Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Nisi samo imao srece nego si obazriv,jedino tako mozes preko KP-a da saradjujes…

Znam i neke profile koji imaju 300+ dojmova, a prevaranti… Prodaju ps4 digitalne igre, tj. profile, i daju garanciju na 3 meseca, eventualno pola godine… Posle toga ti samo uzmu igru/profil (promene sifru ili na neku drugu foru, ne znam tacno kako i sta)… Ti dobijes igru, ostavis dojam i kasnije ti nestane igra :confused:
Vremena su takva, pa se ljudi snalaze na svakakve nacine…
Jednom prilikom cu naisati jedno iskustvo kad je mene i prijatelje pokusao prevariti momak cijeg oca, moj otac licno poznaje…

Upravo pazario Xbox 360 Slim, 120km od mene zovnem lika i dogovorimo se da se nadjemo na pola puta jer je u pitanju zamjena PS3 Super Slim za Xbox 360 Slim. I nadjem se sve prodje ok.
Dosao kuci prikljucio Xbox na tv, i pri paljenju vidim Freestayle 3 znaci cipovan. Upalim ga kad ima petnaestak igrica instaliranih na hdd-u.
Igrao jedno vrijeme kad Xbox samo zakoci.
Pa me zanima kako da provjerim jel Xbox RGH ili JTAG i zasto se desi da tako nekada zakoci. Jel treba neki update FreeStayla da se uradi??

RGH je, na slimu ne postoji JTAG.

Da se ne pregreva ?
Mozde da bude i lose namesten rgh cip ili lose instaliran freestyle 3.
Ubaci i auroru pa.pokusaj sa nje da igras igre. Imas ovde na forumu uputstvo.

Hardweare-ski problem ili RGH, precutao ti je da je u problemu.

Koliko si platio?

RROD coming soon…

Nek te sluzi sa srecom :beers: :

1 Like

:no_mouth: Mnogo :smiley: Spremas se za destiny 4K? :smiley:

Dakle ssd koji će da isprati ovo, grafička i ram, hlađenje, kućište… 4k monitor…Izaći će oko 1380e?

Svaka tebi cast kada imas zivaca da se zajebavas oko PC-a…

Iskreno,znam kakav je osjecaj koji @Djordje1990 ima,i sam mnogo vise volim kada sastavljam novi pc,nego kada samo nesto izvadim iz kutije prikljucim i to je to. To je osjecaj koji konzolasi ne mogu imati :smiley:

Ja bih sklopio ovako nesto, kada ne bih imao 20 konzola nego jedan high end PC :smiley:

2 Likes

Zvao sam ga danas kaze da se njemu nije desavalo da se ukoci igra. Ne znam mozda je i do same igre.
Malopre sa igrao pola sata i temperature su sasvim ok.
Moze li neki link do tutoriala kako ubaciti igre na RGH?
Malopre sam ubacio FarCry 4 ali mi posle instalacije izbaci neki error.

Sjebalo:
Pre par sati se vraćamo iz Sremske Kamenice, završili krov…
Prolazimo kroz Staru (ili Novu) Pazovu…udes. Motociklista.Prekriven čaršafom, leži na asfaltu,samo mu stopala vire. Čarape, izuven iz patika. Takve stvari se stalno dešavaju, al ipak ostavi gorak ukus u ustima (ne zbog pelina) kad to vidiš uživo… Taj mladi (pretpostavljam) čovek je jutros obuvao te čarape, oblačio se, prao zube…Radovao se lepom prolećnom danu i opuštajućoj vožnji motorom…
Sledećeg trenutka leži na betonu pokriven čaršafom. Šta ti je život… ništa.
Posle toga svraćam u servis, tesla lite 3.1 koji sam klincu kupio pre mesec dana… Malo pokisao,ja ga osušio…Upali se, al ne radi punjenje… Naravno garanciji ne podleže jer je ušla voda.

Lik kaže “Sada sve prave Kinezi, al ovaj tesla ti je najniža klasa i dno dna po kvalitetu. Problem je na ploči, pokušaću sutra da nađem ploču i da ti sredim fon. Al slabe su šanse.”

Klinac se smorio, a ja još više…

Uljepsalo:

Na konzoli je bio problem FSD Freestayle 3, skinuo novi i prebacio na USB prekopirao na konzolu. Sada se konzola dosta brze ukljuci, vjerovatno je on pravio problem kocenja konzole.

Malo mi je trebalo da skontam kako srediti igricu za RGH ali sam naucio, i uspjesno ubacio par igara.
Samo me jos zanima kako da ubacim cover od igrica?

Zao mi je za taj tel. Znam koliko to klincima znaci i da ti nije lako to sve da finansiras.
Kum mi drzi servise telefona i pitao sam ga sta moze da se uradi. Na zalost stvarno sa Teslom nista.
Prosto nema delova na trzistu. Samo nesrecni Comtrade moze to da popravlja.

Evo sada bas pricam sa njim. Kaze ako je samo konektor i neka glupost pored moze da izadje 1500-2000din ali ako je ploca nagrizena ne isplati se raditi.
Sta ti je rekao tacno?
Ako nista ne napravis i oprostis se od njega mozes da mi das da probamo nesto pa sta bude. Ako mozes na par dana. Pa ako uspe uspe. jbg to mogu da ti ponudim.

4 Likes

Proveri sa zvaničnim servisom da li to može da se popravi, priključak za punjenje ne bi trebalo da je teško da se popravi ako imaju delove. Naravno platićeš, ali ne bi trebalo da je više od 2-3000.

Koliko se secam, Trebalo bi da udjes u manage game i imas opciju refresh artwork(ili tako nesto slicno) i on ti skine covere. Naravno mora konzola biti nakacena na net.

Mislim da je tako islo. Jbg davno sam presao sa RGH na XO .Nek me neko ispravi ako nije ovako.