Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Nova tema, naslov sve kaze…

Kad sam video mail od Blizzarda reko Overwatch beta kod, kad ono prc… promocija za blizzcon.

to se zove mosaaaaa batoooo hehehe

vise puta sam se i ja obradovao za slicne stvari… Samo jednom se desilo da dobijem mesec dana live kod gratis, i skoro je bilo 10$ na PSN store ali sam mail video kasno i propala stvar…

Ma, ko zna kada ce biti u EU beta, pa jos dok ne dobijem kod ne bih se iznenadio ako dobijem negde pocetkom 2016. Mada imace po koji zvanicni stress test.

Ulepsalo: Stigle mi nove slusalice,u pitanju su Turtle Beach Star Wars!

Dobih 10 na kolokvijumu iz konstruktivne, a na fizici prosle nedelje 4.5 od 5 bodova. :slight_smile:

Znaci ozbiljno se shvatio faks od samog starta :smiley: Sve pohvale, i da nastavis tim tempom

Ulepsao rodjendan :slight_smile:

Nisam ni uočio da se to desilo :smiley: Ništa, prepraviću u planeta Sera svuda, ****š gramatiku :smiley:

Eto, sređeno, ako se negde provuklo još nešto samo javite :slight_smile:

Meni je najjaca cenzura na forumu kad neko hoce da napise is-hitreno. Takodje MDolar i Xbona

Ne mere to tako, ovo je ipak Mike Rowe Soft forum, M€ is love :slight_smile:

Cek cek da vidimo nesto.

Edit: HAH isto to za Pony i PS4 ne cenzurisu. Diskriminacija admini, cista diskriminacija.

S*ebalo:Halo 5 mi stize tek u subotu :frowning:

To je sutra!!! Preziveces :slight_smile:

Ulepsalo 1 STIGAO MI HALO 5
Ulepsalo 2 Uzeo par knjiga i stripova na sajmu

Pa rek’ooooo saaaaammmm tiiiii [emoji14]

Odlicno rodjo, cim mi istekne ugovor eto i mene hehhee

Ulepsalo. Upravo pao preorder Fallout 4 delux bundle. Da se polako skine od 10.11. I sutra najavljujem slobodne dane u firmi. :slight_smile:

Sta ima taj delux bundle? Season pass?

Igru, logicno, + season pass.

Kopernikus. Svake godine ili povecavaju brzine ili imaju promocije. Sada je combo :smiley: 2009. ovaj isti paket kod njih je bio 3mbps. Ali downloada! :smiley: