Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Golf 1 ide i na zejtin :smiley: .

@Marko96
Znam to, ali kad vec mogu za te pare da uzmem auto koji je odrzavan i koji je presao pravih 200000-220000 hiljada uzecu taj.
Ovaj kod nas taj od 700 000, mi uvaljuje po ceni za 200 000. A taj njegov je u nemackoj kostao 2000 evra manje. Dakle opljackao bi me 2000.

3 Likes

Bilo ko ko poznaje rad kosilice za travu na benzin ili motorne testere može biti ekspert za yugo

3 Likes

Ja zelim da mi neko proveri dal je realna kilometraza.

Leptejebo, svi kupuju samo novo drito iz salona, jadni ovi autoplacevi propadoše načisto… :cry:

2 Likes

Ako su trayal gume onda je fabrička kilometraža i provjeri karton u vratima po tome se zna jel lupan

Ako hoćeš skoro nov auto za realne pare onda samo 3-5 godina starosti i sa se namiriš na duže staze

S*ebalo:
Shvatio sam da ovaj drzavni praznik 11.11.17. pada u subotu… Smor sto nije nesto u sred nedelje ovako nema nikakvog znacaja. Ili da je barem u nedelju pa se onda prebacuje na ponedeljak.

Ima ljudi koji rade i subotom tako da imaju vikend

A sada jedna šokantna vest!
Ima ljudi koji rade i nedljom.

3 Likes

:open_mouth:

Ima jebiga i ljudi koji rade 11 dana spojeno pa imaju 4 dana odmora :slight_smile: .
Sto je bolje i kulturnije radno mesto to redje ili uopste ne radis vikendom.
Ja imam sada 5 radnih dana nedeljom, ali mogu i dva slobodna da mi budu i nedelja i ponedeljak, ili sreda i nedelja.

Tebra, nemoj da pričaš ??
Ja sam mislio da, što je gore radno mesto to se manje radi :slight_smile:
Jbg,svaki pojedinac mora da se izbori talentom,obrazovanjem,sposobnošću…ponekad i bezobrazlukom… za svoje mesto. Mi koji to nismo uspeli-jbg. Mozemo samo da kukamo. U prazno.

Ima ih “dosta” koji su se ili se i dalje bore ovim zadnjime - “bezobrazlukom”, npr. moja sefica se tako izborila.

Ja nisam pokusao uspeti na taj nacin, niti nikada nebi pokusao, ovo sto sam gore napisao, i ne kukam i ne zelim da kukam, radje da se ubijam nego na taj nacin da “uspem”…a takvi koji su se izborili na taj nacin to su za mene najvece gnjide od ljudi… Jedino vece gnjide od njih su drukeri, koji idu i sve pricaju sefu, jos zalosnije radnog koolegu bi prodao - drukao radi posla, pacovi…

Ulepsalo: Castio sam sebe novim LG 32inca Full HD tv-om, e sad hteo sam veci ali ne uklapa mi se jer nemam gde da ga stavim u sobi… Inace izgleda mnogo seksi i slika je odlicna… :smiley: R. I. P 720p gaming :smile:
Igrao sam Wolfensteina novog i mogu reci da sam odusevljen igrom, jedva cekam sutra da nastavim :smiley:

3 Likes

Kada jednom igras na veci, svaki manji bice bezveze :slight_smile: .
U BG mi je 42 inca, dodjem kod matoraca i igram na 32 ne mogu da se pohvatam koliko mi neprijatno za oci. A tek malopre kada sam kod druga odneo ps4 na 24 inca. Auu, popio pivo i ostavio mu evo ti igraj se. Dolazim sutra posle sljake po njega :smiley:

4 Likes

Istina…
Btw. **ne postoji veliki ekran/panel, samo mali regal/prostor za tv ili manjak para :slight_smile: .

1 Like

Ja se drzim 32 inca kao pijan plota, meni je to savrseno, mada 40 bi bilo bruka…

Bas sam citam 8K tv-i ce izlaziti najmanji od 80" pa na gore…

Nista izbijam zid, pravim novi radni sto, ili da se preselim u salu za fizicko u skoli i tamo da ga okacim? :stuck_out_tongue:

2 Likes

To mi i devojka rece :joy:

9 Likes

Zalupi vrata i ode zauvek :wink:

2 Likes