Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Ultra uljepsalo:Izvukao one pare od prevare,evo bas danas bio u postu i podigao ih,radnica koja je radila je rekla da sam prvi u gradu koji je uspeo da izvuce pare od poste i od prevare uopste.Tako da i ako ste prevareni nemojte odmah odustajati vec prijavite…

1 Like

Namigujem levim kao i desnim okom bez problema, al ok… Shvatam tvoju šalu.

Ulepsalo: Dobio acc sa Fifom 17 za PC od drugara koji je prodao ceo PC tako da cu sad malo da se zanimam fifom i da vidim taj UT :slight_smile:

Ajoj. Nemoguce je da se “malo” zanimas UT-om… your life is over :smiley:

1 Like

Ne znam baš koliko ćeš izdržati da igraš UT jer je prepun čitera, ja u FIFI 17 nisam maltene ni pipnuo UT jer je jednostavno besmisleno da od 10 mečeva samo 1 ne bude čiter i samo jedan odigraš, tako da sam batalio i igrao samo online seasons.

Ne razumem… na koji cheat konkretno mislis?

Cheat koji kad treba da mec pocne odmah te izbaci a protivnik dobija coinse kao da je winao ako se ne varam.

Da, na taj cheat sam mislio. Na taj način se vrši farmovanje coinsa i kasnije kupovina igrača ili prodaja coinsa. Baš ubija u pojam nekoga ko hoće da otvori FIFU, odigra 3 tekme i izađe.

Koji si ti lik,hahahah :joy:… Jel imas mozda jos neku dodatnu morbidnu informaciju i sliku da podelis sa nama???

Imam… upravo se vratio sa fudbala i sjebao sam koleno po prvi put u zivotu :cry:
Za sve postoji prvi put :joy:

Sjebalo:
Posto sam mislio da mi je Bxox pun prasine odlucim danas da ga otvorim i ocistim.
Otvaranje prodje odlicno, cak sam lakse otvorio slim nego debeljucu.

Otvorim i imam sta da vidim Xbox pun prasine, kuler i ispod kulera pravi tepih od prasine. Tu ja odma izvadim sve iz njega i polako pocnem da cistim.
Sve lijepo ocistio zavrsio sklopio vratio nazad.
Sad kada upalim xbox pojavi mi se plav ektan i nesto pise. Nije valjda da sam nesto zeznuo kad sam sa ploce skinuo dvd citac?
Molim vas za pomoc sta sada da radim?


Uspeo sam da izadjem iz ovog menija. :smiley:
Sad mi je lakse, mislio sam da sam ga zeznuo.

Nema toga na PS4 ili bar ja to nisam primetio na 500 utakmica.

Nema na konzolama

Nema na konzolama, ali pošto on igra PC verziju zato sam mu i napisao, ja sigurno FIFU 18 neću uzimati za PC, već ću je uzeti za PS4 kad uzmem i samu konzolu. Nema svrhe na PCu igrati samo online seasons jer ubrzo dosadi.

To je verovatno bio neki exploit koji su brzo patchovali. U Fifi postoji samo 2 vrste “cheatera”, lageri koji namerno opterete konekciju da bi tebi lose radila igra i tako povecaju sebi drasticno sanse za pobedu, i igraci koji kupe brdo coina na crnom trzistu i tako dodju do superiornog tima za pravi novac bez kupovine packova.

Dokle god ne srede sistem da moj tim jednu tekmu igra u autopilotu a drugu ne mogu da sastavim dva passa, mene fifa nece videti.

To mi je odvratno ali jos gore mi je kad mi igraci dobiju onaj freez napad da stoje ko ukopani a protivnicki napadac seta ??!!!
Pazi seta kroz odbranu… jedino igrac kog ja kontrolisem kao mrda se u odbrani a ovi svi ukopani ko panjevi u fazonu mi dosli da vidimo kako ti radis finte!

I onda frljoka od suta i naravno go, i onda kad gubim 1:0 ili 2:0 moja odbrana se probudi i kao onda napadaju,mrdaju se i tako…ma mrs…iznerviram se ko besan Ker.

2 Likes

Imam jednog drugara koji se toliko nervirao kad je igrao fifu, da je znao da uzme disk izadje napolje i shara s njim po fasadi.

Sutradan je opet narezao disk i nastavio da igra. :smiley:

Xbox360 vreme

Inace nisam igrao PES jos od sestice. Jel ima i PES taj jebeni sistem kao fifa ili ne?

I ja sam ludeo na pes-u… Tacno se oseti da je uvek 1 tim u prednosti. Igram protiv nekog ko je približan skill level kao i ja, čas ga oderem sa 5 razlike, čas on mene.Živci odoše u p.m. Što reče jahalang, nikad više sportovi. Virtuelni. A i analognim sam prestao da se bavim :grin:
A da ne pričam kad upadne u ekipu troll koji je “naštelovao” neke timove, nabio im stats…
Pretpostavljam da je to sada online nemoguće.

Ja sam to, o cemu pricate, osetio i primetio tek na XO i Fifi 17. Poceo sam sa Fifom 11 na x360 i igrao do Fife 16. Nisam uopste osetio neko stimanje i skriptovanje (kako god da se to zove). Bio sam dominantniji u odnosu na drustvo i dobijao sam meceve u 95% slucajeva… Onda je dosao XO i Fifa 17 i onda sam znao gubiti od druga kog sam mogao zmureci pobediti na x360 :confused: