Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Mnogo je to kume.

Mogu da ga nabavim/donesem za oko 1200-1250€.
Strašan TV, strašan!

Ulepsalo mesec: Upravo narucio TV, Samsung MU 8000 10 bit HDR , jedva cekam pravi 4K, kazem pravi jer ima HDR 10 bit, 4K bez HDR-a “nije” 4K.

@Ninja jos jednom hvala na laksem odabiru, jos tri ture daj konobar za nas dvoje :beers: :beers: , :beers::beers:,:beers::beers:

1 Like

Tebra,ti si malo levelovan ?
Jel si spavao od nocas? :slight_smile:

Nije, ceka 10bit HDR snimak za odrasle…
E sad sta je bolje…u 4k HDR ili VR? :joy:

2 Likes

Al ne čeka običan HDR za sirotinju već 10 bit!
Zamisli crnačku alatku na 55" HDR 10 bit!
Leleeee!A za VR jedino da pitamo @Zoorulee , @padawan i @n00dle.
Ontopic - sjebalo:
Malo pre u marketu gledam 2 velika akvarijuma sa živim ribama. Odabereš koju ćeš,on je pljasne po glavi et voila. Bon apetit.
Svestan sam naravno da hrana životinjskog porekla koju jedem ne dolazi sa neke nebeske trake,al’ da ja moram da ubijem životinju da bi jeo meso… pa ne bi ga okusio više u životu! Živeo bi na zelju. Jedino ne daj bože da mi deca gladuju i da čekaju da nešto ulovim,onda da.

Drugar neki dan zaklao malo jare i prodao,trebale mu pare.
U principu cela priroda i lanac ishrane su užas i horor.

2 Likes

E sine imas ti jos puno toga za nauciti o odraslima, ne nose rode bebe…

Tebra ja sam as noci :slight_smile:

Ti si kralj ponoći a ja prosjak zore :smile:
Ae rek’o da skinem playstation app, da me ne zajebavate više zbog ss-ova napravljenih mob telefonom…
Play prodavnica - “Ova stavka nije dostupna u vašoj zemlji”.
Ma mob tel, kamera, zakon…

1 Like

Nesto kao u Pakistanu, samo tamo dodjes u restoran ogroman terarij sa preko 50 raznih zmija, odaberes koja ti se najvise svidja - po ukusu :kissing_smiling_eyes:, kuhar je zivu zgrabi “je dobra” :ok_hand:, “excellent”, kljac i za par minuta
na stolu, good apetite.

Ima i mnogo ekstremnijih slučajeva koje ne bih sada da navodim… ogadiću sam sebi ovu vodku… Samo da dodam još da su jedini svaštojedi u prirodi čovek i svinja. I organi unutrašnji nam jako slični… (ja ću možda morati da ubijem svinju uskoro, zbog jetre)

1 Like

Gledao sam na NG svasta, sta reci nego

Hahahaha, e da ih bar imamo dve kao bubrega.

image

Covek i govedo dele valjda vise gena 95% .
Koliko znam i medved je svastojed jede i bobice/med ali i lososa/coveka. :smiley:

Da brate, ali ne jede leševe :smile:

1 Like

Bila emisija na 24 kitchen, restoran u Kini ima ogromne bazene sa raznom ribom…svako ko dodje mora sebi da upeca ribu i da je ubije, a kuvar posle radi sa tom ribom sta mu je volja

rsz_22106130145150515704542932_700w_0

Valja li ta Jessica ista? :smiley:

hahahaha! Kradeno bato, KRAĐENO ! :joy:
To su oni prevaranti spaceNET , al zasad je sve ok. Hoćeš guest nalog? Nisam siguran kako, valjda ti dam podatke i ti kreiraš guest nalog? Tako smo noćas probali ja i Maki, radilo i meni i njemu at the same time.
On posle obrisao.

dzaba brate. vec su zamenili pass. Nemoj da ulazis na account jer ce ti se izlogovati i nista od igrara niti para. Jesi barem nesto dobio pride osim placenog? plus trebao si da screenshotujes kad si stavio account da je primary (ono kad pise Activated). kad ti se za nedelju, mesec, dva meseca pojavi katanac, jedino tako ces dobiti nalog nazad.

Ako ne dobijes katanac od cika Hirai-a.:smiley: