Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Jos kada bi se uvelo obavezno kupanje. Evo cekam na okretnici 50, kao da sam u kanalizaciji.

1 Like

Ja mogu samo da kažem da mojoj deci U ZIVOTU nije palo na pamet da bace papirić na ulicu,a druga deca ih sprdaju zbog toga.
Mislim da sam rekao dovoljno…

5 Likes

Doziveo slicno kada sam isao sa nekim seljacinama. Bacili flasice sa sokom na sred puta, ja u kanti 10 metara dalje.

  • Lele vidi ga sto je kulturan.
    Ma jok seljacina sam kosovarska kao ti.
2 Likes

Ma sve je to licni primer roditela. A za stoku idu i moraju kazne. To je jedini nacin.
Meni auto sluzi kao kanta za smece :slight_smile: Sve zivo bacam kod nogu suvozaca i tu skupljam smece, do prve prilike odnosno kante.

1 Like

Vrata od auta skupljaju flaskce vode, kese iz pekare i prodavnice po nedelju dana dok ne poludim i sve ne pobacam :joy:

2 Likes

Znači ti treba da “poludiš” da bi izbacio smeće iz auta… hm… :smile:

Poludim u smislu nemam vise gde da gurnem flasicu vode :joy:

1 Like

Konačno mi stigla torba, kao da je i Mandzigubirije poslao, iskreno sam se baš obradovao ali nisam očekivao da je ovoliko velika!

2 Likes

Gusteraca :wink:

1 Like

Ja ovakve viđao kod Cvetkove pijace po 150 din. “Iz Njemačke bato,orginal!”
:slight_smile:
Šalim se,lepa torba.

Da breeee Gusterača haha
Dobar kvalitet i moze 15" laptop da stane glat u nju…

Primetio sam jos ranije da su stariji ljudi, vrsnjaci moje mame recimo, koji se celog zivota bave nekakvim fizickim radom, snazni ko celik. Ima blizu 70, sed i blago pogrbljen, al kad ti stisne ruku ko u kleshta da si je stavio. A ja tu nesto kao idem u teretanu, osecam se snazno, al pored njih sam bio ko gumena bombona.

Ovde u Montrealu, selim se u drugi stan, zamolim taksistu da mi pomogne da uzdignemo krcatu koferchinu do treceg sprata. Dok sam se ja popeo da otkljucam, ovaj dolazi za mnom s celom torbom na ramenu. Kaze, i nije toliko tesko, ja pored taksiranja radim scenografiju u lokalnom pozoristu. A da ga vidis, chikica.

3 Likes

Zanijela me svjetla velikoga grada…

Eee da vidiš kako je kod mene u Kš-u danas, 100 dana vlade…ceo grad u kolapsu zbog njih! Ne mozeš da prodješ od onih “lepicanera” u odelima sa macolom! Tu sve iPhone, Note 8…sedim malopre u kafiću i pijem kaficu sa drugarom pa se čovek zapita ko njih plaća bre!!!

Ja ih sigurno ne plaćam jer radim na crno :smile:
Jedino mozda kroz pdv na kupovinu digitalne igre :smiley:

1 Like

Ja sam sad na nacionalnom takmičenju u MTG. Prvu rundu pukao, drugu dobio Bye, sad čekam za treću. Jedva čekam nakon toga Draft. E tu imam ok šanse da nešto uradim. Već sam dobio dve karte koje vrede oko 3.5k i više nego povratio uloženo. Sad na draftu mogu da se pozabavim sakupljanjem za kolekciju umesto za pobede.

4 Likes

"Brate, razredi malo tu farbu, stvaraju ti se GROMULJICE " !!!
hahahahaha

1 Like

Zanimljivo:

B92: Objavljene specifikacije Razer gejmerskog telefona http://www.b92.net/tehnopolis/gejming.php?yyyy=2017&mm=10&nav_id=1313828

Mnjeh. Sta vredi kada su igre za mobilni krsina.

Otprilike sam i ja ovo pomslio. Cim sam procitao Snapdragon razocarao sam se, posto znas da ce biti na Androidu koji ima ocajnu podrsku za ozbiljan gaming.

Da su ubacili neki intelov procesor i hibridni Win OS sa android skinom, ali da je u principu Win sistem sa pristupom Steam-u… bio bi bas bas zainteresovan. Ovako samo jos jedan telefon kome je vrhunac Clash of Clans.

1 Like