Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

@Akiris

Sad izgleda da nemam razloga da ne probam da odigram igru do kraja ( bice 3 ili 4 put kako pokusavam da je igram ). 20gb velika igra, sunce joj.

1 Like

Posto imam EA access na godinu dana naravno ostvio ono automatic obnovi pretplatu i stize mi poruka da su mi skinuli oko 3800 din sa racuna ja kao staa?? Odem na izvod a ono M$ dragi nam. i odma mi sine sta je ili Gold ili EA. Pa reko ajd da vidim sta ima u Vault -u kad ono Mass Effect naravno skinem sve delove i reko ajd malo da se obnovi gradivo pre Andromede. I za tri dana vec imam 10h+ igranja. Ljudi moji kako je to dobra igra.

Taj ME serijal je po meni jedna od retkih umetnosti na ovoj planeti. Za divno cudo grafika je solidna ugasio sam onaj movie grim ili kako se vec zove i sasvim je solidno za igrati. Malo senke pate ali to se ni ne primeti kad te igra uvuce u svet. Tako da grafika za 10 god.staru igru je odlicna. Evo uzivam u igranju i preporucujem svima.

Sto bi reko moj drugar *Shepard… iz slenga izvuceno Pastir ili ti cuvar ljudskog roda :wink:

To neka promocija ili kao za Bioshock i Titan Quest, svi koji su imali igre od ranije dobijaju remaster za dž? :slight_smile:

Da, isto tako. Dodaje ti igru dodatnu, tako da imam i staru i ovu novu ediciju. Postoji i kao neki save file transfer, i ako nisam daleko stigao bilo bi korisno da radi.

1 Like

Nice, sad sam pogledao, i ja ga imam zbog prvog dela :slight_smile:

Tako mi sada zao sto nisam uzeo Division na rasprodaji, bio je 10$, pa bi uzeo ovaj Survivor DLC za desetak dana. Ali eto, zaje*ah se.

Odigrao sam na PC-ju nedavno, sve na max detaljima. Ne verujem da izgleda nesto bolje. Da nisam igrao mozda bi i uzeo a ovako, sacekacu treci put kad mi dodje :slight_smile:

Ja sam bas nabudzio lika na Divisionu, i kada sam prelazio sa PS4 na PRO, nisam prenio save, jer ga naravno nije niti bilo na konzoli, posto se navodno veze save za konzolu, Ubi - jeva trula politika, LUD SAM, a dodje mi zelja za baciti odigrati koju MP partiju, a od 0 nema sanse da pocinjem igrati.

Ako si imao na steam-u ili GOG-u originalnu verziju, dobijas remaster za dz, sto se tice vizuelnih promena podrzava nativan 4k, duplo veca rezolucija tekstura, re-renderovane cut scene, bolje anti-aliasing opcije, mogucnost promene FOV-a i izgleda da je bolja podrska za mis i tastaturu kao i Steam kontroler.

Jedino sto ima problema sa AMD karticama, ljudi prijavljuju probleme ali zakrpe vec izlaze tako da nadam se da ce biti ispravljeno sa te strane. Mislim da cak i postoji save transfer opcija ako te mrzi da prelazis ponovo.

Pa do jaja :smiley: Nisam ni znao

1 Like

I kod mene, mislim da je Darksiders bio u nekom humble bundle-u za 1$ svojevremeno. Ali nesto ne vidim da je remasterovan, izgleda mi isto.

Ma nije remasterovan… Gameplay opada 50%.

Ja nisam niti sumnjao da ce biti razlike u grafici kada je PC verzija u pitanju, ali dobro je sto dobijes sve DLC-ove. A na PS4/XO se uzme isto za djabe, za 20$. Ima i fizicka kopija na Base-u za 15e.

Od skora sam uzeo XO i sada pocinjem da igram sve i svasta-ne znam sta cu pre.Pre dva dana sam poceo Far Cry Primal i jaooooooo kako sam se raspametio.Ne volim igre u prvom licu ali ova me je odusevila debeloooooooooooooo…

Slazem se FC: Primal je odlicna igra, presao sam ga davno, i on se isto jako slabo prodao…

Spašavajte me ljudi od TESV, legao sam sinoć u jutro :laughing:

Ako vam je drag život, ne započinjite ovo čudo ispočetka… Imam preko 1000h u igri i još uvijek nailazim na stvari koje prvi put vidim. Fascinantno…

Ne do bog kad izađe TESVI.

1 Like

Idi prepravljaj kontrolne ahahahah

A i rodjendan je.

Ide i plava koverta.

Ajde kad si mogao onome Vitu, mozes i njemu XO.

…izvini, morao sam.

2 Likes