Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

Sad nije ni bitno. To sranje više ne palim, niti više pišem o njemu.

@daemonkiller92, jest, neprimjereno je. Ja da se pitam, pola vas ne bi nosilo titulu koju nosite. Pa kući lijepo prosipaj takav govor.

Nekulturno do bola. Veću satisfakciju imam u interakciji sa osobom koja pojma ni o čem nema a ne koristi takav govor.

Pa, onda je dobro što se ti tu ništa ne pitaš. Kao ni za šta drugo. Ti tako često nekom nešto prigovaraš, pretiš ili nalaziš za shodno da nekom govoriš da li on zaslužuje neku poziciju kao da si neko i nešto na ovom forumu.

Što se mene tiče, više puta sam rekao da mi moderatorstvo ništa ne znači. Nekad je i imalo neke koristi, sad jok, uglavnom moram da čistim za drugima, pogotovu za tobom. Rekao sam do sad 20-ak puta da mi skinu tu “titulu” ako treba, jer je više obaveza no privilegija. Neka daju tebi, pa da ti vidiš kako je čistiti sranja za nekim kao što si ti.

I da, baš sam prso, jer me bukvalno zabole za sve. Sad vidim ono o čemu su mi drugi pričali, kako je jedna od najgorih stvari da dobiješ mesto moderatora. Bolje je da dobiješ ban no da budeš moderator.

Mah, pribjegavaš nekom vrijeđanju jer dobro znaš da je to tako što sam rekao. Nije primjereno i gotovo. I ako si moderator, uradi posao da valja i prebaci ovo ili u prikladnu temu ili briši komplet. Nema smisla stvarno više.

Zašto bi? Nisam ja jedini moderator ovde. I neka je neprimereno. Ja sam neprimeren oduvek bio. I pre i posle moderatorstva.

A moj “posao” radim kako mislim da treba, a ne kako ti hoćeš.

Previše djetinjasto za mene. Odoh gledat nešto ahahahaha

Laku noć narode

@daemonkiller92 odgovorne funkcije uvek treba uvaliti onome ko ih ne zeli, jer tako znas da ih shvata ozbiljno. Za deset godina da trazimo Pedji svima po vaucer za Prolom Banju. Tuzan deo je sto se vecina na forumu uopste i ne poznaje. Silent Hill, kad malo bolje razmislis. Imaginary friends. Dzangrizavost level ex-wife. Offtopic je jos i najmanji problem, ovo je za F k’o vrata. :smiley:

I sad posle ovih svinjarija ja treba da pisem utiske o Dishonored 2? God damn it. Moram nazalost dva dana u CG sluzbeno a bas mi se igra. Odabrao sam Emili, jer a) sta cu kad volim zene, b) @prekanator je rekao da se bolje uklapa u gejmplej i c) hocu da pocupam za kosu navodno-tetku koja mi je ukrala prestoL. I, eh, za sad deluje dosta fragilno a ja sporo kapiram kako funkcionise stealth mehanika. Nedostaju mi divne opcije iz Deus Exa. Imam samo prokleti lean levo i desno. Otvorena konfrontacija dovodi do brze i surove smrti, toliko sam shvatio. Mozda bi bolje bilo da sam odabrao staru kajlu Korva? Jos sam na pocetku i nije kasno da se predomislim.

1 Like

Uf…65 neprocitanih postova…kad ono o tome kakva je TLoU igra :slight_smile: Mislio sam da je ta misterija razresena. Nekako ima smisla kada dramimo o tome koja je platforma bolja jer tu ima kvantfikovanih argumenata o snazi, broju/vrsti igara, dizajnu itd. ali rasprava o tome da li je dobra igra ili ne je toliko povezana sa ukusom da ju je tesko razumno opravdati.

Licno bih u svakom danu u sedmici odabrao Uncharted preko TLoU, jer mi vise odgovara opustena avantura sa raznovrsnijim mehanikama. TLoU, iako se moze reci sa klise primarnim story bitovima, ima savrsene glavne karaktere (kao i svaka ND igra) i kraj koji je jedan od najboljih ikada i ti aspekti uzdizu igru na najvisi nivo. Gameplay je uguran tu da bi sluzio prici i mnogo je daleko od odlicnog. Vise preferiram suprotno, kada sve u igri sluzi gamepleju. U Unchartedu imas napucavanje, pentranje, sunjanje, resavanje zagonetki, sta sve ne. U TLoU sam jedva pregurao prvih nekoliko sati gamepleja, sve mi je bilo neinspirativno i isforsirano, ali me je prica drzala zakovanim. Za nekog je remek delo, za mene nije, jer hronicno pati od ND sidroma, gde kao devojka sa tonom sminke ispod prelepe spoljasnosti i posvecenosti detaljima uspesno odvraca paznju od i krije dosta nesavrsenosti.

Bez savrsenog gamepleja, po meni ne moze biti savsena igra. Zato toliko volim Halo, sada i da pokrenes prvu igru i dalje ima tu prepoznatljivu mehaniku i napucavanje oko koje se gradilo sve u narednim godinama i nastavcima. I da te ne zanima prica i lore uopste, i dalje ces imati dobar provod samo jednostavno igrajuci.


