Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Bas Pricam sa drugom juce o tom kvalitetu dzojstika i on usput rece pa da ali nisam bas se nesto razbijao od igranja na X360-RGH konzoli dok ovaj XO palim skoro svaki dan Jesu Dzojstici bili bolji ali sam i ja bio laksi user … Nesto razmisljam pa i ja covece nisam toliko igrao RGH Stari xbox koliko sad “derem” XO i ove MP igre.

Prosto se covek zapita jel moguce da zbog MP. toliko vise se koristi konzola…

Na multiplejeru se brze trose dzojstici jer je intenzivniji ali ko sto rekoh, nema veze sa tim.

Kad procitam sve ove muke oko džojstika setim se da sam do pre neku godinu koristio 10god staru tastaturu i miša koji su i dan danas u top stanju u kutiji i idalje rade, a šta su sve preživeli bolje je da ne pričam. Najbolje od svega je što su i miš i tastatura plaćeni tada nekih 20-tak eura i igrao sam se na njima skoro 10god. :smile:

Wow, ovako ce uskoro da izgledaju igre.

1 Like

Šteta što će mnogi od nas biti mrtvi dok to postane realnost…
Gledali smo i tech demo-e za ps3… buahahahahahaha
Dajte molim vas , ljudi…

Matrix.

Available now only on PC. :smiley:

Ovo je sve moguce sa poslednjim Unreal Engine-om uz pomoc koga je i napravljena demonstracija.

Nismo mi toliko daleko od idealnog fotorealizma, na zalost konzole sa svojim ogranicenim hardverom i 4K forsiranjem malo usporavaju ovaj napredak, da ne spominjem VR koji ima nekoliko puta vece zahteve, ali stici cemo uskoro. 10-tak godina je verovatno realna procena. Ovako sada izgleda soba u Unchartedu 4, graficki najnaprednije igre danas (nemojte da klikcete youtube klip ispod ako ne zelite spojlere). Da vam je neko ovo pustio 2007 verovatno bi isto tako padali na dupe.

cisto poredjenja radi, 9 godina ranije, Uncharted 1 je izgledao ovako:

2 Likes

Slazem se.
Pogotovo ako pogledamo ova poredjenja izmedju U1 i U4(u razmaku od 9 god) , lako moguce cak mozda i pre 10 god.

Al sto im je dobra kuca. I jos na plazi, lele.

Koje zivotne odluke je trebalo da donesem u prethodnih 20-tak godina pa da i ja u svojim poznim cetrdesetim imam takvu kucu?

Da napravis karijeru od jurenja piratskih blaga i uspesno izbegnes oko 1000 potencijalno smrtonosnih situacija?

3 Likes

Nekome ce ulepsati nekome ne, ali posle pola godine opet sam se vratio :blush:
Cini mi se da je sve isto kako je i bilo, mozda poneki clan vise i koji post manje… Neke teme su zadnji put bile aktivne u Februaru i Martu :frowning:
Nadam se da je forum i dalje aktivan, jer nisam jos stigao sve da iscitam :slight_smile:

Eto, cisto da pozdravim standardnu ekipu, kao i nove clanove u ovih pola godine 🙋

3 Likes

Pa gde si nestao? :slight_smile:

Malo fakultet, malo drustvene mreze, malo izlasci i tako…
Kako sam se nekom prilikom izlogovao sa sajta, nisam ulazio :confused:
Skoro pobrisah drustvene mreze, ali navika da cackam po telefonu je jos uvek prisutna… Pa mi pade na pamet kako bi bilo dobro da postoji aplikacija ovog foruma :slight_smile:

E pa mi isto volimo da partijamo:

2 Likes

Otvori u browseru forum i napravi shortcut na home screen. I ovako sam forum skoro radi kao app :slight_smile:

2 Likes

Odlicna ideja. Ako nekoga zanima na LG stock browseru kako se to radi:

Add to Bookmarks → Add to → Home Screen.

Meni je samo malkice sporije od dedicated app, al mozda mi je vec i spor telefon :smiley:

Zavisi.

Kad uporedim otvaranje shortcuta foruma, sa tapatalkom kako bi pogledao razmenu, nebo i zemlja u korist nas naravno :smiley:

1 Like

Meni tapatalk radi dosta brze, ali ipak ne bih menjao funkcionalnosti ovog foruma, kao sto je nastavljanje zapocetih postova i view koji je blizi pregledu iz browsera.

Neverovatno je koliko je dobro optimizovana strana za mobilne telefone. Mrzeo sam da otvaram tapatalk i forum preko te aplikacije, sada je baš suprotno.

1 Like