Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Plava lada niva - Gradjevniska je. Posle par poziva dobio sam informaciju da moze da mi se sagne. Nisu me trazili,nisu nista trazili od majstora. Kad su izasli na teren ustanovili su da je lazna prijava i popricali sa njim i otisli. Nisu pravili zapisnik niti bilo sta.

1 Like

Jasno kao dan, stoka neka teska. Sto bi rekli em dodje iz pm nov u naselje/grad i ponese svo seljacko ponasanje sa svoje planine gde vlada ocigledno zakon bezobraznijeg.

Tako komsija u bivsoj vec zgradi pored ima 2 mala deteta i zid koij je moj, jer je naslanja na moje kupatilo napuni on sa 2 bicikle, 2 trotineta i jos nekim glupostina. Jedan dan ja se vracam u stan, kao ono pola tocka bicikle na mojim vratima.
Ja izgoreo i uzeo sve odatle i nabijem mu na vrata i ulaz, tako da mu je sve palo unutra kada je otvorio vrata.
Znao je da sam ja, sva sreca po njega pa nije dosao inace bih morao jos bezobranije da resavam, kada vec ne mogu da bijem komsiju sve te bicikle i gluposti bi zavrsile u kontejneru.

edit: rekoh ti, radio sam u opstini 90% prijava su lazne od iskopleksiranih idiota. I onda mi kazu zasto te trigeruju takve gluposti, zato sto niste videli i doziveli sta sam ja na poslu od nas srba.

Nadam se da su postovali da se ne radi od 14 do 17 jer to jeste zakonski regulisano kao period kada se ne izvode radovi.Barem je tako kad zivis u zgradi.

Sto puta sam rekao pa da kazem ponovo. Uzasan mali, pogani, iskompleksirani narod.
Nikada mi nije smetalo da neko nesto radi. Imam i dvoje male dece. Cujem buse ljudi i rade nesto.
Pa sta treba da ih cimam. Pa neka je i za vreme tok famoznog kucnog reda.
Mozes misliti, mozda mi se dete probudi.
Pa ne radi taj zato sto je dokon vec sto mora! Pa sutra cu mozda ja morati.
Pa nije li bolje neka zapne i radi po ceo dan 2-3 dana nego da preseca i radi po 5-7dana.
Sto se tice tih gluposti oko inspekcija u stanu itd.
Ma i tu mogu da me trgnu za drsku od stomaka!
Ako npr majstori ili ti radis u stanu. I neka zovu slobodno one kmunalne djubretarce.
Oni mogu da dodju i ja im necu otvoriti. Tu se zavrsava sva dalja prica!
Niti on zna sta ja radim niti moze da predpostavi! Nalog nema ni policija dok sud ne odobri a to moze da traje danima i nedeljama. Do tada modu da kompletno renoviram svoj i dva stana pored :smiley:

4 Likes

Taj kucni red nije izmisljen jer je nekome dosadno bilo nego da bi svima bilo prijatnije da boravimo zajedno.Ja zivim u zgradi od 28 spratova kada se ne bi postovao kucni red ne znam gde bi nam kraj bio.
Ja sam jedan od upravnika u zgradi u kojoj zivi puno ljudi koji svi mene cimaju kada se neko ne pridrzava reda.
Nema sta neko mora da radi,mene to ne zanima.Zivomo zajedno i moramo da postujemo drugoga.Ako ne zelis da postujes komsiju na selo/brdo odakle si dosao pa tamo smetaj ovcama i kozama.
Ja prvo lepo objasnim pravila,sve stare komsije se toga pridrzavaju samo ovi neki novi dosljaci se prave pametni uglavnom.Sledeci korak je komunalna.

Do sada je dva tei puta bila komunalna i tu se urazume,nije bilo slucajeva da nastave po svom.

1 Like

Ma koji 14h ovi su dosli u 11h po prijavi. Al nista od toga. Nema buke,busenja,niti bilo cega. Plus nismo zgrada vec kuce i ako nema buke i smeca nema osnova za zalbu.

Da kuca i soliter definitivno nisu za poredjenje kad je to u pitanju.

Krenuo da proverim sve akaunte na PS4 i vidim da za 2 uopste nemam username i pasword :confused: .
Naravno odmah sam kontaktrao osobe od kojih sam kupio, nadam se da imaju posto imaju koliko vidim veliki staz na razmeni.
Pronasao sam u nalozima mejl adresu, samo sifre da mi daju sada :smiley: .

Ja sve pamtim…doduse imam 1 nalog za sada :joy: bice veselo sa 10-15…vrv cu sve pogubiti :joy:

ja upravo notepad pa sebi na mejl.
samo sto cekam jos uvek podatke za 2 naloga :D]

Ne citas izgleda. Znam ja zasto je tu kucni red. Ali znam i sta je muka. Placas majstore da ti nesto rade, mozda po danu ili nemas gde da budes sa porodicom dok se radi npr WC.
Pa hoces umreti ako neko bude radio to da zavrsi u danu!
Niko ne voli buku i dreku ali treba biti covek.
Kao sto rekoh, zivim u stanu ceo zivot( na zalost) dvoje male dece koje spavaju u toku dana.
Pa m ne smeta ako neko nesto radi. Sve komsije znam i one mene. Ne bih nikome pravio problem vec ako mogu pomogao! Tako da nije to bas sve crno i belo! Treba prvo biti covek. Posto u zivotu se sve okrece, danas si gore a vec sutra dole!

3 Likes

@gospodin_covek bese zivis u najmaleckojoj zgradici u beogradu sa najjacim betonom i najvise stanara, one trojke tako bese ?

Jeste one tri malecke zgrade, istocne kapije.

Da se vratimo na veselije stvari.
Pisao sam vec da je bilo kod mene kuci razmilsljanje da li uzeti traku za trcanje ili neki xbox sa kinect-om.
Odluka je pala da to ipak bude kinect :smiley:slight_smile:
Samo da jos vidimo sta i kako dalje. Odnosno koji kupiti itd… Mislili smo za novu godinu da castimo malog.

@gospodin_covek
Moj prvi komsija, kako ne vidis kada ti masem. :joy:

3 Likes

Eno i mene na terasi masem, kako si znao kad da slikas :joy:?

Spijuni su medju nama. :smiley:
Cenim lep dan, saces da blejis na terasi.
Jel gledas ti ka meni? Tj ka mitrovom brdu?
Probacu posle sa mojim digitalnim zumerom koliko ce da dobaci . Na moru sam sada mogao teski voajer da budem. :joy:
65x opticki, 200x digitalni zoom

Evo gde gledam mada mi treba wide lens da uhvatim kako treba ovde se pola ne vidi,a to je iz moje sobe samo gledam i na jos jednu stranu.Dacu ti ja neke insajderske informacije gde da usmeris taj zum :smiley:.


Jedna sa krova :slight_smile:.

6 Likes

Kakav pogled. :open_mouth:
Dolazim nekad sa digitalcem.

Glupi kuima uedjaji .

Da vidim sta kuvas. :slight_smile:

2 Likes

Gledas mi na sobu direktno :joy: , samo sto sam ja dosta nisko u odnosu na ostatak zgrade na 11. :smile:

1 Like