@padawan, samo teraj sa Emili, osnovne i najkorisnije moci su slicne za oba karaktera. Obavezno prvo upgrejduj Vision i Far Reach, to ti je dovoljno da budes uspesan u svim misijama. Npr. otkljucas opciju da mozes da povuces neprijatelja sa Far Reach-om i da ga tako onesvestis, mnogo pomaze. Ostalo moci su kreativna dupuna bez kojih svakako mozes, ali bez prva dve tesko. Na pocetku je teze dok se ne uhodas u samu mehaniku, ali ces se kasnije iznenaditi koliko u stavi imas opcija za bilo sta. Koristi maksimalno okruzenja jer su ona iskljucivo dizajnirana kako bi utilizovao dostupne mehanike. Ako ides na low haos pristup, i Mesmerize moze biti jako koristan.

6 Likes

Kad sam video koliko neprocitanih postova,pomislio sam garant su krekovali XO ili PS4 pa nam broj clanova opet otisao na 1000+ aktivnih. heheheh a ono i dalje o TLoU. Probacu kratko da objasnim,razliciti ljudi /razliciti ukusi. Ali i mi smo sami nekad u drugim fazama. Ja naprimem nekad hocu nesto sto me opusta i bez tenzije i tako sednem pa igram Civilizaciju sa jednom rukom i levim klikom i da mogu pao bi u hibernaciju a opet kad sam u elemetnu stojim ispred TV-a sa dzojstikom i igram neki Destiny,Gears,Battlefield u MP i odskacem od poda kad poginem/promasim.

Tako da ako je nekom nesto lepo i super ne mora da znaci da je to i drugima. Postujem neciju srecu=hajp oko toga sto mu je bilo dobro i cao. Tako da isto to preldazem i vama. Chill and get some killing done :wink:

P.S. Stvarno je bilo lepo videti novih postova preko 100+ kao nekad kad upadnem na forumu a ono brdo postova.Prva misao je bila a u qrac . garant novi LT opet cimanje oko konzole…uf valjda nije banwave hahahahaha Pa citaj neznas sta pre.

1 Like

Ne pisem vise o tome i cekam 33c3 i ps4 prezentaciju failoverflow tima.
Svakako zesce planiram o pazarenju ps4 zbog uncharted 4 i bloodborn-a, ako se to desi skorije nadam se da ce mi neko posuditi neku od igara. Sada trenutno ne mogu da igram jer cim cera vidi joypad odmah prema njemu i cupa mi pecurku :slight_smile:

I od mene uncharted4…

1 Like

Završih sinoć TLoU: Left Behind DLC.

Šta reći drugo osim, kratko ali slatko, briljantno oslikan prequel. Fantastične sekvence priče u kojima Ellie pokazuje ono što zaista i jeste, samo dijete… Onaj luna park, pa igraonica, kuća horora te mjesto za slikanje, knjige sa šalama i razgovori, crkavao sam od smijeha i uživao u isto vrijeme. Maestralno…

Šteta što je kratak DLC. I totalno bespotrebna akcija na kraju. Što se mene tiče, komotno su mogli da je preskoče. Mada, lijepo popunjava neke rupe u priči povezane sa glavnom radnjom…

Fuckin’ 10/10

Čak su ubacili i par referenci. Walking Dead i Negan sa “fuckitie fuckitie fuck fuck” i Mortal Kombat arkada - kad Ellie zamišlja uz fatalitie na kraju ahahahaha Extra! Jesi provalio to za WD @S.T.A.L.K.E.R? :smiley:

Nisam :smiley: Ne bih ni provalio jer nisam gledao TWD (tacnije jesam par epizoda, ali nije to to) :smiley:

Meni je Left Behind bio jeziv na neki nacin. Nije isto kad si Joel i kad si mala djevojcica koja sa sobom vuce jos jednu djevojcicu :smiley:

Ellie … you little lesbian you:laughing:

Igra li iko na forumu The Last Guardian?

Ja cu ga 90% uzeti, u pocetku me nije zanimao uopce, ali vidim da ga vecina hvali, tako da bi ga bilo lepo odigrati.

Šteta što ne izlazi uporedo za Ps3. Ionako je prvobitno planiran za njega…

Apsolutno planiram, jedino mi se bas ne daje puna cena, barem ne sad odmah. Em me jos peche PSVR, em sam uzeo sad Tomb Raidera i Titanfall, pa rekoh, da ne preterujem.

U medjuvremenu sam u velikom strahu da ce mi neko spojlovati da Trico umre, da decak umre, da ce neko vec da umre.

1 Like

Drži se dalje od yt gaming kanala, pogotovu od fextralife i gamexplain. Oni su već dosta toga spoilovali, a odmah iza njih su ign i gamestop. Tu će ti najpre spoilovati.

1 Like

Ja cu vjerovatno sutra igrati, nema nekih povoljnih naloga kako vidim, ali valjda cu iskopati nesto.