XBR Forum XBR Shop Recenzije YouTube XBR Radio

Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

offtopic

Muka mi je kad vidim da neko pljuje ove momke. Pa dali su sve od sebe…
Malo je falilo, glavu gore…
Svaka cast Slovencima, Dragic je mvp bez sumnje i covek odluke.

Slovenci zasluženo, nemamo sreće pa to ti je, mada i sa zdravim Jovićem pitanje je da li bi pobjedili. FIBA generalno treba da umre, ovakvo suđenje nije ni za zonske lige, kako večeras tako i na cijelom prvenstvu.

Glavu gore, ovo je uspjeh. Tačka.

Brazilac sudi finale sta reci, nije iz favele izasao i dosao da sudi finale mrs u pm.

Plot twist:
Ulazi ninja, koji je ustvari slovenac…
"Ulepšalo…"
hahahahaha! Izvinjavam se ljudi što okrećem na sprdnju. Nekako me ovo nije baš previše dotaklo…

Kakav si ti patriota lebe mekani. :stuck_out_tongue:

Eto , čak nisam ni patriota… Ja sam (xb)republikaNAC
Sutra radim popodne… Prosto se radujem čitanju komentara na kuriru ujutru… neću večeras. Zbog ovakvih stvari žalim što ugasih fb :slight_smile:

Eto zato sada se ladim.
Wonder Woman 1080p 3D. :slight_smile:

MikiBro, ako te Wonder Woman 'ladi… Mislim da si danas trebao da prošetaš, da se slikamo kod fontane. Ja u radnom odelu, sa špaklom, a ti u body majici, skockan, držimo se za ruke… :slight_smile:

Nije moj tip zene. Nema neke atribute. :smiley:
Tj nema nikakve zgoljava je :wink:

I ja volim kad su pune ruke posla, al interneti poludeli za njom, pa sam podvukao paralelu…
Video šansu za score :slight_smile:
Nemoj da mi lomiš noge

Never skip leg day

Istina je,ali ne u citavoj igri samo pesnice,nego u pocetnih ne znam koliko chaptera,a ovo da je Sam negativac mozda i nije tako lose,s obzirom da su njegov lik iznenadno izmislili.

Gle stigao void “vatra”… Koji svaku komunikaciju baca u vatru, a večeras dođe nešto ranije… Šta ima, matori? Portirska smena malo ranije, učinio si kolegi , da ode na sladoled, dok radi ice cream cart? Samo do 23:40. :slight_smile:
( level 6)

Ideja je bila da prvu polovinu igre Nathan ne ispali ni jedan jedini metak. Kazu da je Amy ozbiljno shvatala kritike o disonenciji izmedju Nathana kao opustenog nasmijanog lika I cinjenici dado kraja igre pobije manji grad. Nazalost, osnovna premisa je ostala, tako da u velikoj vecini igre samo stiscemo X da se Nathan penje, a u ostatku igre se sunjamo kao da su mu neprijatelji zarazeni nekim smrtonosnim virusom. No dobro, na cetvrti prelazak igra mi je kliknula, sada mi je odlicna.

Laki je malo nervozan,a??? Vidim neke portire umisljas,odakle ti takve ideje?? Trebao bi da smanjis malo alkohol.

Sad ću i ja na četvrti, ovih dana… Šta si ti… “Nathan Drake 4” ? I JA ĆU DA GA PREĐEM !

Wow mangupe, bravo. Ae vidimo se opet sutra posle ponoći.

Sto vredjas portire,“mangupe”??? Pitao sam te ko te iznervirao iz cista mira? Posle ces da kukas ovde kako te provociraju prvi neki ludaci po sportskim terenima,ti si veoma smiren i dobar,aaa?

Malo su ti konfuzne rečenice, ne razumem šta želiš da kažeš?

Pisao si pre ne znam koliko meseci da te provocirao neki lik u Partizanovom dresu na nekom igralistu. Jel ovo sto si sad uradio bez ikakvog razloga,pominjao portire i moje uglavnom pisanje uvece ovde,ne spada u skoro isto ponasanje kao sto je tebi radio onaj lik?

Moje pisanje je bilo opaska na činjenicu da uvek dolaziš posle ponoći i prisutan si do 01h. Ja bi voleo da si aktivan češće, možda ponekad i preko dana. To je poenta mojih postova, a poziv portira cenim mnogo više od pozicije premijera/premijerke. Ako si drugačije shvatio, žao mi je

Ne izvlaci se sada,svako ko ima gram mozga shvatio je tvoj pokusaj sarkazma i provokacije na moj racun. Vreme mog pisanja ovde zavisi najvise od mog raspolozenja,nemam ja nikakav “zvanican posao”,ni radno vreme,ni neke bitne obaveze. Imam velikih problema u vezi buke,drndaju mi mozak citav dan od ranog jutra,do kasno posle podne svaki dan,poslednjih 5-6 meseci grade novu zgradu bukvalno na 7-8 metara od prozora moje sobe.