Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Da ne veruje covek da svi imaju neke debine komsije. Sto je narod proklet.
Toliko puta mi dodje da sve prodam kupim ogroman plac na nekom brdu sto dalje od ljudi i digne tri prstena ograda do kuce!
Samo da nemam decu mislim da bi tako i bilo :smiley:

Nadam se da nece da ti bude malo inča :slight_smile: . Ja sada ispod 40 ko da nista ne vidim.

Imao sam taj monitor dva meseca i prodao, dobar je za gejming, ali za sve ostale i ne bas, zasto sto je mnogo sitno. Nije 4k za 27 inca.

Koliko para?

Nisam profi gejmer jos od dote 1 :smiley: .
Ako je tolika razlika onda neka bude - samo udri :slight_smile:

Online je napet ko u guzici…neces sigurno da legnes na 3m od tva i opusteno igrati…nego ces se zabiti u taj tv i nervirati

iMac 27" je 5K i predstavlja savrsenstvo. Prikaz moze da se skalira i prilagodi rezoluciji, bitno je samo da se ne vide pikseli.

to i radim nabijem se sa 42 inca na metar od TV-a, ako sam dalje nista ne vidim lepo.

K rezolucije = K evra :smiley: a punjac moras da kupis ili tako neka goMna :smiley:

Drugo je Apple :grin:

Nisam pricao za konzolu, nego za PC.
Ali u svakom slucaju, dobar je monitor za te pare.

@Djordje1990
Što se ne javi za monitor…mogli smo to rešiti za 430€

Ulepsalo: Stigao ps4 slim
Sj3balo: nemam sta da igram :joy:

2 Likes

PM me

2 Likes

Izuzetno sam zadovoljan ponasenjem ljudi na forumu :slight_smile:

2 Likes

Ja nisam. Nije lepo da prodaje kradeni…krađeni nalog našem drugaru :smile:
Bravo drugari,tu smo da se pomognemo šta možemo…

@ninja kralj mi je ulepsao dan, skratio mi muke izmedju odabira 3 modela tv-a, a lomim se sta uzeti od ta tri vec 2 meseca…Pada izbor na samsung 55" MU8000 10 bit HDR eu trziste(to je zamena proslogodisnjeg ks 8000 samsung) aka MU9000 us trziste, takodjer mu 7000 je u us mu 8000, ako neko ima u planu taj tv da se ne zezne sa recenzijom da cita us recenziju jer mu 8000 za US je 7000 u EU i oni nemaju 10 bitne panele, a to retko ko navede da li je 8 ili 10 bit panelč.
Btw. A i bas taj model MU 8000 eu aka 9000 usa spada pod onu listu od digitalfaundija, najbolji tv-i za gaming u 2017.

Jos jednom nesa :beers::beers:

EDIT: Nije niti Sony 55" XE 9005 los, ali sony mi je od uvek bila pre hvaljena marka za tv-e, a Sony uopce nije toliko kao sto ga neki dizu u nebesa…moje misljenje od uvek bilo…

1 Like

Koja je cena u shopu?

Ne znam koliko je u shopu ako mislis na XBR Shop trebas @ninja pitati. Inace ovde kod mene je ravnih 1600evra. Izgleda da danas prolazi kartica a sutra popodne tv u kuci, jaoooo HDR 10 bit.
Plus sto ju je digital svrstao u top modela televizija za gaming u 2017, pored onih OLED tv-a. Gledao sam usporedbu ovog Samsunga MU 8000 i Samsung Oled Q7 i ovaj MU 8000 ima pun bolju sliku i HDR…ma da mi nije cudno posto je ovaj OLED skuplji za samo 80e od LED-a MU 8000.
Takodjer i Sony XE 9005 je isto medju top modelima u 2017, Sony je skuplji za niti 100e samo, a 9-ka serija je najveca kod LED-a sony, i samsung isto ima 9-u seriju leda i skuplji je za 100 evra od Sony 9-ke led, tako da je cak i Samsung skuplji, sto me cudi, uvek je Sony imao pre napuhane cene…