Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Cari PC gaminga mi nisu pobjegle. Osim spomenutih sat vremena u Nier Automata i dve utakmice Fifa 17 vec dva dana se zajebavam sa racunarom koji konstantno pada i restartuje se, svaki put sa novim error kodom. Za sada sam vecinu iskorjenio preko instalacije novih drajvera, evo sada ponovo ista stvar.
Za sada vecina error kodova ukazuje na neispravan driver ili novi hardver koji treba vratiti na stari driver.
Uglavnom, bolje da sam se drzao konzola.

I meni, i to poslednja dva dana, neces verovati.

Al znas kad kontam da je zbog ubogog Win10, ovo mi se desavalo i na laptopu kada je instaliran Win10

Znam, bio je neki apdejt poslednjih par dana koji sam snoozovao i od juce poludeo potpuno. Ne mogu ni film da pogledam, restartuje se ko blesav svakih 10 minuta.

Ne znam da li je nesto hardverski (napajanje/graficka/memorija), mrzi me sada da petljam oko toga, a tek sto me mrzi da reinstaliram windows… Lici mi na neku viruscinu, skidao sam neke ruske instalacije PES-a i jos nekih igara sa piratebaya (koji btw uvali i neki shitcoin miner da radi u pozadini), zabranio mi je upis na sopstvenu c particiju pa cu videti da se i time pozabavim.

Hvala vam u to ime. :stuck_out_tongue:

1 Like

Ja radim fasadu al nisam dobio nista… :frowning: kome da se javim ?

P.S. Sta reci za danasnji dan kad sam vec do 15h morao da popijem bensedin …

2 Likes

Ako lajkujem možda protumačiš da mi je drago što si pio bensić :smile:
rsz_depresed_af

Obustavi radove za danas i ae sa mnom da pijemo.

1 Like

Stiglo danas USB 3.0 kuciste 2,5 . Morao da odem do mrtve poste, posto je u subotu kao dosao kurir. Niti je ostavio u sanduce gde da odem niti nista. Bacim kezual pogled na mobilni i propusten poziv od smrada kurira. Garantujem da me je samo cimnuo da ima opravdanje. Sreca njegova jer sam bas bio u nekoj guzvi inace bih mu rekao da se vraca.
Elem odem danas 50-icom do ustanicke 182, preuzmem na salteru. Covek u celofanu sve poslao, kako se kaze ganc novo. Prijatno iznenadjen :slight_smile: .
Posto nece komp da vidi HDD, sada kopiram sa internog na eksterni na xboxu pa cu da ih rotiram onda. Samo sto opet pravi one probleme sa podfolderima, poludecu. Moracu skoro sve rucno da kopiram. Vec 4 sata radim to, a vidim da cu morati i sutra da nastavim.
Uvek sam mrzeo bekap :@ .

4 Likes


Radno okruzenje :wink:

1 Like

Posle skoro mesec dana cekanja stigla PONUDA ZA POSAO , sto sam isao na intervju :slight_smile: .
Sada da skupim dokumentaciju i da im sutra sibnem sve na mejl.
Karijeru nastavljam kao Support u IT-u .

2 Likes

Počelo kao šmrljavo jutro a onda video da je koleginica donela čokoladnu tortu :star_struck:.

rsx6KdC

5 Likes

“Danas idemo da pokidamo! Ko je najjači?!”
“Mi smo!”
“Nisam dobro čuo, ko je najjači?”
“Mi!!”
“Tako je! Idemo da pokidamoooo!”
hahahahaha
(Kako volim motivacioni govor, ne mogu da ti opišem…)

Deca u Africi su mogla da pojedu tu tortu

1 Like

5 Likes

Uljepsalo: Novi posao uzet ima ga preko glave, kao sto biva zuri se sreca pa mi je rodjak. Sjednemo sinoc posle posla na pice i pricamo o kuci u kojoj radimo parket do sada ga je izasla 600k €. Samo sam ga pogledao i pomislio sta ti decko radis. :smile:

1 Like

Sad sjebalo.
U policiji kazu 5-7 radnih dana da nisam osudjivan. A treba mi do 24.10. za posao.
Ne volim to da radim ali cu morati da cimam nekoga da mi ubrza. :-/

Nemoj iz principa :slight_smile:
Stižem u servis za 15 min. Cimam te ako bude neophodno. (Ako ih je više od troje :slight_smile: )

1 Like

Cekaj da se zaposlim. Necu jos dosije :joy:

1 Like

Ma kakav dosije,ja preuzimam sve na sebe :slight_smile:

ln4u5

1 Like