Šta trenutno slušate? - Vol. 3

Taj beef izmedju Chief Keefa i 6ix9inea je bio izlaziran zbog promovisanja Sosinog novog albuma “Mansion Musick”, kada su shooteri slajdovali na keefa u NYC su pucali bukvalno 5 metara iznad njega (pricao mi je ovo jedan nas producent nakon sto se video sa 6ix9ineom u Slovackoj)

Zato i sarkasticno pitam zato sto znam da je lazirano…

Pa da, i vidi se, mada 6ix9ine je preterao time sto je isao u Chiraq na O block jer je mogao stvarno da pogine tamo…

Opusteno, samo iznosim cinjenice, a i ako se u neku muziku razumem onda je to rap definitivno, znam svaciju biografiju jos od osnovne skole. :slight_smile: Dosta ljudi preferiraju dobru matricu ispred dobrog texta danas, pa zato ti mozda ne lezi ovaj album. Sam Eminem nije za svakoga. Ps. i Method Man i Radman i dan danas isto kidaju, ali naravno da su 2Pac i Biggie ostali legende. :slight_smile:

1 Like

Samo Prti. :slight_smile:

2 Likes

Prti do smrti

Samo vi Prdite :smiley:
Spisak old skool je podugacak i svi su u kompletu matrica i text.

Auu tugo, pa zar svi na ovom forumu slusaju samo rep? :scream:

1 Like

Ima i nas metalaca :metal:

1 Like

@ShadowFighter @Exo

Pozdrav od pravih repera

da ne postavljam njihov collab sa Faith No More za Judgment Night

2 Likes

Rep je odlicna stvar kad ga pravi ljudi izvode.

A dobro, to je vec stvar ukusa. A to je kao dupe, svako ga ima!
Sto se mene tice najgori pravac u istoriji muzike. A tu brojim sve, od Mice Trofrtaljke do Mocarta :smiley:

Kad ste vec svi pisali o repu ja se setih jedne matore, a dobre :smiley:

E jbg sad, navukao se :smiley:

1 Like

Po oldheadovskim standardima ovaj covek bi bio najbolji treper ili “mumble reper”

Kad ova dvojica ukrste koplja…

“Shouts out to Kuwait, the Middle East, Russia, Serbia, man them n!ggas fvck with me!” - Lil B The BasedGod

Jao kad se setim ove pesme kad sam presnimavao od burazera na kasete. :smile: A od sestre iz Austrije prsti Britney spears kad sam bio klinac zajedno sa svim pop hitovima u to vreme. :joy: Kakva kulijana od pesme, ali refren mi je najjaci.

:sunglasses::sunglasses::sunglasses:

Ovako nesto dugo nisam cuo…

Rocket man :+1:

Zhavljujući Forza Horizon 4 soundtracku, posebno Pulse listi, naišao sam na ovaj dragulj i od tada mi je na repeat gde god sam. A tek kad sam video pogledo, mislim se sve kako sam ovo propuštao skoro godinu dana. Šarlotin vokal i SebastiAn kao kompozitor, predivno.

Meni ovo “zapalo za uvo” iz Forze. :smiley:

1 Like