Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

Eto 100$,a sad bi ga platio 2500 din,mozda i manje…Ti preorderi su zlo…

1 Like

Slazem se skroz, imam jos sigurno 10-ak igara(5 su na XO) kojih sam kupio po 60 - 100$ a samo sam ih upalio, gledam sada su za 20-40$ na akciji. Tacno trebao bi napraviti cistku library-ja…ali tesko je…

EDIT:
A da, di je jos Vita, koju sam zaboravio, kupio sam je novu, kupio par igara kojih me zanima, a upalio sam je svega par puta…kao odigrat cu ih…niti jednu misiju nisam presao na niti jednoj igri koje su me zanimale.

Secam se kada sam uzeo PS4, bilo je svega oko 40 igara i to sa indie igrama na US PSN, to je bilo drugo…ali sada ima stvarno brdo naslova. Ali kada vise kupuju oci, kao moras imati tu igru, jer je nova, nego sto je zelja za igrom.

Naravno :smiley: Ala ima glasčinu…

Sad mi se javlja “even the jaggies” :Đ

Meni je i taj pocetak bio bas sweet. Infamous i next gen Fifa 14, nista mi drugo nije trebalo. :slight_smile:

Ja uzeo Deus Ex na razmeni, nasao guesta prilicno jeftino za 800 din. Nesto mi kilavo radi na PC-u, nije toliko lose ali me nervira, i ne igra mi se nesto na misu i tastaturi. Tako da cu po svoj prilici da se bacim na to sledece.

Ja sam ga uzeo sada na akciji za 30$, plus 10% kod, znaci za 27$ :smile: , a igra je bas prelepa na Pro-u u 4K. Ma da moram prvo Knack-a zavrsiti, odlicna igra, da nije izasao Pro nikada je nebi niti zavrsio, tek sada vidim sta bi propustio, posto sam ga igrao na starom PS4 i odustao na pocetku 3 chapter-a, nije mi legla na prvu.

Ja sam hteo da ga uzmem, cena je bila odlicna, ali odvratilo me to sto svaki reklamni screenshot pokazuje onaj kul geto koji je koliko kapiram samo mali deo igre, dok je svaki gameplay video bio u dosadnom, kockastom pragu.

Kamo srece da je obratno. Glupi Prag.

U to se i uzdam, ali mi je ovaj video malo poljuljao nadu.

Al’ 800 din. Posle prodas i odigras maltene za dzabe. Ni piraterija nije bila ovoliko jeftina.

Tako bi trebale sve igre raditi na Pro-u u 4K, Keks je jedna od boljih igara kada je 4K u pitanju.

Mene taj Sci-Fi + istocnoevropska arhitektura malo podsecaju na Half Life 2. Sto je plus :slight_smile:

Sta imas protiv Praga? :smiley:

1 Like

Je li uzeo neko FFXV?

Division ozivio. Nakon poslednjeg apdejta broj igraca je isti kao na launchu. Fino fino. To znaci da su dobro popravili igru.

Probao sam malo novi Deus Ex: Mankind Divided i odmah u startu sam osetio satisfakciju sto sam se povoljno dokopao PS4 Pro verzije koja suprotno negativnom publicitetu izgleda vrlo pristojno i klizi u stabilnih 30fps. Utisak je da kontrole poseduju blagi input lag uzrokovan forsiranom vertikalnom sinhronizacijom, u odnosu na skoro razbijenu PC verziju, ali ne morate se mnogo baviti performansama i kojestarijama, konzolna verzija vam omogucava “luksuz” da odmah uronite i pricu umesto da prvih pola sata provodite u menijima optimizujuci performanse, skidajuci drajvere i patcheve dok vam se nacisto ne smuci video gaming.

Prica nastavlja tamo gde ste stali pre nekoliko godina, sa sve naucenim perkovima i nano-nadogradnjama. Postoji cak i 12-minutni video sa rekapitulacijom desavanja iz Human Revolutiona tako da se Razjedinjeno Covecanstvo moze smatrati doslovnim nastavkom, iako ne nosi broj 2 u nazivu.

Pocetna misija na gradilistu u Dubaiju sluzi kao tutorial da vas upozna sa nesto promenjenom kontrolnom shemom i podseti na stare nacine sunjanja i egzekucije, koji su nakon nekoliko godina verovatno iscezli iz misicne memorije. Nakon sto sam dosta nespretno zavrsio misiju bezuci od izbezumljenih arapa, dospevsi u famozni Prag momentalno me je preplavio halflajvoski vajb distopicne opresije neduznih gradjana od strane bahatih futuristickih vojnika. Nakon jedne potresne scene u metrou, budite se u svom istocnoevropskom stanu koji prilicno podseca na stari, sa sve zamracenim roletnama i tragovima momackog zivota…

1 Like

I govorite u ekran “I never asked for this”

1 Like

Te daily i weekly misije su prilicno dugo aktivne. Ili su i to upgradeovali? Kad si igrao poslednji put prije 1.4 apdejta?

Uzeo sam ja i danas pocinjem da picim :grinning:

1 Like

@iKaran, ako ovo nije znak da moraš počet igrat, ja ne znam šta je!

1 Like

Auuu pa bas su me ispostovali :smiley:

1 Like

:smiley:

Znam otprilike lokaciju gdje je, tako da kad počneš igrat, čeka te! Mada, tužna priča :confused: