Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

Sala je potpuno neprimerena. Nije kao da mozes da napises bilo sta i posle toga dodas “sala”. Ljudi se trude da ti argumentuju a ti ih “castis” ovakvim komentarom.

Nikola kakve veze ima sto je TVOJE misljenje? Niko ne implicira da misljenje nije tvoje, niti je to relevantno za diskusiju. Ukoliko zelis da kazes time, da si potpuno zatvoren za komentare na TVOJE misljenje, onda si bojim se ti taj koji je malo promasio poentu foruma.

I stvarno nije nikoga briga koje cete igre vi prelaziti. Za vecinu ste ovde samo avatari na ekranu. Chill out. Ovo je samo caskanje, forum nije stvaran zivot niti ste vi stvarno bilo kome na forumu bitni.

3 Likes

Racionalna diskusija sa pojedincima koji ne shvataju je isto kao partija šaha sa golubom. Koliko god dobar i promišljen potez napraviš, golub ti se jedino može pos*at na ploču.

@nikola i @daemonkiller92, ne pišite gluposti. Vaša titula i status stvarno dolazi u pitanje. Kulturnije malo. Nismo na čobanovom polju, da prostite.

@padawan objasnio. Zahvaljujem na trudu, good Sir.

Nisam zatvoren na komentare na moje mišljenje, naprotiv, nigde to i nisam napisao.

Neko je prokomentarisao moj post, ja sam udario repliku. Ništa necivilizovano ili kako Lordish to naziva, na cobanovom polju.

Ako nisam prihvatio tudju kritiku i time promenio svoje misljenje ne znači da odmah blokiram sve što se u vezi mog posta napiše.

Upravu si i da smo svi ovde nebitni jedan drugom. Ja sam se samo nadovezao na lordishovu i daemonovu diskusiju i to je iz nekog razloga eksplodiralo u ovu bespotrebnu raspravu, analize psihičkog stanja i zapitivanja moje i tudje uloge na forumu. Skroz bespotrebno.

Nisi ni morao, ali tako si zvucao. Vrlo defanzivno, cak uvredjeno. Cemu to? Light up. :smiley:

Al ok ne moramo zaista da psihoanaliziramo i jedne druge.

Iskreno, možda sam upao defanzivno iz straha da napišem da mi se jednostavno igra nije svidela. I sada vidim da možda nisam ni trebao, ali šta je tu je.
Nemam nista protiv da neko napiše šta se njemu svidelo u igri, čak i dobijam neku potrebu da ponovo probam igru kad pročitam par komentara odavde, npr. Noodleov i što me je neko podsetio na scenu sa žirafama.

U nekom daljem planu mi i jeste ps4 pro, najviše da bih odigrao Horizon i ako dodju još neke ekskluzive meni interesantne, pa možda i odigram ponovo last of us.

Znaš šta. u pravu ste. Ako ste se uvredili, meni to nije bila namera i imam malo neobičan humor.

Igra je loša, barem što se mene tiče. Vi je hvalite ako hoćete, ali se ne pozivajte na neki pokušaj diskusije ili dijaloga ako i vi na taj način odgovarate na kritike igre.

Moraš da je pređeš da bi mogao da pričaš o njoj. Moraš da pređeš neki deo koji smatram da treba da se pređe da bi mogao da se žališ na nju. Moraš na ovaj način da je igraš. Moraš da je igraš pod punim mesecom, dok žrtvuješ jednu kozu, dva ovna i tri kokoške da bi se prošunjao pored Clickera. Da ne mora i roman da se čita? Da se gleda film koji još nije izašao? :smiley:

Ali dobro, ja ne prihvatam kritiku i nisam za diskusiju igre. Toliko od mene o ovome, ako hoćete, nastavite da pišete o njoj, ja neću.

@Lordish A za titulu i status, kao što rekoh do sad sto put, nije na tebi da govoriš da li se dovodi u pitanje ili ne nečiji status ili članstvo na forumu niti kako treba da se neko odnosi. Prvo sam član foruma, sa svojim mišljenjem, pa onda moderator, ne obrnuto. Ta titula ništa ne znači i ako treba, može lako da se ukloni. To neće menjati moje mišljenje. Šta ti misliš da znači biti moderator? Da to donosi nešto više od dodatnih obaveza?

Svakakva misljenja i stavovi su ok, dokle god je diskusija u prijateljskom tonu. Nije kao da postoji neki Komitet za Vrednovanje koji procenjuje sta se sme reci, a sta ne.

Ali jako je bitno kako se kaze. Ako se neko potrudi i napise TLDR post, ispada bezveze da se odgovori sa “hahahah koji si biser E BAS NECU DA PREDJEM”.

Mislim, bolje je ne odgovoriti nista.

Nemojte opet da kachim Dzek Nikolsona iz Mars Attacks

pleasenot.gif :smiley:

Proste šale za takav status. Nije na meni, al’ na tvom ponašanju jest. Nisam navikao na prost govor. Gentleman, ili nikako!

@nikola, a bože moj, ne sviđa ti se, pa šta? Poštujem. Samo zašto tolika hampa, ne kontam…

Evo recimo, mene je strah da nam @n00dle ne okači Džek N :laughing:

Hvala hvala, znaci mi podrska :smiley:
Iskreno, ta etiketa ‘‘portparol MS-a’’ koju su mi nakacili oni koji su napustili forum posle one afere prosle godine me ne dotice uopste. Dobio sam je jer sam branio XO onda kad je bilo popularno da se on napada, za sve i svasta. U isto vreme mi se nije svidjala politika kuda Sony ide sa ps4, niti mi se i sada svidja. To ne znaci da ja njih ne volim niti da sam ms fanboy.
Da imam ps4(kad ga budem imao) odigracu Tlou opet, Ratchet and Clank, U1,2,3,4. Crash remaster, Horizon i verovatno bih nasao jos nesto zanimljivo. Iz ovih naslova koje sam naveo mi se ne svidja ps4 i sonijeva politika. Procitao sam juce na gafu ili redditu ne znam tacno gde situaciju kako neki lik vidi sony: Prvo najave igru, pa je odloze a u medjuvremenu su postali remaster factory. Tako ih i ja vidim u ovoj generaciji, nazalost. Ali za jedno 3 godine, kad sve te igre izadju, bice sjajan izbor za mene.
Takodje kad su ovde svi napali PS Now kad je najavljen, ja sam ga jedini branio cini mi se, ne znam da li je iko to rekao.
Isto tako, primer EA Access je zasto mi se ne svidja sta sony radi u ovoj generaciji.
Ovo sam sve napisao da bi video zasto sam ja ‘‘MS fanboy’’.
No, nije ni bitno ne smeta mi :smiley:
Bitno da je TLoU remek delo, kao i svaka igra od ND :slight_smile:

1 Like

Mozda malo offtopic,ali…da li sony “poseduje” ND ili je njihov licni izbor da izdaju igre samo za psx?
Nisam bas najbolje upucen u te tokove korporativnog biznisa…
Jos jedan propusteni biser iz mladosti…
Ae da vidimo sta nudi…

U vlasnistvu je Sony-a. Pise im na wikipedia stranici.

Btw dobar je Okami. Ja nazalost nisam mnogo odmakao. :frowning:

Mene je stid i reći da ga nisam igrao :confused: Imam ga spremnog na Ps3 doduše.

Hvala jahalang.
Evo vec u startu vidim da ce mi se dopasti.
Jednostavno drugacije
Jos uvek ima sta da ponudi ova konzola od 20e…

Ps2 je odlicna konzola. Najbolja igra ikada je izasla na toj konzoli, da ne pricam koliko kvalitetnih, a pomalo zaboravljenih naslova tu ima. Neki dan cujem za ps2, koliko god da si je igrao, uvijek postoji neka dobra igra na njoj za koju nikada u zivotu nisi cuo.

Bas tako. Izaslo je blizu 5000 naslova a prodato je ako se ne varam skoro 200 miliona konzola. Pitanje je da li ce IKADA neka konzola nadmasiti to…
Ja zadovoljan,preko flesa igre,konzola necujna,grafika mi ne smeta.
Stvarno nije neophodan 4k 10 bit hdr da bi uzivao u igri…Cak i u opcijama standard tv/lcd tv. Lcd tv opcija,odlicna slika,cista,zive boje… Veze nema sa mutljavinom od tv-a sa katodnom cevi,na kome sam nekad igrao ps2…

Potpisujem ovo,samo ne znam kako bi mi se danas dopala,ja sam je igrao cim se pojavila i malo je reci da sam uzivao.E da je danas slicnih(inovativnih)igara kao sto je OKAMI…

2 Likes

@daemonkiller92 za koze, ovce i kokoske( kokošAnel) :+1: :-).

Sto se tice TLOUS :slight_smile: da je AI brljiv mislim da nije to se mozda moglo desiti sa 1 verzijom, mada je nisam igrao tako da 80% nije AI. Sto se tice gameplay-a da istina smarao je i mene u odredjenim delovima katastrofa, ono sto je poboljsavalo gameplay jeste dobro projektovani nivoi i osvetljenje, raznoliko interesantno. Prica je dobra igra nije revolucionarna ako mene pitate, jeste dobar utisak ali zirafe i tamo koje bese stvari su je ulepsale, prica limunada. Slazem se sa @daemonkiller92 i @nikola delimicno, izneli su licno kriticko misljenje i jesu u pravu.
DLC igre je nesto sto mi je igru napravilo na sr**je totalno, dokaz da nije bas besprekorno savrsena.

Svakako mislim da RE VR ce biti daleko bolji od ovoga o ukusima ne treba mnogo raspravljati jer svako ima svoj stav.
Btw uzgred sam se iznenadio da ste konverzirali bez tuce, izdrzaliste :slight_smile: hehe

Kako vama nije jasno: Džaba vam vaše mišljenje pored realnih fakti i činjenica.

Mišljenje =/= Realnost

Nebo je plavo, vi možete misliti da je ljubičasto, ali je plavo.

Joj edukacija edukacija…