusevio, mozda sada cak i vise buduci da sam igrao sa drugim igracima. Mnogo dobar osjecaj kad naletis na random lika i sa njim doguras do kraja.

Journey je definitivno jedna od najljepsih igara koje sam igrao, i ne sjecam se da postoji igra koja ce bolje popraviti raspolozenje od Journeya. Kapiram da bih mogao da ga predjem i vise puta, uopste mi ne bi dosadio.

Odigraj Metroid Zero mission za GBA. Odlican re-make originalne NES igre sa jos dodatnim sadrzajem.

Igra je mnogo bolje odradjena sto se tice tempa, nema dijaloga i mnogo vise vuce na super metroid.

1 Like

Vidio-skinuo.

Sad cu bas da pogledam ma uzeo samo da isprobam nfs svakako cu preci dok istekne mjesec pa cemo vidjet dalje

Po meni su HeartGold i SoulSilver daleko bolji od GBA igara. Ruby, Sapphire I Emerald su ok, ali se za FireRed i LeafGreen vidi da su remakeovi prvih igara u serijalu.

1 Like

Završih GoW 2… Au, ludilo je u odnosu na prvo deo. Mnogo jača priča, lepše se igra, nema previše dosadnih Wretches-a… xD

Sada sam u problemu jer imam LT2 što znači da ću morati nešto da uradim po tom pitanju da bih krenuo sa GoW 3. xD

Posle dosta vremena od kada sam počeo, konačno završio Farcry 4…i sada pre nego se upustim u poslednji dlc za The Witcher 3…igram Overwatch…

Zavrsavam polako Rise of tomb rider na XO.Gustiram i uzivam u igri. :slight_smile:
Odlicna akciona avantura koja nije donela neke velike promene u odnosu na “prvi” deo,sto je dobro.
Igrivost je sjajna(kao i u prethodniku),grobnice zanimljive…stvarno igra vredna paznje.
Kada se “umorim” od akcije u Sibiru…prelazim na Forzu Horizon 2.Mislim da nisam probao zarazniju i zabavniju vozacku igru,a odigrao sam ih veliki broj…Prepuna sadrzaja,sjajnih automobila,a i same trke(sampionati)ponekad su veoma,veoama izazovni.I ova igra je obavezna za XO igrace.Za sad. :wink:

Odlicna igra. Blizzard jednostavno ne moze da napravi losu igru :smile:

Obrnuo Layers of Fear. Ukratko rečeno, odlična igra. U moru walking FP horor igara koje se u poslednje dve godine pojavljuju na skoro nedeljnom nivou, ovo je zaista biser. Ova igra podiže lestvicu na jedan viši nivo u odnosu na ono što su nam nudili prvaci ovog žanra, Amnezija i Outlast.
Količinu jada i bede koju ova psihodelična igra u vama izaziva, svojom apstraktnom umetnošću, audio i vizuelnom prezentacijom dok pratite tužnu životnu priču protagoniste, teško da možete osetiti u bilo kom drugom ostvarenju. Od mene čista 9. Must play za ljubitelje ovog žanra.

Zaleteo sam se da odigram kompletnu Metroid franšizu za Game Cube i WII. Počeo sa Metroid Other M na WII-u. Probao sam ovaj naslov kada se pojavio, pa mu dajem drugu šansu. Za sada pozitivni utisci. Osim što je u pitanju potpuno drugi žanr i konceptualno se prilično razlikuje od Metroid Prime naslova, i mnogo više pažnje se pridaje storytellingu i karakternom razvoju heroine.

1 Like

Završio sam Forza Horizon 2…ukratko rečeno jedna od najboljih trkačkih igara.Igru sam igrao jedno godinu dana s tim što sam veći deo igre samo vozio po predivnim predelima ove fantastične igre…(verovatno ću postaviti neke screenshotove u onu screenshot temu…

Uskoro završavam Watch Dogs taman za Watch Dogs 2 koji po mom mišljenju ne izgleda loše…

Takođe nastavljam sa odličnim Sherlock Holmes Crimes and Punishments…

Verovatno ću početi i Tropico 4 s obzirom da sam ga uzeo na Humble Bundle dok je bio free.

I naravno igram CSGO koji mi najviše vremena oduzima…

E da zaboravih da napišem da sam skoro uzeo Rare Replay i počeo Perfect Dark Zero i uopšte ne deluje loše…

Verovali ili ne - igram Peggle 2!
@umnjak svuda postavio rekorde pa mi interesantno da ga “jurim”.

2 Likes

peglas rekorde :slight_smile:

To mi je super stvar kod današnjih igara. Piše ko je iz friend liste napravio kakav rezultat, pa ako 'oćeš - juri!
Tako sam isto u Forza Horizon 2 jurio one radare po mapi i obarao rekorde od ekipe iz liste…Cimao se celo popodne… milina

E moj Nešo, nekada smo peglali Bad company 2 i gears e, a sada peggle 2. Treba nam zabraniti da igramo xbox.
Pozdrav svima, nije me bilo jedno vreme

2 Likes

Peggle 2 hype

Igrao sam prvi deo davno, secam se postojao je addon za World of Warcraft gde si mogao da igras peggle. Cak je postojao duel gde si mogao da se takmicis ko ce da uzme gear umesto /roll sistema…

Zarazna igra, a ne izgleda nesto narocito primamljivo kada vidis nekog da je igra dok je sam ne probas.

Pre par dana krenuh po drugi put Dragon Age Inquisition… Doduse sa drugovima, kao ajmo zajedno nesto prelaziti do kasno u noc… Odigrali smo svega sat, dva i zesce se smorili… Predugi dialozi, malo komplikovano upravljanje svim likovima nas je odbilo i posle kratkog vremena smo batalili i presli na “koju Fife” :slight_smile:
Zanima me jel ova igra zaista tako spora i dosadna… Ucinilo mi se kao nesto sto ce me jako zainteresovati, ali me ipak odbilo… Zelim i vase misljenje, pa da znam da li da je brisem :slight_smile: