Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

Dobro to, ali kakva ti je igra?

Imam instalirana i GoW, GoW 2 i spreman je i GoW 3… Igrao sam GoW (doduse za Xbox 360 je), i ne izgleda mi isto kao GoW UE… Mislio sam da su te tri za xbox 360 prvi delovi, a da je ovo neki poseban deo za XO… Pocinje tako sto Dom Markusa vadi iz celije… Znaci ovo je prvi? Sta mi onda dodje GoW (za xbox 360) :slight_smile:

GoW UE je remaster prvog dela sa 360-ce!

Od igara imaš:

Gears Of War i Gears Of War Ultimate su iste igre.
Gears Of War 2
Gears Of War 3
Gears Of War Judgement
Gears Of War 4

Kazem samo sam je pokrenuo - igrao 20 min. Mogu samo reci da sam ostao, bilo je WTF :scream: kako dobro izgleda, pogotovo sama atmosfera, bas kao da si na pravoj bojisnici. Ne mogu reci vise o igri - gameplay-u na osnovu tih 20 min. Predvecer cu je posteno zaigrati.

1 Like

Izgleda da sp traje izmedju 10-15 h. Ako je tacno, onda je to fenomenalno.

Pretpostavio sam… Nisam nikada igrao neku igru na xbox 360 i onda remaster… Tako da sam mislio da je igra ista samo malo bolje zategnuta grafika… Ocigledno da nije :slight_smile:
Sad mi je jos draze, sad se bacam na GoW 2 :slight_smile:

Ma kada je BF u pitanju SP me ne zanima nikako.
Samo neka bude dobra i bolja od BF4 i super.

Odgovorno tvrdim da je hype za Battlefield 1 u potpunosti opravdan

2 Likes

Igram CoD IW betu i moram reci da sam zadovoljan, svidja mi se ono sto sam vidio do sada. Igram Frontline mode jer je on nekako izbalansiran, dok na team deathmatch ginem po 5 puta za jedan minut.

Jedan dan CoD IW, drugi dan MW, treci dan BF1 i to je to, najbolja moguca kombinacija. To je neki plan za sada :smiley:

Pokrenuo Civ VI. Malo je teže igrati pošto me ova pesma dočeka kad uđem u igru :smiley:

Čekajući Skyrim Special Edition lutam sa Geraltom slušajući fenomenalan soundtrack :slight_smile:

Slikano sa XO verzije. Beautiful as fuck…

2 Likes

Trazim pomoc od ljubitelja Borderlands-a :slight_smile:
Drug i ja smo poceli da prelazimo kampanju u split screenu, i odigrali smo nekih sat vremena… Privukla nas je i vec sutra smo odigrali 2, 3 sata u komadu :slight_smile:
Medjutim, tu se javio problem… Iskren da budem, nismo toliko citali questove, jer ih je bilo puno, ali smo se poprilicno smorili i bili u fazonu daj da predamo jos ovaj quest pa da bacimo koju Fife :slight_smile:
Tumaranje nas i nije toliko smorilo koliko nas je smorila monotonija… Idi tamo, idi ovamo, ubijaj one male kerove :slight_smile: Raznovrsnost neprijatelja je ocajna… Prica i nije neka… Mi smo lovci na blago i to je to… Dosli smo do 10og levela, neki ljubicasti item je losiji u odnosu na zeleni (sto mi je bilo malo neobicno… bio sam zaljubljenik u WoW, pa koliko znam, ljubicasti su bolji od zelenih :slight_smile: )… Voleo bih da cujem i vase utiske o ovome… Hvala vam :slight_smile:

citao da je DLC kratak kao zivot u samoj igri :smiley:

Moras uzeti u obzir da je i u WoW-u ljubicasti item level 50 slabiji od zelenog itema level 70 :smiley:

Glavni smisao igara kao što je Borderlands je loot. Pronalaženje farmanjem što bolje klase, oružija, štita i sl…

Ono što ti i tvoj drug trebate znati jeste da možete farmati istog boss-a do u nedogled, u potrazi za boljom inačicom specifičnog oružija. Svi neprijatelji se resetuju izlaženjem u glavni meni, i sve tako…

Igra postaje jako zanimljiva, potraga za loot-om prelazi u ovisnost. Imaš čak spisak na internetu boss-ova koji imaju najbolji drop-rate za legendarna naoružanja. Koje možeš i slučajno pronaći u bilo kom chest-u ili od bilo kojeg neprijatelja.

Smisao igre? Better loot. Rinse and repeat :slight_smile:

Pa ako je samo to smisao igre onda i nisam nesto odusevljen :confused:
Mislio sam da je ljudi hvale iz drugog razloga, a ne samo loota :confused:

U nedostatku vremena, sve nešto na “kašičicu” igram.
Forza Horizon 3, onako, popodne sa decom. Sjajna igra, vazda ima nešto za raditi.
Gears 4 je na čekanju, tj. na čekanju @umnjak da se vrati u co-op. A za Horde se slabo ko javlja, ili ne igraju ljudi kada sam ja na Live-u.
Za kraj Battlefield 1. Lele…Definitivno jedan od najboljih početaka/uvoda od svih igara koje sam do sada igrao.
Probao sam sinoć malo MP. Pocepali me k’o nepismen novine!!
No, takav mi je svaki početak u nekoj MP igri.
Valjalo bi da se “prikačim” uz nekog malo iskusnijeg, pa da pokupim par caka i saveta…

1 Like

Loot, co-op, level-ovanje, ponavljanje istog u nedogled. That’s about it…

Znaci, prica i nije neka jaca strana?
Samo tumaranje i potraga za boljim itemom… i tako u nedogled :confused:

Yup…

Ko igra, izaboga, Borderlands zbog priče? :smiley: Haj i nekako B2…