Šta trenutno slušate? - Vol. 3

Ne toliko zbog muzike , zanimljivo mi ime :smiley:

I sve ostalo iz novog albuma

Za sada sam čuo samo dve pesme sa novog Chemical Brothers albuma “No Geography” i genijalne su, konačno ne vijaju trendove i u fazonu su, mi ovo ovako radimo… Javim se kad počujem ceo album.

1 Like

Odličan progressive narednih dva sata:

Posto ste me provalili za Cecu, evo jedna od mene…

Moze li ko reci da je ovo losa pesma?

1 Like

Evo ja cu prvi. Ko se slaze da sibne lajk :joy:

8 Likes
1 Like

Ceca je Ceca :hugs:

Evo i od mene nesto :smiley:

Upravo sam pokusao da zamislim Splatoon 2 uz Sinana. Koja psihodelija.

Inace jedina pesma koja se slusa poslednjih dana je prokleti shinobi cat.

1 Like
1 Like

Hahahahha, nemoj tako prijatelju :frowning:

Ne znam sto se baca toliki hejt na nju, nisu sve pesme teski narodnjaci… Govorim iskljucivo o Ceci kao muzicaru, ne kao coveku…

Kad je dotle doslo da se @Oblakoder i ja “slazemo” :joy:

Kao i obicno Skabo pokido :wink:

Skabo ih kara pa ne vidi :wink:

Old skulcina , Who Is The Best , legende :

Brate letnji raspust , blok, ceo dan fudbal i basket ispred zgrade, ovakva 'zika, Playstation i poneka slatka cica i sta ti jos treba , to je zivot :wink:

Nemoj da se niko uvredi i ne palim se na priču o četnicima i partizanima ali beat pesme hmmmm poslastica :slight_smile:
Tebra & Stephane Salerno - Sprem`te se Sprem`te (Original Mix) - YouTube

Method Man , nova stvar , kida, nema sta covek je stvarno bio i ostao majstor svog zanata i svoj reperski lebac zaradjuje i vise nego posteno :wink:

Live do 22h! Fantastičan progressive zvuk, pa ko voli…jel…

rip fredo :pray:

Evo jedna vest za ljubitelje pravog Hip Hop-a , mozda se stariji clanovi ovog foruma secaju ona kultne emisije na nekadasnjoj TV Politika " Geto" koju je vodio MC Best iliti Aleksandar Dzankic iz grupe Who Is The Best , zapravo to je bila jedna jedina TV emisija posvecena Hip Hop kulturi u to vreme na nasim televizijama (sad nazalost nema ni jedne jedine) ?

Inace od ovog meseca u saradnji sa Sick Touch studijom Aleksandar Dzankic vodi Geto Podcast svakog cetvrtka uvece sto je na neki nacin nastavak te kultne emisije sa TV Politike.
Zasad se emisije svode na razgovore sa gostima (iz sveta rep muzike ali dovodice vremenom i neke druge goste) , inace cuo sam se sa Dzankicem danas preko neta i pitao sam ga oce biti nekih plej lista kao nekad , on je rekao da zasad tesko jer imaju problem oko copyrights-a (iako mi nije jasno kako moze na jutjubu da pustanje drugih jutjub videa bude krsenje autorskih prava) ali smislice nesto vremenom i da rekao mi je da on sprema svoj solo album.

Tako da eto i ja kao ljubitelj pravog i autenticnog Hip Hop-a da iskoristim priliku malo da ih izreklamiram i da koliko toliko dam neki skroman doprinos da ta emisija zazivi (jer nazalost ne znam ni za jednu domacu emisiju dal na Tv-u, radiju ili netu koja je posvecena Hip Hop-u).

3 Likes

Live do posle ponoći!

Pesma je stara 10 god a ja je tek pre neki dan cujem i sto se kaze, vozi me :grin: