Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

Ja na temu TLoU da dodam, meni je to jedna od top 5 igara verovatno koju sam odigrao, skoro pa savrsena… Jedina stvar koja mi se ne svidja u toj igri, kao i u ostalim ND igrama(unch.) je pucanje. Tako je bangavo i retardirano, tako je ND… To mi je jedina mana, sve ostalo 11/10.

2 Likes

TLOU nije najbolja ND igra, slazem se. I ja vise volim sareni i dinamicni Uncharted umesto sporog, metodicnog i sumornog Last of Us. Pacing je potpuno drugaciji, ocekivanja od Naughty Dog-a ostavite po strani. Potrebno je malo dati joj sansu, i meni je bilo tesko da savladam mehaniku dovoljno da mi bude udobno, da ne umirem ko blesav, da naucim da slusam klikere kroz zidove, koristim zaklone i craftujem iteme kao pro. I vezem se za klinku kroz male dijaloge. To se desava tek negde na pola igre, do tada je bio cringefest, odustajanje od PS3 verzije da bi se kasnije vratio mnogo lepsoj i fluidnijoj PS4 verziji. AI devojcice koja trci ispred klikera NE UTICE na njih. Ne vide je i ne cuju, kao da ne postoji. Tako su napravili friendly AI da bi omogucili njihovo slobodno kretanje a da ne slome gameplay. Povrh svega cuo sam i mnogo lepih stvari o multiplejeru. Sugestija je jaka stvar, ali TLOU ima neke genijalne momente u toku igre (sad vec kultna scena sa zirafama koji izviruju iz opsteg beznadja), vrlo ziv i prirodan tok dijaloga u cut scenama, i jedna je od najboljih ako ne i najbolja postapokalipticna igra overall.

Zavrsio Battlefield 1. Za kraj ostavio pricu sa bliskog istoka i ona ispade i najbolja od svih. Skroz mi je prijala kampanja, od grafike, podeljenih kratkih prica, voznje prastarih tenkova i aviona, do iznenadjujuce raznolikog oruzja iz tog doba. Pravo osvezenje.

Najjace je kada pustise zajdi zajdi, na kraju dve price, cini mi se :smiley:

I na kraju za prelazak na normal dobijem Redak Achievement (onaj sa dijamantom), samo 9% ljudi koji poseduju igru je u stvari i preslo kampanju. Ok, znam da je primarno mp igra i da je ljudi kupuju zbog toga, ali samo 9%…

Next stop: ReCore

1 Like

+1 Sada si me naterao da je pokrenem na YT, obozavam tu pesmu.

Ja nisam ogorčen, jednostavno sam napisao svoje utiske. Meni igra nije u pet najboljih ikada, ni blizu. Ni po pitanju priče, ni gameplaya. Takođe nije ni blizu savršene.
Ako je vama tako, super, nema problema, drago mi je. Meni jednostavno nije, i ne vidim po čemu sam ogorčen ako mi igra nije savršena.

Ok je mp, ali ja uzimam igre radi kampanje onda mp. Ali mrzim sto uvek u svakoj igri se desi da dodjes na odredjeni deo koji je pretezak probavas ga satima danima stotine puta i onda prestanes sa igrom. Meni se jedino to nije desilo sa gta5 sa svim ostalim jeste.

BF1 SP - kampanja sluzi vise kao uvod i upoznavanje-spremanje za MP.

@daemonkiller92, nisi prešao igru. Nemamo na tu temu ništa dalje pričat. Sorry bruh…

@nikola, ogorčenost vam se osjeti na kilometar, i tebi i daemonu. I ja se nekad uhvatim u istoj hahaha Haj molim te ako imaš Ps4 posudi od nekog i pokušaj ponovo. Šteta da ponovo ne pokušaš. A sve i da ti se ne svidi, jednostavno morate priznati šta je ND napravio sa TLoU. Svidilo se to tebi ili ne.

@S.T.A.L.K.E.R bogme, Metro i TLoU pod obavezno svak da odigra. Ukus za profinjenost ti je čista desetka hehehe

@xX8Lampard8Xx, evo pa nek neko kaže da je ovaj čovjek “fanboy MS-a”, privržen samo xbox-u. True Gamer, as it finest… Nikola, legendo moja :smiley:

1 Like

Riiiight. Hoćeš da kažeš da bi morao da pređem tu igru da bi dobio pravo da je pljujem? Šta još neću da čujem. Prešao sam oko pola igre, to je više no dovoljno da se oformi mišljenje o igri, ako misliš da nije, onda zaista ne znam šta da ti kažem. Ako se u drugoj polovini odjednom gameplay ne preokrene za 180 stepeni, onda nema ni neke preterane potrebe da se igra prelazi što se mene tiče.

Da. Poklopi se ušima. Bukvalno.

Čuj nije prešao, a sad mi piše recenziju? Whaaat? Hahahahah

Drag si mi, al stop the BS :smiley:

Ja se tebi lično moram izvinut što sam odbranio Daemona kad si ga napao za TLoU! ahahah Mislim, pa stvarno :smile:

Hahaha, pa vi ste neverovatni. Detaljno vam se navede razlog zašto neko misli da je igra loša, i zašto je verovatno neću preći, but nope, moram da je pređem da bi se žalio na nju kako neću da je pređem jer smatram da je loša. Koji ste vi biseri. Ali dobro, sad ste e iznervirali. Idem da skinem igru i da je pređem, ako mi se i dalje ne sviđa, ima da vam dođem u kuće i da vam pokupim sve konzole i igre. :smiley: Vidimo se za par sati, kad ću vas lepo oterati u tri lepe jer je igra i dalje sranje.

Uh, ja bas mislim suprotno, The Last of Us je njihova daleko najbolja igra. Toliko zrela i slojevita. Uncharted je prilicno dosadan u poredjenju, i pored sveg spektakla. Ovde bas i pricam o gameplayu, emotivni naboj naravno nema smisla porediti.

Kada 2/3 igre igras ko Joel, vec si se navikao na tuche, cigle, puske, itd. Al onda posle onog kreshenda u bolnici odjednom mir, sneg, nadjes se u Elinim patikama sa lukom i strelom. Em se pitas sta je bilo s Joelom, em ti je neobicno jer je sa Ellie sve malo drugacije. Maestralna promena tempa.

1 Like

Zašto bih probao ponovo? Prešao sam igru i to je to. Nula razloga da se vraćam i prelazim ponovo. ND je napravio dobru igru i to je to. Ništa novo i revolucionarno.

I nemoj molim te da mi se igraš armchair psiho analize, nisam ogorčen, ni blizu. Zašto bih uopšte i bio.

To se zove diskusija, nema razloga za takav ton i nervozu.

Do prvog zareza sam i tebe i daemona skontao. Ne treba mi ništa više. Niste toliko bitni za psiho-analizu, vjeruj mi. Samo se nemojte prosipat i pisat “ništa revolucionarno”. Ok, napravite vi bolje pa se onda javljajte. Opet ponavljam, ako vam se nešto ne svidi - nije opravdan razlog da pljujete po tome. Vaše lično mišljenje, kao i svačije, poštujem. Ali mi nemojte pisat malene eseje da se opravdate.

@daemonkiller92, biseri? WTF…

@iKaran, e ovo ti je bruda “nabadanje na nož” od negativnosti. Tačno ću morat još jednu produženu kafu popit.

I opet svim negativnostima, go fuck yourself and enjoy life :smiley: Ja znam da ja hoću hihihi

Kakva nervoza? Ono sam uglavnom napisao kao šalu. Naravno da neću da im upadam u kuće i te gluposti. Ili sam opet nešto napisao što se pogrešno protumačilo?

Šta ti tačno smeta u tom izrazu? Nisam ga koristio u negativnom smislu. Barem, nije mi to bila namera. Ako ti smeta, izbrisaću.

@Lordish
Wew, ok. Niko onda ne sme da kaže da mu se ne svidja igra, zato što ne možemo da napravimo bolje. Pack it up boys, ne treba nam forum više, da slučajno ne bismo napisali svoje negativno mišljenje o igri.

Od početka sam napisao SVOJE mišljenje, nigde nisam napisao da je objektivno igra djubre, nego da jednostavno meni nije ništa specijalno.

Kao što je padawan napisao to se zove diskusija, nema razloga da poklapaš tudje mišljenje zato što ti se ne svidja.

Ma kakva ozbiljnost, ceo post sam napisao iz šale. Ili vam taj izraz smeta? Ozbiljno pitam.

Ma ne smeta mi ništa sem vaše sekiracije. Igre su tu da uživamo, a ne da se koljemo bokte. Uostalom, ebite se :smile:

@nikola, rekoh već u predhodnom postu, koliko puta trebam ponovit? Poštuje se svačije mišljenje, ali reći neke stvari na osnovu istog su neopravdane, pogotovo ako to nešto što se vama ne sviđa je generalno dobro. Džaba ti sarkazam.

Ne poklapam ničije mišljenje, čitaj IZNAD. Poklapam idiotarije. And I always will <3