Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Spore. :smiley:

Da,imamo igru “spore” a i TLOU.
200w (5)
Gledam sad ovo “vršnjačko nasilje”.
Toga je uvek bilo i uvek ce biti. Danas čini mi se mnogo manje nego 90-tih,deca su sada dosta normalnija. Prosto ne znam kako svoju decu od toga da zastitim. Da ja idem u skolu i resavam nije dobro. Vuka jedino da vodim vec polako na neki tekvondo,kasnije boks,da bude u stanju da se odbrani. Jer te siledzije su najobicniji klosari koje svako ko je malo u treningu moze da prebije.
Mada se oni posle svete,sacekaju te negde njih 5,6 sa stanglama,nozevima… Ne znam,nisam pametan…

Nope, nema toga manje nego 90-tih. Mi smo imali organizovane tuce izmedju razreda na poljani ispred. Braveheart jbt. :slight_smile:

Ma ok,organizovana tuca je jedno a maltretiranje slabijeg od sebe nesto drugo.

Trebao sam to i ranije da postavim. Prosto nemam vremena da se vozim. Motor mi stoji u garazi i bespotrebno propada. Prosto steta, u odlicnom je stanju, ali dok ja budem uhvatio vremena da ga vozim sve ce od stajanja da propadne. Tako da je bolje ovako. Smorio sam se bas, sve nekako odlagao ali ne vredi. Nemam kada.
Slazem se da je uvek potraznja veca na prolece i bolja cena ali jbg. Ma neka stoji u oglasu pa kad ode ode.
Ovo nije motor za malu decu, vec za ljude koji ozbiljno voze motor a takvi imaju i opremu i voze i kada je ovakvo vreme. Tako da voznja nije nikakav problem po ovakvom vremenu.
Kada se obucem kompletno i ne osetim razliku.

daj link od oglasa da vidimo masinu :slight_smile:

1 Like

Lepa masina,ocuvana… Ae sto pre da menjas nick :joy:
Odavno sam jos pomislio “Sto ovaj gts? Nemoguce oznaka neke masine,valjda nije seljak. Sta je sledeće? Mitraljezac jtd?”
:slight_smile:
Sala mala drug :slight_smile:
“Padawan ikarbus”. “Pleja dizel”, “Miki automatik”… hahahaha

2 Likes

Necu uzimati nista drugo. Barem ne u skorije vreme sigurno. Prosto da mi nek pogloni sada novog GS-a i plati gorivo trenutno nema vremena.
Nisam ja lik koji ide od kafica do kafica i po gradu na motoru. Po gradu idem samo kolima :slight_smile:
Meni je jedini uzitak da sednem na motor i idem na malo duze ture, po ceo dan ako je moguce par dana. Ako ne mogu da predjem 200-300km u danu necu ni da sedam na motor.

Haha. Ima i onih malo boljih. “Tamnava trans”. :smiley:

Posalji malog na fudbal ili basket. Klinci koji treniraju su popularniji.

1 Like

“Tamnawa”
Hahahahaha

1 Like

Huligan 90-ih Hoce on da bude dizel :smile:

Ma JOK TI ĆEŠ! :wink:

Uljepšalo:kupio nintendo 2ds mario kart7 bundle za 10e
Sjebalo:ima one restrikcije aktivirane za podešavanja pa ne mogu da se konektujem na net ili bilo šta u setings da mjenjam.Ako ima neko iskustva fw je 10.5

3 Likes

Imas opciju za par eura da skines lock, a mozes da radis downgrade, pa instaliras cfw, pa tool za skidanje parent lock-a

Igra je na memoriskoj pa hoće li radi i dalje posle svega toga

Pogledaj kako se radi downgrade I cfw. Kad to uradis, sve igre su ti besplatne :slight_smile:

1 Like

Najviše bi igrao mario kart online zato sam i uzeo ovako.
Nek admin briše spam iz teme da ne bude posle ban

Imas onda ofw verziju skidanja locka, naplacuje se oko 5$

1 Like

Zvornik mi deluje kao lijep grad sa ove strane Drine. Zao mi sto nisam imao vremena da pređem mos’, sednem u kafanu,popijem jedno bosansko pivo i vratim se nazad.
I Drina u tom delu jako lepa,kao jezero…