Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

Pa nije bash tako da ne valja, bio dobar osecaj kad ubijesh zmaja…

1 Like

Slozicu se da su zmajevi redak high-point. :slight_smile:

Da me priča dovoljno zaintrigirala, možda bi i nastavio dalje… Jednostavno, svijet se raspada kao a nema tog osjećaja hitnosti. I taj konflikt između templara i čarobnjaka nema neku dubinu. Još ako dodamo očajne glasove u jednačinu…

Sinoć šibali Rocket League i uglavnom su nas ribali, ali bilo je nekoliko mečeva gde smo @ninja i @umnjak dominirali. Prezabavno, stvarno nemam pojma zašto ovo nisam ranije igrao.

2 Likes

Nastavljamo online.

1 Like

Danas izlaze girsi… Tako da online moze da nastavite u hordama :smiley:

Zar ne izlazi 11?

Veceras oko 23 H bi trebalo da puste…

Sada se igra FH3,Mafia 3,a cekam i napokon izlazak GOW4

Onda laze Wikipedia

Ili ms store…

Ne laze Wikipedia druze, u pravu su izlazi 11.10. I na zvanicnoj Gears of War 4 stranici stoji 11.10. , zvanicni izlazak i jeste 11.10. Evo stranica(link):

http://www.xbox.com/en-US/games/gears-of-war-4/launch

Ma da to nije nista novo :slight_smile: , posto i COD 4 Remaster zvanicni izlazak kampanje za PS4 je bio 5.10. , a vec je bio dostupan isto tako 4.10. oko 23h. Ma da ne bi bilo lose da im to predje u praksu za sve igre :slight_smile:

Boža i ja dajemo gol istovremeno!

Ljudi, jel ima mozda neko i dalje HALO 4 za rgh negde sacuvano kojim slucajem…? Treba mi audio folder samo sa engleskim jezikom da kopiram u konzolu jer imam original igru koja je na Nemackom i ne mogu nigde da promenim jezik. Menu i subtitle je na engleskom, ali audio je na Nemackom. Ako neko moze da uploaduje negde pa da mi baci link u pm, bio bih mu zahvalan.

Igraju se Gearsi 4 (naravno). Odlicna je kampanja za sad, stara dobra mehanika plus neprijatelji koji se drugacije ponasaju i koju se agresivniji.

Grafika je super na XO, a jednu stvar koju sam primetio, koju sam takodje primetio na Uncharted 4 (makar preko snimaka), je da Gearsi imaju odlicno resenje za anti-aliasing, nemoguce je primetiti neku krzavi ivicu sto treperi. Kvalitet slike je savrsen. Anti-aliasing ubedljvio najvise mrzim kog igara jer nekako izvuce iz iskustva i drago mi je da developeri smisljaju resenja koja eliminisu taj problem.

Krenuo sam i ja sinoć Gearse. @umnjak i ja smo se udružili, podigli ulog na hardcore, i otisnuli se u nepoznato…
Između komentara tipa: pazi desno! eno municije! i prečestog pao sam-oživi me, moglo se čuti i divljenje na konto grafike, ali i zvuka.

No, obojica delimo mišljenje da TO NIJE TO. Nešto fali… Gameplay je tu, oružja su tu…ali nikako da me napusti osećaj da igram neku drugu igru a ne Gearse.

Prošli smo oko sat i po kampanje…možda se i stvari poprave usput (nadam se).
MP nisam ni probao, ali po ovome kako igram SP, ne piše mi se dobro.
Često ostanem zaglavljen u zaklonu, i posle svakog “punjenja” oružja nišan ne stoji tamo gde sam ga “ostavio”…fak.

1 Like

Nekako mi je mnogo “socnije” bilo napucavanje ranije, reakcije protivnika na pogotke, a grafika, iako lepa, nije svetsko cudo kao kada su se pojavili prvi i drugi Gearsi.

Hteo si da kazes da mrzis aliasing. Anti-aliasing je dobar jer pegla ivice.

Generalno gledano, na konzolama zbog toga sto se igre standardno prikazuju na LCD televizoru (ili jos bolje, na plazmi), slika izgleda prirodno ispeglano sa TV filterima, a kod PC igara ne tako dobro, izmedju ostalog i zbog blizine monitora, pa moras da upotrebis efikasniji AAA. Sto opet srozava performanse.

Nije retko da konzolni screenshot grebovan direktno iz frejmbafera i prikazan na PC monitoru, izgleda daleko losije od same igre na televizoru.

Inace, ako volis Image Quality, razmisli o kupovini PS4 Pro konzole, na 1080p tv-u trebalo bi da bude standardno drasticno bolji IQ kod vecine igara zbog supersemplovanja. A verovatno ce i Scorpio da ponudi neko slicno resenje. Takod a dolaze bolji dani i za vlasnike 1080p televizora, a pogotovu za IQ ljubitelje, sve igre ce izgledati kao bullshotoviu pokretu, sto mozda nije 4K ali je isto awesome.

1 Like

Da da, to :slight_smile: Mrzim krzave ivice…

Pocetak jeste malo klimav, ali kasnije bude mnogo bolje…

Igram jos uvek Mafia 3, malo je reci da uzivam u igri, prica, likovi, glavni lik u igri su vrh vrhova, voznja je odlicno odradjena, puno bolja od dvojke, treba naglasiti da se svaki auto ponasa drugacije, sto je bas milina za voziti…Ali na zalost grafika je losa i igra ima bagova, u pocetku sam poludeo nisam mogao igrati(cak sam razmisljao ostaviti igru i cekati da izbace koji patch), ali sam se naviknuo sa vremenom na grafiku i sada uzivam u igri pogotovo sve sto ide dalje…Da su napravili bolju grafiku ova igra bi bila konkurent za igru godine. I ne bi me cudilo kada bi dobila ocenu 10/10, ali to je samo “da su”. Po meni su trebali odgoditi igru bar jos tri meseca i to do kraja ispolirati(grafiku i bagove), alli jbg. Nadam se nekom patch-u koji ce bar malo popraviti grafiku, uglavnom odusevljen sam igrom, naravno ne gledajuci grafiku.

Skinuo sam jucer COD: IW Beta-u, danas cu ga probati.

1 Like

Ista situacija i kod mene…kada je dan u igri grafika je odvratna,a kada padne noc osvetljenje mnogo popravi stvar i igra izgleda neuporedivo bolje…

I da dodam da je muzika vrhunska :slight_smile: