Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Ja kad nisam zadovoljan smanjim osvetljenje.

2 Likes

Forum razmena igara od 7-8 oglasa, 5 nisu vise aktuelni. Zamenio sam privremeno igru, prodao sam je.
Pa napisi tako kretenu, a ne da cekam 3 sata da se javis. Nakon sto je iskoristio forum i svoju temu zabole ga da posveti 10 sekundi tako sto ce da doda prodato/zamenjeno itd.

Takodje samo zvaku da mi ne ponude kada ja hocu nesto da prodam. To mi uvek bilo jadno, ako je 1500, toliko je daj mi ziro racun da ti uplatim i tacka.

4 Likes

Minuta posla…ali sto ljudi sto cudi…

@predator osecam da danima nisi spavao koliko treba, morao si sve opcije da isprobas, iscackas, testiras TV pa pre toga potraga kao za blagom, skupljanje svih informacija, odabir pravog izbora… Cekam da prodje malo vremena da se slegnu utisci da vidim kakav ce utisak biti :slight_smile: Vidim pises i pises i rekao kada si stigao ovoliko da testiras, znam da se obicno ne stigne zbog silnih obaveza…
Kako i koliko si objasnio mogao si temu da napravis, korisno. :wink:

1 Like

U pravu si, tv imam sedmi dan a realno jos nisam pola toga stigao prouciti i testirati. Verujem da bi svako tako, jer imam rok 14 dana da vratim tv ako nesto nije u redu. Za sada po ovome sto sam video tv funkcionise i bolje nego sto sam ocekivao, ima toliko toga(opcija) za koje nisam ni znao da postoje…

EDIT:
A obaveza ne manjka.

“U MinKenu nađoh posla…zaradio brdo para.
Sad se vraćam kući bogat… kod kuće me čeka stara…”

6 Likes

“Negde na koridoru 10”

Iiiideeeees “Mile”:

1 Like

Hehe… zna predator :wink:

Ulepsalo: uzeo zeni ovo.

2004 godiste, 1.5 dci, ide kao zmaj. Dovezo ga juce iz bg-a, autoput 100-110, prosecna potrosnja 2.9l suncetipoljubim :joy:

2400€

10 Likes

Jel si probao da ga nagazis da vidis kako se ponasa na 150-160? Posto je to dobar motor za Micru. :slight_smile:

68214930

Jesam.

1 Like

Lepa mikrica. Kol’ko para?
A da,napisao si…

bio sam jos u cetvrtak da vidim. svideo mi se na prvu loptu ali nisam hteo da je uzmem bez da pogleda majstor. Plus bio popodne pa nisu mogle proben tablice da se izvade.

Pritom probne tablice 4.5 soma 24 sata traju. kaze kum (pandur), kakve bre probne tablice idem ja s tobom. Poveli njegovog burazera koji je automehanicar, ovaj skinuo sa njegovog mercedesa tablice, otisli juce pogledao, sve ok kupio, stavili tablice i dosli kuci :smiley:

1 Like

Svaka cast ja nemam muda da kupim ovde polovnjaka. Ajde manji automobili pa ne mogu da predju preko pola miliona pa da ga vrate ovde na 200 000. Ali ovi malo bolji . E toga se plasim.

Upravo iz tog razloga sam ja sebi uzeo nova kola. A zena sama kaze, da ide malo da se voza na posao u vrtic sa bebanom, njoj je i ovo dovoljno.

Kupovina polovnog automobila je macka u dzaku, i majstor kad ga proveri ne nas sta je sa njim…ja bih uvek uzeo novog punta nego polovnog bmwa

Ja cu posle zime u jednu auto kucu gde mi je zet uzeo kola da odem. Dobar dan toliko kesa, taj i taj auto to godiste.
Oni rade samo sa skupim automobilima 15000+ evra, ali izacice mi u susret.
I postoji garancija kod njih, tako da sumnjam da ce sami sebe hteti da zeznu.

Posto je ovo kada kupis od nekoga ili na slj placu katastrofa. Kada sam video da ovaj model neko vratio sa 700 000 kod nas na 200 000 rekao dovidjenja.

Ja planiram uskoro juga od 100e. Zna neko nekog dobrog majstora,kad krenem da ga kupim,da ga pregleda full?

4 Likes

samo sipaj vode na razvodnu kapu. ako pali,kupuj :smiley:

4 Likes

Bolje i 700000km autoputa nego 150000km gradske voznje

2 Likes