Šta trenutno slušate? - Vol. 2

Uzeo sam ponovo Daredevila da gledam, pa se setih ove pesme:

Ako hocete da mi naterate suze na oci, samo mi pustite ovo. Works every time

Nijedna dlaka mi ne stoji u par!

Sunce ti j***m kakva pesma!
Poslusati i ako ne slusate mjetal.

^
Probao i ne ide nikako :smiley:

:beer:

Potpisujem, takodje sam probao, nema Boga :smiley: Heavy/Death Metal je meni u istom kosu sa nasom domacom sega mega giga super turbo folk muzikom :smiley: Jbg, ukusi su razliciti :smiley:

Krene taman kao neki fini hevi mjetal i onda krenu da se iz****vaju preterano na gitarama…

Ok then :smiley: Necu vise postovati, da ne spamujem za dzaba :smiley:

Nije ni to “the way to go”, ipak je ovo tema za svakakve ukuse, svi postujemo svasta. Sta znam, probaj nam servirati nesto “laganije” sto imas da cujemo, po mogucnosti bez “deranja” ( ne znam kako se zove xD ). Tipa Black Sabbath - N.I.B ostaje i dan danas jedna od mojih omiljenih pjesama, bez obzira na to sto ne slusam taj zanr bas previse.

Ma za njih je “obicni” Through The Fire And Flames i nista drugo :smiley:

Elem…

Pa Ostrogoth je medju najblazim stvarima koje slusam :smiley: Jednostavno hevi metal iz osamdesetih.

Sto se tice sabata izvukao si se sada, i ja obozavam tu pesmu, ali prethodni post ti necu oprostiti :smiley:

Pa kazem ti, ukusi :smiley: Doduse ja sam samo rekao da je meni ko folk, kad naidjem, zaobidjem :smiley: Nisam rekao da je lose ili jedno ili drugo, neko voli i folk :stuck_out_tongue:

Why not both?

Haha, HF mi je jedan od prvih bendova koje sam poceo da slusam u metalu :slight_smile:

Sad ih vise ne slusam gotovo uopste ali imaju posebno mesto u mom srcu :smiley:

Neke stvari nikad ne dosade :slight_smile:

Ridin’ dirteeeyyyyyy! :cool: