Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

Isto sam malo igrao BF1 ocekivano sve na najboljem mogucem nivou.
Malo mi izgleda brze cela igra nego sto je bio BF4. Mozda ja gresim.
Ali sve izgleda super. SP nisam ni probao.

Meni se bf1 nesto ne svidja probao ga neko vreme i odustao dosadio je izgubio sam zelju, a za razliku od bf hardline njega picim svaki dan. Fifa 17 the journey je po meni mogao jos bar duze da traje ovako je prekratko i nista spektakularno

Hardline samo ima u nazivu Bf, nema to veze sa bf :slight_smile:

3 Likes

Ti si jedinstven ako ti je bf1 dosadan a super ti je ono sto samo ima bf u nazivu :smiley:

2 Likes

Pa dobro, mozda covek ne voli(ne igra) battlefield :smiley:

Pa ne svidja mi se jer je smorio nakon mesec dana a igrao sam dosta delova i sada igram 4 i hardline i svejedno izdat je pod nazivom bf od vice-a nesto drugacije

Igrao malo Watch Dogs 2 na PRO-u u 4K , igra je prelepa. Zao mi je sto se “moram” odvojiti od igre…mozda i bolje taman da izbace koji patch posto navodno ima bagova, ja nisam primetio jer sam igrao nekih sat vremena samo. Vracam se - odvajam “teska srca” :slight_smile: zavrsiti Titanfall 2 a i Deux EX…Deux EX tacnije nisam niti poceo - igrao pola sata razgledavao okolo i ugasio.

Ima li neko predlog za neku dobru igru il sta mislite o onoj novoj step meni se cini itekako dobra a i teska

Trenutno Pure i RE:5 u coopu sa drugarom.
Pure vizuelno fantasticna igra iako je izasla davne 2007-8 , takodje i zanimljiva je, pri kraju sam i voleo bi da je malo duza.
A RE:5 mi je spor i to mi se svidja, ona podela u coopu splitu je mnogo glupa. Pola ekrana je neiskorisceno i to je jedini minus. Inace igra je zabavna i tenzije su prisutne stalno. :smiley:

Ne znam sta bi ti rekao meni se cini kao dobra otvoren svet na planinama i raznorazne mogucnosti daj mi neki predlog nesto u tome smislu akcija sport sta je sa mafijom 3 cuo sam da je totalno razocarenje

Bez znakova interpunkcije, ovo što si napisao se čini kao veći “open world” nego ijedna igra koju sam igrao. Great scot…

1 Like

Ne znam zasto vas sve pogadja pravopis jednostavno me mrzi da stavljam zareze tacke itd

1 Like

Ne brini se, nema potrebe da ih postavljas. Imamo ponekad tendenciju da nove clanove docekujemo na noz, umjesto da pokusamo da ih sto ljepse primimo. Elem, sada su ti izasli Titanfall 2 i Battlefield 1, dve igre koje ce se vjerovatno igrati duzi period. Ako volis da igras multiplayer, razmisli o jednoj od te dve igre.

2 Likes

Analogno ovome setih se jednog poznanika koji 1999-2000 godine kucao sms sve spojeno e to je problem :slight_smile: mrzilo ga da razdvaja stavlja tacku i zarez :slight_smile:

Ubedljivo mi gow 4 MP najaci.

Nije da nas pogađa, već ono što budeš napisao će biti jasnije, smislenije. Brže će ti neko odgovoriti na post, nego da se gubi u istom i konta šta si htio reći s napisanim.

[quote=“iKaran, post:3006, topic:9273, full:true”]
Ne brini se, nema potrebe da ih postavljas. Imamo ponekad tendenciju da nove clanove docekujemo na noz, umjesto da pokusamo da ih sto ljepse primimo.[/quote]

Ne vjerujem da “dočekujemo na nož” osobe ako im lijepo objasnimo neke stvari. Uostalom, ako nekoga mrzi da pazi na ono što piše, daje izgovor onom drugom da mu uopšte ni ne pročita post.

1 Like

iKraran je totalno pogodio. Kada je neko nov i to “soljenje pameti” oko pravopisa je kao docekivanje na noz. Nije isto kada to napises nekome ko je tek dosao i meni. Mene ne tangira, dugo se ovde vec “virtuelno” znamo. Ali neko nov moze da pomisli da smo “drkadzije”
Bas to smo pominjali u jednoj temi oko jednog drugog foruma.

1 Like

Igra se Mass Effect 1 i to 20+ sati u igri i odlicna je igra iako je stara vec 10 godina.

Spremam se za ME 2 pa ME3 i taman na prolece ide ME Andromeda. Jel ima neki info da li save iz prethodnih ME igara ima nesto u Andromedi?

Mada moram priznati da me Final Fant. XV privlaci opasno.Izgleda brutalno ,jos ako ima onaj zarazni japanski gamplay bice pravi pogodak. Kad se setim, Star Ocean pa Rogue Galaxy igre na PS2 …koliko sam samo uzivao u tim igrama.

Final Fantasy XV je fenomenalan, ko god ga uzme nece se pokajati. Prva tri sata su dosadnjikava, i jedan chapter pred kraj, ostalo je odlicno.

Obavezno pogledaj Kingsglave film ako vec nisi. Film je odlican plus sto je uvod u FFXV

1 Like

Ma brate ovo je drugi put da mi neko to nabacuje. Ja sam takav jednostavno me mrzi da stavljam znakove interpukcije. Ali potrudicu se ubuduce :joy::joy::joy:

1 Like