Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

Priča u Borderlands :smiley: Dobra fora :smiley: Priča je minimalna, čisto da kažu da je ima.

Ko onda uopste igra Borderlands? :relaxed:

Oni kojima je interesantno da stalno nalaze novi loot. I šarene igre.

1 Like

Horderi, teški kolekcionari unutar igre za oružija, nekad farmanje služi i za relaksaciju, itd… Upališ igru, naviješ muziku i dobiješ oružije koje nisi vidio u 1000h igranja…

Zna biti relaksirajuće :slight_smile:

Razocaran sam :frowning: Toliko sam reci hvala cuo za ovu igru… Ocekivao sam nesto iole zaninljivije :frowning:

Igrao sam ja oba dela solo igra smara zesce , ali u co opu moze biti cool!
Btw nebih nikada presao da nije bilo drugara koji je max lvl(voli takav tip igara i ne mrzi ga da sate provede jureci loot) i sa kojim sam se u co opu provozao kroz igru :smiley:

Ček… Koju ti vrstu igara igraš bješe?

Nemam neku odredjenu vrstu koju preferiram… Ne volim toliko naucnu fantastiku, ali Gears of War mi je sela lepo… Volim i Fifu, a odusevljava me i BF1 (koga ne?!) :slight_smile:
A pored tih naslova, moze se i Rayman ugarati, kao savrsena promena i odlicna zabava :slight_smile: Sve sto je moguce da igram u split screenu, igram…

Hmmm… Probaj Diablo ako već nisi. Odličan je u co-op…

4 Likes

Ja i alex vec igramo… Ja imam vec 35-40h u igri, a on je prešao 50 :smiley:
Tako da, moze se reci da smo iskusniji za bf :slight_smile:

E pa fino…Ubacim se onda kod vas!

Zvucis ko ja kad sam probao prvi Diablo pre milion godina. Tik pre nego sto sam se debelo navukao. :smiley: :smiley:

Mada pazi, Borderlands ima dosta fin osecaj pucanja. Nije ni to za baciti. Cist kineticki uzitak. Al Destiny je u tome verovatno shampion.

EDIT: kad vec pricamo o igrama koje drugi hvale a mi ne razumemo zasto, jel ima neko da ume da mi objasni sto je REZ toliko hvaljen? Kad sam probao u VR-u, vrludam glavom da pogodim mete i… to je to. Cak je i Mega Race iz '93. imao kompleksniji gameplay.

Igre tipa Panzer Dragoon su odavno izumrle, i to ne slucajno. Sto onda REZ i dalje svi hvale? Muzika? Nostalgija? Digitalne pozadine?

Diablo Diablo Diablo. Odlicna igra za co op. Mislim da cak nema bolje. I grindfest je, ima neku pricu…ali je pre svega zabavna za co op. Sa devojkom sam celu zimu svaki dan po 3-4h igrao…

Ovo trenutno igram :smiley: :smiley:

Čekaj,ti si ovca i prihvatićeš pravila igre…
Gde si ti ovca i uzivas u zivotu…
Na farmi,i prava ti odredjuje Stiven Hoking…
Batice…

Ma to je neka mala smesna igrica gde gradis neki mali gradic. Kao nekada davno Sim City.
Uvek sam voleo takve igre.

Zabagujem ja nekad,trokiram.
Kad pomesam pice. Glitchujem.Al u poslednje vreme mi se to sve redje desava,sto mi je drago.

Gears 4 xbox one,i Phantasy star online ver.2 na Dreamcast.

Obrnuo Gears of War 4. Kako su ga napljuvali, ja sam skroz zadovoljan.
Igrao na Nightmare, i izginuo više nego što sam očekivao. Ne znam da li mi se čini ali su poprilično napredovali sa AI-e protivnika. Ovde ne računam ovaj Ultimate Edition gde je AI prilično bagovit.
Neka nova oružja su mi sranje.
Malo mi je kraj ispao meh, mislio sam da će biti još jedno poglavlje, no dobro.

Ko je napljuvao gears 4?