Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

Veceras smo opet igrali Borderlands :slight_smile: Medjutim, problem koji se pojavio jeste sto nam nema save… Da li je to uobicajeno, s obzirom da se igra Borderland za xbox 360 na XO?! I dobio sam je zbog sharinga (ne znam da li ima ikakvog uticaja)… :confused:

Pisalo mi je da nisam prijavljen na profil, ali ja sam bio prijavljen… Medjutim, on mi je pokazao samo jedan profil (moj, sa starim imenom), na koji sam se hteo prijaviti ali nisam uspeo…

Posle visemesecne pauze sa igrama, zahvaljujuci lepim letnjim danima, krenuo da igram Mad Max, zahvaljujuci share ortaku koji je pazario igru.

Open world koja markira sve kvadratice tog zanra. Kombat formula iz Batmana na koju je valjda WB uzeo patent, mada mnogo sporija i prostija. Na pocetku se sve vrti oko automobile i nalazenja / otkljlucavanja delova za njega, i bas ono je mozda najsveziji deo igre jer je voznja i borba vozila solidno odradjena.

Za sada mi prija.

Ja sabio skoro 60 sati u igru. Po meni sleeper hit.

1 Like

Zar nije previse repetitivnog sadrzaja?Ja je igrao nesto malo na izlasku,ali je tada izasao i MGS V pa je on dobio prioritet…
To sto sam odigrao delovalo je OK…

pa as long as its fun moze da bude repetitivno. hint:shadow of mordor

Da da,taj fazon…

Igram Severed na Viti, igra Drinkbox Studia, kreatori Gacamelee!-a. Igra je odlicna, igra se iz prvog lica, bori se swip-ovima, a sto vise odmice, sve je bolja. Definitivno preporuka svima da odigraju, posebno zato sto je izasla i za iOS. Znaci, 11 miliona Vita uredjaja, i jedna milijarda iOS uredjaja su u opticaju za igranje :slight_smile:

Čekam neki sale da je uzmem, definitivno mi deluje interesantno. Bilo bi kul da onaj njihov bundle nude na akciji, gde se dobijaju Severed, Guacamelee i Space Blob Attacks.

1 Like

Zar nije skoro bio Vita humble bundle gde je Severed bio ukljucen, ili sam ja to sanjao?

Ovih dana igrao se Killzone na Viti, i dosta je lagan kada se uhodas. U pocetku mi je nisanjenje sa plitkim analozima bilo izazovno. Grafika naravno izvlaci maksimum iz Vite, ali tesko da ce neko danas biti impresioniran nivoom grafike izmedju ps2 i ps3. Ipak, ostaje zal sto je neiskoriscen potencijal i nema vise AAA igara teskog kalibra. Ali za igre kao sto je Severed, Vita je zakon. I dalje tvrdim da je fantasticno podrzana platforma zbog gomile indie i 3rd party naslova.

Novi Henkaku, Vitamin, i mozes da radis gpu overclock. Borderlands leti sa ovim podesavanjima, dok na klot.konzoli radi ocajno. Sto se tice Vite, dolazi good times.

1 Like

Vredi razmisliti i o pirateriji, mada ne igram ni ovo sto imam do sada. Jel se gubi nesto? Pretpostavljam remote play funkcionalnost…

Za sada mozes da se povezes na psn, ima spoofer u sebi cfw. Ali kupi jos jednu Vitu, i imas konzolu koja gura sve playstation hitove od ps2 na dole, uz sve starije konzole. I besplatne Vita igre. Ne moze bolje, stvarno. Ostavio sam Sony-u dosta para (za nase uslove), ne grize me savjest zbog piraterije.

Ne igram nista sem Hearthstonea i pomalo PvZ2 s malishom, ali gledam kako jedan lik prelazi Dark Souls 3. I svako-toliko iznova pomislim: “boze, sto mi je drago sto ne igram ja Dark Souls 3.”

Mislim da smo na pola, ali mogu da kazem da mi zasad Bloodborne deluje ko bolja igra. Dark Souls 3, neizbezno, reciklira jako puno scena, protivnika i okrsaja. BB je bio koshmaran na jedan svez nacin.

Kad se samo setim, onih prvih nekoliko sati rastuceg ochaja dok tumaras po klaustrofobicnim ulichicama, pa te na kraju doceka ona vristeca nocna mora na mostu. brrrr

Ja u Hearthstone igram samo Brawl i sakupljam za ove Wingove, smorilo me da igram Ranked i Arenu, te sav Gold ide na te “kampanje”. Stalno vidiš iste špilove i stvarno je postalo dosadno.

