Šta trenutno slušate? - Vol. 2

Bilo e ULTRAMEGAGIGA super cool f**k yeah, al’ brzo prošlo, šteta :slight_smile:

https://youtu.be/yTogT3_SRPQ

Aragorn ponovo jase.

P.S. Jel gledao neko ovaj Vanishing Point?

https://youtu.be/eyZQUEMZlCU

https://youtu.be/b1bXQtJkpWM

Mjetal djeco javljam se i ja. Ne slusam samo to naravno, al duga kosa crne majice faza je bila prisutna u srednjoj skoli, to se podrazumeva.

E ne znam, obozavam metal, slusam i nesto hard roka i tome slicno, ali nikad nisam bio u tom fazonu duga kosa. Nosim crne majice, ono standard ali mi svi kazu kao:“da te ne znam nikad ne bih rekao da si metalac”…a nisam nesto u tom svetu underground svirki osim onog standarda, tipa Goblini, Buna, MK, Hladni pivo…ajde ako neko zna neku svirku dobru neka javi [emoji4]

Ono na sta ja idem je uglavnom thrash/death i ponekad black, ako te to zanima nema frke :smiley:

Zahvaljujem [emoji6] Koji bendovi na primer? Al’ dok god je metal dobro je xD

Domaca scena, ima zaista brda bendova i dosta odlicnih, evo nekih imena : Infest, Nadimac, The Stone, Putrid Blood, Bombarder, Alitor, Heller, Kuga, Deadly mosh i tako dalje :slight_smile:

Naravno uvek imas i svirke tribute bendova i manje poznatih u dangubi kuglasu i sl.

Aj sto lazes narod, nego lazes sebe! De ima prljave metalike bez duge kose?

Salim se naravno, mos nosis sta hoces(sem roze stvari, roze is metal no no) i da izgledas kako oces i da slusas sta oces.

A necemo sad da se vredjamo oko cistoce [emoji1] A za roze boju si u pravu, samo i tu ima izuzetaka, pa se pojave pacijenti kaju slusaju onu sramotu baby metal [emoji17]

Baby metal?!? :smiley: Do explain, nisam u toku…

Ovako nesto se ne moze opisati recima…Po meni sramota sto uopste postoji

Napusti salu

Nadam se da ovo nije bilo upuceno meni [emoji53]

Jes baš ******…

Ja nisam metalac (da se tako izrazim) jer volim mnoštvo muzičkih žanrova, al’ i dan danas volim da slušam (i imam svu njihovu diskografiju) grupe kao npr. Slipknot, System of a down, Linkin Park (samo prva dva albuma), Korn, Limp Bizkit, Foo Fighters, Pantera (poneke pesme, nisam ih previše slušao), Inflames (poneke pesme, nisam ih previše slušao) i td…

Izvini, ne bih da budem kreten, ali imam veliki prezir prema tim bendovima i ne smatram ih metalom, sa izuzetkom in flames prvih par albuma dok su bili melodic death (jester race je *****o remek delo) :slight_smile:

To je samo moj pogled na stvar, mnogi ce reci e i nu metal i metalcore i alternative su sa punim pravom metal, ali meni su ti zanrovi prilicno degradirajuci za metal uopste. /rant

Svako treba da slusa ono u cemu uziva naravno, ali mi metalci se iznerviramo kad nas jednace sa core decicom, emosima gotima i slicno, pozelis da se osisas na celavo i nosis samo vijetnamku da bi ljudi prestali da te pitaju “Ti slusas metal, mora da volis Slipknkot?”.

Sad opet, mozda smo i mi nezreli sto nas to toliko nervira al ajd, postao sam apatican na komentare i pitanja tog tipa, kad me neko pita sta slusas kazem jednostavno metal i ne ulazim u to koje podzanrove i njihove podzanrove i varijacije slusam i filozofska nacela iza blek metala. :slight_smile:

@Djordje vala ne razumem se stvarno i ne znam ko to odredjuje, al imas puno metal zanrova. Mozda ti volis death/black pa ostale ne slusas, al svasta moze da padne pod metal. Sta reci za hard rock/heavy metal? Ja stvarno ne razlikujem ta 2 a obozavam taj zanr/zanrove.

Al definitivno mi je najjace kad pogledam koji je zanr taj i taj bend na wikipediji i izadje alternative rock ili jos gore samo alternative. E tad poludim. Pa alternative OD CEGA tj. CEMU?

Nego, jel se secate pes 2010 i odlicne plejliste? Nikad posle nisu ponovili onoliko dobar soundtrack.

Ne bih ulazio u diskusio oko podzanrova, jer tu mogu da pricam i pricam, a ovde nikog ne interesuje :slight_smile: