Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

Limanac,samo si 2 god mladji od mene,ne brukaj generaciju :slight_smile:
Ako nisi ubacivao zetone u automat,i igrao Final Fight onda ja ne znam sta si igrao :slight_smile:
A sada igram besplatno,bez zetona. Sta ti je tehnologija…

1 Like

Ja nisam nikad ni igrao Final Fight, a znao sam da je to Final Fight. :smiley:

Al se stancalo na veliko sa zetonima, konac i zeton - i udri :smile: , pogotovo na onim vecim mestima…kredita x100 , da se izigras i jos ostavis iza sebe za ostale da igraju :smile: .

Na vecim da,al na manjim mestima pritrči tetka pa ti izvuče zuluf.
Bila jedna “fliperana” gde su aparati bili u odvojenoj prostoriji. Bila je fora kad oboriš automat na zemlju i protreseš,žetoni ispadaju. A žetoni bili isti kao u igraonici na Adi (restoran “jezero”). A tamo bili skupi haos. I onda pravac Ada i cepaj Street Fighter 2. Tada je termin “obrnuo sam igricu” bukvalno znacio bas to :slight_smile:

[quote=“pleja, post:2855, topic:9273”]
Bila jedna “fliperana” gde su aparati bili u odvojenoj prostoriji. Bila je fora kad oboriš automat na zemlju i protreseš,žetoni ispadaju.
[/quote]Mi smo ih na takvim mestima, bez obaranja. Samo ga puknes jace nogom - vratasca se otvore, i krcaj punu jaknu zetonima . Kad se setim sta smo svasta radili…deca…isto su zetoni vecinom svugde bili isti.

Na aparatu gde je bio Double Dragon bila fora…ubacis zeton,dok upada dole udaris jako u deo gde je “iglica”. 15-20 kredita dobijes.
A na vasaru smuvas malu romkinju,gazdinu cerku,i neograniceno cepas cadilacs and dinosaurs. Dobro,to bas nije zanimljivo ni duhovito,al eto,da se spomene…
A sada kad ti je sve dostupno “online” gubi se nekako ta draž… Ili si jednostavno omatorio.
Biće da je ovo drugo…

1 Like

koji ste vi huligani bili… :fearful:

Jbg noodle,nismo svi jeli iz srebrnog tanjira :slight_smile:
Snalazis se kako znas. Sto je najgore,i u ovim godinama sam ponovo u situaciji da se “snalazim” da bi obezbedio svojoj deci osnovno.
Malo sam se umorio od “snalazenja”…

Cek, jel oces da kazes da ja jesam? :slight_smile:

Uveravam te da sam imao dugi niz godina gde nisam mogao ni paketic zvaka da kupim, al nisam u zivotu nesto ukrao.

Necu nikome da popujem, al da smo se sreli ko deca ja bih se vas verovatno plasio i presao na drugu stranu ulice… :smiley:

Jer “s’one strane ulice stanuju djevojcice…kojima…miriše koža…” :slight_smile:
Ja sam bio veoma uzorno dete dok mi ciganin (nisam napisao “rom”, izvinjavam se…mada mene svako moze da oslovljava sa “srbenda”, “četnik”,“srbijanac” ili kako god…bole me uvo)… nije lupio samar i oteo mi dzeparac…tada sam pomislio “no more nice guy”…Krenuo na karate (karate vise “pokazivacka” borilacka vestina,al za kondiciju bruka),sklekovi na pesnicama,trening svaki dan…i onda na olimpu (bazen na Zvezdari) ponavlja se istorija… “daj zeton da ti ne uzmem sve”… Sad cu da ti dam… direkt u nos,pada na pod,mrak na oci…malo onda sutiranje…I sve lepo dodje na svoje. Paklene devedesete… Ne osudjujte me sto odlazim u off,malo sam emotivno rastrojen,upravo odgledah interstelar.
U duhu teme,posle nastavljam final fight :wink:

1 Like

i opet se otislo u off…

Jbg,obrišite postove,nema veze…

“Skini tog Rolexa, daj kljuceve od Mercedesa… Klinacki” :smiley:

2 Likes

jbg pomesao sam, davno je to bilo.

Interesantno da su i igre bile u tom fazonu. Final Fight, Street Fighter… zlato doba brawlera i 2D tuca, promovisale su resavanje konfikata pesnicama. Good times. :smiley:

2 Likes

Padawan ulece niotkuda da maestralno poveze temu vrati nas on-topic :smiley: :smiley:

1 Like

“Neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i resava stvar”. Tako nekako se zove bend :slight_smile:
Tada su igre promovisale resavanje stvari pesnicama ,a sada promovisu resavanje stvari “drive by” metodom. Eventualno neki nož na kvarno,u bubreg :slight_smile:

Inace, ja sam nakon dva dana jahanja neta skinuo GTA 5, i danas odvalio jednu dobru gaming sesiju, odradio i jedan heist. Za sada sam bas zagrijan za igru, jos Stefi govori da ce biti sve bolje i bolje. Zanimljivo mi je da bas nemam ideje koliko sam igrao danas, ali igra ima onaj kvalitet kao dobar RPG, gdje je samo prisustvo u svijetu zanimljivo. To sam osjetio u Skyrimu i sada u GTA, gdje je voznja do neke destinacije relaksirajuca i zanimljiva, te nije samo filler. Nadam se da cu moci zavrsiti ovu igru, posto jos nikada nisam dovrsio neku GTA igru.

Pokusacu jednom i Online, vjerujem da je i to zvjerka za sebe.

1 Like

Nije niti duga, oko 30-ak sati ti traje, ako ne resavas sporedne misije, sa sporednim misijama skoro jos toliko.

A to je prica za sebe, zato igra jos uvek i drzi takvu cenu, bas radi MP, plus svaki novi DLC koji izlazi je besplatan, e tu bis mogao potuci sate i sate…

To je jedini GTA koja sam zavrsio, i vjeruj mi isplatilo se. Pazi kad to ja kazem a ne volim GTA igre :smiley:

Odlicna je petica, odigrao bih je rado jos jednom.