A za Dark Souls 3, bogami, takav sam utisak i ja stekao sad kad ga konačno igram. Smorio sam se u potpunosti. Tek sam počeo, stigao sam do Road Of Sacrifice, ali sam svaki korak predvideo do sad. Ništa me nije iznenadilo. Uz to, ovaj Focus Bar me baš nervira. Bolje mi je bilo kad je bilo Spell Uses, a one Combat Arts i ne koristim, svaki koji sam probao do sad je razočarenje. Uspeo sam da ubijem onog Mastera koji nosi Uchigatanu odmah nakon prvog Bossa, pre nego što sam ušao u Firelink, te igram kao Knight sa Uchigatanom, ali mi to više nema taj neki šarm kao prethodni delovi, dal zato što je već treća/četvrta/peta igra u ovom stilu, ili nešto drugo, ali se samo smaram.

1 Like

Zanimljiv mi je hearthstone, ali nikad mi nisu isle kartaske igre. Nikad nisam znao da sklop svoj decl vec igram sa onim sto mi je ponudjeno

Nije tako strašno kad pohvataš šta koja sposobnost radi. HS je među najlakšim igrama ovog tipa.

Zazirao sam od kartaskih igara ovog tipa, Hearthstone je prvi delovao dovoljno gostoljubivo da me natera da probam. I vidi nas sad.

Imao sam jednu pauzu od godinu-dve, tamo negde kod naxx-a. Poceo sam opet pre nekoliko meseci i opet se navukao. Naravno, gomila novih karata, meta promenjena do neprepoznatljivosti. 700 po 700 golda sam mukotrpno skupljao da otkljucam birane wingove avantura da bih dosao do dobrih karata za odredjene deckove. Sad sam manje-vise nakupio sve sto sam hteo, pa uglavnom samo skupljam novchice za pakete classic karata, sve u nadi da popunim redove legendarnih karata i onih ljubicastih.

Ne da sam posebno dobar. Ne mogu da mrdnem dalje od 13. ranga, maksimum 12. Igram najvise sa C’thun warriorom, mada su mi Tempo Mage i Aggro Warlock takodje obecavajuci dekovi.

. . . . . . .

I ja sam odavno odustao od pravljenja sopstvenih deckova. Jednostavno, drugi ljudi to umeju mnogo bolje da urade. Svoje deckove uglavnom sklopim s neta (not sorry), pa onda modifikujem, kad malo steknem osecaj kako funkcionisu. U zavisnosti od toga koje uopste karte imam.

Ja igram Mage špil sa gomilom Spellova i Yoggom, obično mi ne treba Yogg da dokrajčim protivnika, ali ga ipak iskoristim… Rezulati su svakakvi :smiley: Imam mislim oko 1800 Ranked pobeda, i bre, smorilo me, pa se sad zajebavam. Imam trenutno oko 15000 Dusta, a nemam pojma šta bi pravio, većinu karata iz packova imam, ceo League, 4/5 Karazhana, 3/5 Blackrock i 4/5 Naxxa :smiley:

Dobro je što su ubacili Standard za ljude koji tek počinju ili nisu igrali dugo, pa ne moraju da se cimaju oko nabavke starijih karata i ne moraju da znaju ko je Dr. Balanced :smiley: :bomb: :bomb:

Haha, vidi se da nisi prestajao s igranjem. 15000 dusta! Meni gomila karata fali, legendi i epica narocito.

A Yogga kad vidim mi pozli. Kao sve je random, al obicno ne bude meni u korist. Ali dobro, ta karta je cesto znak da protivniku ne ide dobro. Uzecu to ko slabu utehu za sve partije gde mi je Yogg oteo pobedu iz shaka.

Ne mora da znači, nekad ga bacim kao završnicu, kad sam saterao protivnika u ćošak i nema gde dalje, kao krešendo, pa šta nam padne :smiley: Bilo je spektakularnih gubitaka, ali je bilo i neverovatnih završnica. Recimo, dva puta ona Hunter karta koja poziva njegove pomoćnike, kao i dva Everyfin Is Awesome… Bilo je fenomenalno. U jednom meču sam pet puta bacio Yogga. Šta se sve tu desilo… :slight_smile:

Ali ovo objašnjava taj doživljaj kada se iskoristi Yogg, iz ugla Magea: