Šta trenutno slušate? - Vol. 2

Jedna od mojih omiljenih :slight_smile:

1 Like

Donna Burke ima tako moćan glas… Šteta što ne peva češće u video igrama.

1 Like

…sta pije kafana ja placam za sve…:dancer: :dancer: :dancer: :beers:

Drugo jutro za redom

Obozavam je:heart: :two_hearts: :heartbeat:

1 Like

:ok_hand: :fire: :100:

Ko voli old school, nema boljeg radija…

Rodom sam sa Kosova i nikada je nisam pevao na nekim okupljanjima (poput proslave pobede Srbije u nekom sportu)… Jednostavno se i grozim kad ljudi to pevaju… Kada smo izbegli, imali smo neugodnosti od strane kako i Beogradjana (mog nerodjenog brata je uciteljica u 4 razredu, pred citavim odeljenjem isprozivala sto je izbeglica i kako smo mi sljam od ljudi), tako i u Banjaluci (gde su drugari iz razeda mog brata, odbijali da se druze sa njim)… Zatim se Kosovo odvojilo i svi su postali neki borci za Kosovo i Srbiju, a mi im postali najveca braca… Sve sto su uradili jeste sto su pevali te pesme na takvim proslavama, jer drugo ne znaju (a mozda je bolje i da ne spominjem druge pesme)… Smatram da je mnogo jace od pevanje te pesme, da pomognes ljudima na bilo koji nacin, pa makr i da doniras 1 KM, nego da urlaju po gradu i onda odu na pivo i boli ih uvo u stvari i za Kosovo i za ljude…

Sa druge strane, pesma je prelepa :relaxed:

1 Like

Tu uciteljicu treba obesiti. Zbog takvih ljudi neka deca nisu imala lepo detinjstvo. Imali smo nekog sada vec momka u kvartu cija je porodica sa Kosova…niko nije hteo da se druzi sa njim, svi ga zezali (pa i ja). Dete sam bio 6-7-8 godina ni ne secam se. Sta sam ja sa svojih 7 godina mogao da znam? Da sam bio svestan kako mu je, sigurno ne bih…ali sta sad bilo pa proslo…druzio se i on sa nama nakon izvesnog vremena

I moji sa tatine strane su skoro svi ziveli na Kosovu, dole u Peći. Dosta vremena sam kao dete proveo tamo, kao da je danas bilo se secam. Sta ces sada su u Beogradu…

U to ime evo jos jedna prelepa pesma:

Za ljubitelje klubskog zvuka, odlična stanica:

2 Likes

Klubska muzika je sirok pojam… Kod nas se po klubovima pusta fazon “Rada Manojlovic, Ana Bekuta, Sinan Sakic…” :gun::bomb:
Verujem da neko to obozava, ali meni je ta vrsta muzike ocajna za klub…

1 Like

Od kad sam čuo za ove dve pesme ne mogu da ih izbacim iz glave nikako, najviše zbog tog zaraznog ritma. Počeo sam da slušam i ostale pesme ovog benda, i damn… Kako nisam ranije čuo za njih? :slight_smile: