Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Ahaha, kakvi carevi. Dobra je fora sto ce istrolovati ljude da ne mogu da naprave save. :smiley:

Ali SPACENET izaziva divljenje i strahopostovanje.

Jbg, imaju i nalog na KP , mnogo pozitivnih ocena, ni jedna negativna.
Ću da okušam sreću. Ne, dobio sam samo tu igru.
Imaju neke COMBO naloge tipa 12 HIT igara za 6k. Al moraš da ih igraš offline :smile:
Što bi oni rekli: “Da li je legalno? Pa nije nelegalno” :slight_smile:
Ma kakvi screenshotovi, ja ću se boriti protiv njih fizičkom silom, ako dođe do toga :slight_smile:

malo da te uputim.

Momci jesu korektni. Nalozi su iz Brazila. I kad se tebi zakljuca nalog nisu to oni uradili. Nego ta prodaja na visem levelu od njih. Zato oni i kazu da se screenshotuje sve, jer ako ti se zakuca katanac, ti njih pingas, pa oni salju onima tamo, pa ovi vrate.

Inace kad sam uzeo PS4 uzeo sam od njih nalog sa Infamous SS.

a na nalogu

Uzeo sam jos par naloga, na kraju sam sve pobrisao kad sam procitao da je Sony banovao dosta ljudi koji koriste te naloge.

Razmena, soma, soma i po po igri, iznajmljivanje i nema sta nema. :smiley:

Divan pocetak poslovne saradnje na obostrano zadovoljstvo i poverenje :smiley:

ZASTO pored razmene?

Iskreno? Razmena mi deluje totalno HAOTIČNO …(doduše 3x sam ušao tamo).
Ovde lepo ljudi sve skockali, organizovali… :slight_smile:
@Akiris jbg, nisi nikad popio ban ili katanac od njih. Koliko sam pročitao niko i nije. Videću posle za save, ako mi nije sačuvano… zovem ih na fixni :slight_smile:

Pa da, jedini je problem sto su likovi totalni idioti koji ne znaju kako funkcionise gamesharing a nalozi kradeni i sto rizikujes banovanje naloga ili konzole. Sve ostalo je SUPERISKA.

1 Like

Ne znam zasto ti deluje haoticno?

P: Horizon Zero Dawn (N) 2500 din

Horizon, nosilac, dva i po soma. Dobijes mail i password. skines igru odigras, copy paste oglas eventualno stavis 2000 i picis.

Njihove naloge ne mozes da prodas, mozes samo da ih obrises. Plus su sad digli cene gde su jeftiniji 500 din.

Uzeo sam od njih bio driveclub, na kraju ga obrisao, uzeo na razmeni nosioca sa kompletnim season passom + je jos bio i doom na nalogu. za 2000.

jesam na the last of us remastered. i tad sam ispizdeo i obrisao sve.

2 Likes

Ae prešaltaću se onda na razmenu. Recimo našao sam unravel na razmeni za 600 din, poslao por liku, nema odgovora… To me iritira. Al ok, cimaću onda tebe i Marija kad mi nešto bude trebalo. Sami ste sebi navukli tu bedu na vrat :joy:

Uzimaj ti od spaceneta brate. Samo sve screenshotuj i neces imati problema. Ali ako dobijes ban, zavrsio si sa digitalom.

ionako si slepac u driveclubu pa ni po jada :smiley:

2 Likes

Ulepšalo:
Slobodan dan, ima se i neka kinta, kupljen materijal, rasčišćavanje dnevnog boravka, obrada prozora, gletovanje (samo krpljenje, nemam vremena gletujem sve), lajsne, ispuna… Kad osuši, krečenje. Lagani classic trance, deca spakovana u dečiju sobu, igračke, telefon… Vodka, forum… i samo lagano.
Za mene fantastičan dan.

2 Likes

Ulepsalo:

amagad amagad amagad. nesto se kuva!!

3 Likes

1 Like

image

1 Like

ma nek naprave remaster i ubace trofeje, ima sta da se igra do leta :smiley:

1 Like

Najgore mi kad čistim zidove, i pauk…
Ja volim pauke…paukove… al moram sredim dnevni boravak…
Ja lagano na metlu, iznesem napolje i otresem… Nek potraži svoju sreću negde drugde, bar sam mu dao šansu…

4 Likes

Bio danas do suda u bulevaru zorana djindjica. Prvo dok sam nasao, posto glupi google maps ne radi kako treba.
Dodjem tamo, da li ste platili taksu ? Pa pise na sajtu da je za posao besplatno. No no, evo ti cedulja pici u merkator u postu. Tamo 20 baba, jedna se svadja za 120 dinara.
Nakon sto sam preuzeo iz suda, zapalim u XII stanicu u Ustanickoj ulici, sva sreca tamo dobar dan-izvolte i dovidjenja.
Dodjem kuci, pre toga iskeniram u foto radnji (80 dinara skeniranje 1 strane mamu im), i posaljem sva dokumenta za posao.
Stize povratni mejl sve ok.
Sada mogu da disem :slight_smile:

A šta ide najbolje kad nestane votke …?

1 Like

Dupli post! (jbg, niko nije pisao…)
Elem…
Pade mi nešto na pamet… Pre se znalo: idi u Beosoft, kupi sony, kupuj diskove, igraj…
Sada recimo podešavaš nalog na ps4, biraš US ili UK, navodiš lažnu adresu hotela, itd…Ako plaćaš karticom koristiš vpn i šta li već…
Čak i kad sam pokušao da skinem PS app za android, “nije podržano za vaš region!”.

Dakle zvanična politika sony-ja je da gameri koji žive u zemljama “trećeg sveta” ustvari i ne treba da kupuju njihove konzole i igre, jer su …šta? Sirotinja?
Da li ste razmišljali o tome ??

Trziste.
Postoji neko nepisano pravilo da trziste ispod 20 miliona stanovnika i nije neko trziste.
Mada i danas to ne vazi npr. uvek imate i za hardver, i odecu, i banalni primer izbora nacionalnosti u nekoj igri skoro svaku EU i Zapadnu zemlju.

Dakle dobra kupovna moc i jedno 5-10 milki stanovnika, sem Dubai-a, Singapura i tako nekih zemalja ali to je odstupanje od pravila. :slight_smile: