Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

@padawan Probaj da usporis mozak. Treba vremena i malo truda, al posle nekoliko dana shvatis da ti ne treba stalno nekakva stimulacija, ko sto smo inace navikli.

Slusaj talase, gledaj ljude, studiraj zrnca peska, sakupljaj skoljke. Vezbaj kraul. Prakticno meditacija. Nikakvu mudrost ti ne govorim, jasno je i meni koliko banalno zvuci. Al ako ne promenis brzinu, poludeces od dosade. :smiley:

. . . . . .

Nego, jel se to meni cini, ili je ovaj novi Mirror’s Edge potonuo u zaborav cim se pojavio? Ko da je u zemlju propao, jedva da ga je iko pomenuo tipa tri dana posto se pojavio.

Apsolutno ga niko ni ne spominje.
Jedna od retkih “velikih” igara koja nije ispraćena sa posebnim topic-om na našem forumu

Nije ispracena jer je zesci fail. Simple is that. Kad sam prvi deo igrao na 360… bem li ti ogledalo… To je bio pogodak.
A dzaba mu da studira kvarcna zrna peska ako nema vr hdr :slight_smile:

Jel probao neko Star Citizen?

Juče mi je stigao God Eater 2 sa God Eater Ressurection. Za oko 14 sati sam pobio sveukupno 500 protivnika, prešao oko 1/6 igre i od lika napravio pravo čudovište koje jede bogove levo i desno. Ubio sam hibrida boga i tenka bez problema :smiley: I might have a problem :smiley:

Yes, you have a problem. You are using a cheat code and youtube guides :slight_smile:

Igra se Sunset Overdrive. Za sad mi se sviđa celokupan doživljaj. Igra je zanimljivija nego što sam očekivao. Sve je lepo i šareno, uz specifičnu dozu humora koju treba prihvatiti takvu kakva jeste. Nakon sat dva uhodavanja, savladao kontrole i gameplay mehaniku, i zaista uživam u igri. Sve je lepo upakovano i predstavlja mix Saints-a, Prototypa i Infamousa sa jedne i Tony Hawk Pro Skatera sa druge strane.

Prešao Watch Dogs…o bože,kakvo sra*e od priče… Tokom cele igre samo juriš kidnapera svoje sestre…kakva glupost i misije su repetitivne,nema ni hand to hand combata već samo oružja…Jedine stvari koje mi se sviđaju kod ove igre su vožnja i hakovanje ali to mi se samo sviđa jer niko pre nije napravio tako nešto…Relno igra je za 6 ali dajem joj 7/10 samo zbog inovativnosti (hakovanja)

Što se Watch Dogs-a i njegove priče tiče treba ipak sagledati i širi aspekt. Priča možda i nije toliko zanimljiva. Ja sam 90% priče i zaboravio, ali igra se pojavila u vreme kada se ceo svet bavio Edwardom Snowdenom i aferom američkog globalnog prisluškivanja. Ceo seting Watch Dogsa je smeštem u takav Orvelov univerzum i prilično oslikava probleme savremene zapadne civilizacije nakon 9/11.

Poceo pre dva dana The Last Of Us, nabavio ga isti dan kada i ps4, ali nikako da ga krenem igrati. Sta da kazem, kakva igra, malo zalim sto nisu imali PS4 hardver na raspolaganju, kako bi tek to izgledalo… Kakav AI, gameplay, crafting sistem…stvarno masterpiece.
Presao sam ga samo jednom kada je izasao, valjda je zbog toga i osecaj jos bolji. DLC Left Behind nisam igrao nikako, cim zavrsin main story bacam se na to.

AI je užasan, a sam gameplay je dosta frustrirajuć. Crafting sistem je interesantan, mada dosta linearan. Priča jeste dobra, pa većina zanemari ovo ostalo.

LoS traje nekih 25-30h, dosta dugo. Onda obavezno moras i LoS2 odigrat…

Neka, dogodine, zbog Rise of Iron :smile:

Taman si me podsjetio da ga jos jedanput obrnem :smiley:

1 Like

Igra se Borderland u splitscreenu :slight_smile: Tacnije, prvi put sam ga sinoc upalio… Uhvatili se drug i ja split screena i malo zaigrali… Takodje sam skinuo i Gears of War, pa ce se to sada prelaziti :slight_smile: Kasnim 10 godina, ali nikada me nisu privlacile takve igre… Sada cu im pruziti sansu :slight_smile: Borderland mi je bio simpatican, odigrali smo nekih sat vremena i dogovorili da veceras nastavimo… Ipak je bilo 5 ujutru :slight_smile:
Uzeo sam Huntera, kao domacin prepustio sam drugu Solidera :slight_smile:

*Borderlands

Just sayin’ bro :smiley:

Probajte obavezno i Diablo Reapers of Souls, extra za coop :wink:

Uzivaj cool je borderlands u co op-u :)! Šteta što se nisi ranije javio kada sam ja imao x1 da ga pikamo.
A za Gearse ako ti treba pomoć u prelasku na insane ili Mp slobodno se javi mom učeniku @xX8Lampard8Xx ili staroj legendi @Milan89SD

1 Like

Nisam takav specijalac (u pozitivnom smislu :slight_smile: ) da je mogu prelaziti na Insane :slight_smile:

Akiri :stuck_out_tongue: umesto tog s sto mi dodade, bolje mi daj neke savete :slight_smile:

Edit: Lordih :stuck_out_tongue: Naviko sam da me Akiris ispravlja :slight_smile:

Akiris grammar nazi

Sad sam pobedio jednog mnogo zajebanog protivnika u God Eater Ressurection, i dalje mi se tresu ruke, a adrenalin je na visokom nivou. Uspeo sam da pobedim Blitz Hannibala iz prve, jedva. Ko god je ovo smislio je bio na teškim drogama:

A pojavljuje se i u drugom delu… Yaaay…

3 Likes

Krenuo juce Evil Within na onom akumu nivou tezine,koji je ono mazohizam,neprijatelji agresivniji i brzi,chekpointa duplo manje,uvek po koji metak,bilo shta te pipne oma mrtav…
Igrao sam danas 6 nivo pocetak ,traje ukupno 5 min sekvenca,poginuo na to mesto sigurno preko 50 puta,malo falilo da odustanem…
Da sam znao da je tako shebano ,ne bi ni pocinjao,sad mi bezveze kad sam preshao vishe od pola…

1 Like