Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Hahahaha!

@pleja
Ziveli. Da svarim malo rucak i proslavim zaposlenje. Ovih dana da popijemo nesto dok je jos toplo vreme :slight_smile:

2 Likes

Opa,živeli


(Ipak ja ne ode za Šid. Čukarica)
Brate,ja planiram da se druzimo i kad bude lose vreme :slight_smile:
“Displej je stigao,al za 1 oznaku se razlikuje i nije odgovarajući. Jako se teško nalaze displeji za tablet. Čak i za samsung,da ne pričam za accer”
“Ok,šta ćemo sad?”
“Gazda dolazi za 2 dana pa da vidite sa njim”
“Ok,videću sa njim”

Edit 3:
Omladina. U prevozu. Prva i druga god srednje škole. Omladina je naravno užas,al u tom uzrastu… horor. Naročito devojčice. Dal i ja bejah ovakav kreten u p.m… Ne sećam se.

2 Likes

Power of the Golf MK2!

10 Likes

@Son_of_a_gun , dobre rukavice, tebra.
Wurth.

Dobre jašta, k’o hirurške. :slight_smile:

Uvek si znao da odabereš kvalitet :smile:

Ne mora odpadace parcici drva i letece varnice crvene boje, videce se :slight_smile:
Sada sto ce 3/4 sto vire nagnuti golfa to nije bitno :slight_smile: ima da ide na zadnje tockove bez prednje vuce :smiley:

2 Likes

Jao Palata Pravde se radi. Prebacili je u pm. Sada idem do hrama da je trazim. :-/

Celu palatu prebacili?!
Lelee… kako su uspeli?
:smile:

Zvali Aladina. :joy:

Edit : nije kod hrama, nego bulevar zorana djindjica.
Idem ja kuci, jebes ovo narucicu online i uzecu u ponedeljak. Nisam hteo da sve posaljem zadnji dan, ali tako izgleda da mora :smiley: .

edit 2 : ulepsalo izgleda da menjam GOW nalog na Batman AK. :slight_smile:

1 Like

Batman AK je po meni najbolja igra iz 2015, uživaćeš u njoj dosta, dosta dugo. Meni je trebalo preko 60h za 100%.

2 Likes

Ljudi sta se desava? Gde ste ? Pauza za kafu a nema prica,debata,vesti… Nemojte me terati da instaliram blic na telefon :disappointed_relieved:

4004CA40-F8DF-424A-B062-1CD315688B76

Bajka za mog brata Pleju :wink:

Izvini Danijele,od sad ćemo uvek da pripremimo blok zabavnih postova za tvoju pauzu za kafu. Ne znam kako to nismo ranije,totalno neprofesionalno…

1 Like

zato sam ja tebi odma okacio slikicu,reko kad se brat uloguje da ima nesto da mu izmami osmeh na lice :slight_smile:

1 Like

Hvala brate moj. I ja cu tako za tebe. Od sutra. :slight_smile:

1 Like

Nego jesi rešio problem tableta-tramvaja?

Oce danas biti drugi deo, i tako je mrmot zavio čokoladu u foliju ?

Nisam danas otisao da sljakam jer…jbg…gazda je zaboravio da javi. Zovu me u 8… “Gde si?”
Mrš u p.m…
Sutra sam u gradu,tražim gazdu servisa DIREKTNO!!
Inače stvar u top 5 za mene svih vremena… Baš mi simpatična ova pevačica, ae da vidim čime se bavi danas…
“Umrla od raka. Zbog bolničke greške kasno ustanovljeno, već je bilo suviše kasno…”
I ja sada vrtim njihov spot 26 puta i razmišljam kako su to bili cool likovi.
Život je sranje klasično.
Stakka Bo - rip Alma Jansson

Juče dve strane gotove ostalo još dve samo da —spuste— fasadu na druge dve.

Sjebalo; debil Komsija terao majstore dok sam bio na poslu da seku cevi od skele koje prelaze u njegov vazdusni prostor na visini od 3m kao smeta mu.

Čovek je cisto zlo na dve noge.

7 Likes