Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Dobro je sine, a jel igraš ti štogod?

Jeko Teša Tešanović? Biće neki jućub strimer? Praunuk Save Savanovića? :slight_smile:

1 Like

images

Ko je tesa tesanovic ?

Mislim da je to onaj lik sto vodi onu emisiju ‘Balkan Info’.

Ova promena vremena mi je cimanje samo zbog male dece. Aj ti objasni bebi koja se budi oko 6h ujutro i jede tacno u minut da se pomerio sat :smiley:
Ulepsalo dan a i vise.
Pre koju nedelju sam zavrsio seriju knjiga koju pratim od 2010. izaslo je 5 knjiga i pre mesec dana je bila premijera. Najzad kraj i to je jako lepa prica. Barem se meni svidelo.
http://www.petervbrett.com/

1 Like

Pa eto, neće biti više, biće samo letnja promena.
Ne znam samo dal će naši telefoni sl god sami da"prešaltaju" vreme ipak, ili ne?
O tome ću razmišljati naredna 24h

Mihailo Jovanović: Besplatna prekvalifikacija u IT šansa za zaposlenje, plate veće od 100.000 dinara http://www.blic.rs/jwyn3xj

ajmo mladi i stari koji zele :slight_smile:

2 Likes

Došao sam u stadijum kada me skoro svaka igra ,smori posle sat,dva… Rešenje je gaming buddy. On malo preuzme,ti odeš skuvaš čaj,iskuliraš,smisliš ti neku strategiju,nastaviš,komentarišete igru…
Posao i sticaj okolnosti su me doveli u situaciju da gaming buddy-ja nemam. U selu gde živim.
Imam sa xbr,al dok se mi uklopimo,iskombinujemo… Jednom mesečno.Oni iz mladosti na robiji,u inostranstvu,mrtvi…
Sada igram sa Vukom Little Nightmare,od juče se zainteresovao za konzolu,neverovatno dobro se snalazi sa kontrolerom, s’obzirom da je do sada igrao miš + wasd. Upravo je prešao deonicu gde sam ja fail-ovao 3x. Izgleda da će on biti gaming buddy svom starom ocu…
" zašto da ne,mis’im…zašto da ne…'mesto jedne wc šolje,zašto nemam dve…"

Jedini account za koji nemam pasword, jer mi je decko poslao i vajber me zeza.
Izgleda da se gost prokurcio pa je stavio da je primary, sada ne mogu da vratim. Izgoreo sam.
Napisao sam na razmeni forumu, valjda ce da prepozna neki organizator share-a svoj mejl pa da mi proseli sifru. A onoj stoki sto se ulogovala bih glavu otkinuo.

Gde si tacno pisao, imas temu za pomoc gde se obracaju kada traze 2. stranu? Verovatno je neka greska, siguran sam da ce se brzo razresiti :slight_smile: Sony nas je sve zavrnuo kada je omogucio guestovima da aktiviraju nosioca ali su ovakve situacije ipak dosta retke… E a sto ne trazis od lika od koga si kupio sifru ponovo da ti prosledi ne kontam? To je razlog zasto ja uvek insistiram da se sifre salju na forumski inbox. Viber i sms mi nisu pouzdani. Koji je mail, da nije neki moj share? :smiley:

1 Like

Pa da. Svi ostali akaunti mi i jesu u PM tamo, mada sam napravio sada i backap.
Sudeci po gmx mejlu mislim da je napravio Darko87, poslao sam mu i pm da ga pitam dal je to njegov. Posto imam isto igru koji su kupio direkt od njega sa gmx mejlom.
A kontaktirao jesam decka od kojeg sam uzeo, obrisao je podatke tj nema.

[email protected]

Aha onda mora da je on sredice ti to ne brini. Vidi se po nazivu maila da je neki posrednik. Verovatno presao na gmx jer ga niko ne koristi za share i ni jedno ime nije zauzeto :smiley: Cak i ja sa 40-tak share grupa cuvam sve podatke u tabeli u slucaju da me neko iscima a desava se, kamoli oni koji imaju na hiljade share-ova.

Pa kazu igrice dzabe, ma mogao bih da se to menjam itd bukvalno samo ovako u nekoj jako maloj zajednici gde se makar malo vise “znamo” ne bih imao zivaca da se jos ganjam sa kojekakvim klincima i preprodavcima igrica kao da valjam drogu.

Taskov je share, cenim da cemo da sredimo danas problem. Ovo je prvi put da se javi. Ali ako znas organizatora share-a, nema problema.
edit : poslao mi tasko sinoc user i pass. Da se konektujem ono opet nece, danas lepo udjem na sonijev sajt skinem onog drugog sa akaunta i logujem se lepo :slight_smile: .

Ali sam se zeznuo @jahalang0112 sada mi trazi DLC, posto mi savegame sa dlc :smiley: . Tako da cu morati da upgrejdujem akaunt kada bude na nekom popusti za smesne pare

Obrisao tvoj nalog, i osposobio moj, i skinuo opet igru, Ali mi savegame sa CE :smiley: . Zao mi sada da brisem moj save, uletecu nekada u rasprodaje ove za 7-8 funti sto vidim ceo CE, a ovaj cu da tada nalog prosledim dalje :slight_smile: .

Hvala u svakom slucaju ekspanzija je vrhunska. Ja sve cekao jos nesto, ali sam posle skontao da sao to gledao gameplay DS3 ekspanzije :smiley:

1 Like

To kada resim da napravim platinu na DS3, ali me trenutno mrzi da grindam. Verovatno na zimu :smiley:.
Hvala na ponudi :slight_smile:

Edit: jel zna neko zasto ovaj Hellblade nije na ceni nesto. Meni izgleda odlicno.

Poooodneeeee!!!

1 Like

Prosto i jednostavno :smiley:

Profo,sad zalet i kucanje!
Moći ćeš to,ovak koš mi izgleda kao dečiji :slight_smile: