Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

971DF4F2-AD3B-485A-BEFD-DDEAB7F86B8D
Čika Pleja the other day

Prosle nedelju, ovu I sledecu mi je ujebalo to sto idem na seminar za unapredjenje znanja u bezbednosti u saobracaju… Mislim da se tako zove…
Oduzeta mi je vozacka pre skoro dve godine pa sam tek sad dobio pravo da ponovo polazem. Samo teorija, nesto kao tipovanje.
Malo je ponizavajuce prolaziti sad kroz sve to ali niko mi nije kriv.
A nije ni jeftino, skoro 500 evra… Konzola I par igara…

40 casova ukupno, svaki dan po 3 do kraja meseca. I ako ne dodjem na jedan moram sve iz pocetka. Taj deo nije nimalo naivan. Pitanja su neka osnovna pravila sa akcentom na bezbednost mada ima ponekih totalno debilnih pitanja. Na svakom casu puste nam po neki video saobracajki sto ostavlja utisak onako kad vidis na snimku takav trenutak nije bas prijatno. Sve neki snimci iz Srbije. Kad vidim neke nesrece na putevima kuda sam prosao poprilicno puta ostane urezano u secanju.
Lepsa strana svega toga - imaju cak dve devojke na kursu :slight_smile:

A zbog cega si ostao bez dozvole ako nije tajna? :smiley:

Drug, sta uradi to?
giphy (7)
I zar nije moglo da se sredi?

Dve kazne su za akohol I jednom me radar uhvatio. To je ono sto su utefterili. A zaustavili su me poprilicno puta pa malo ih castim I prodjem. Nekad me puste samo na pricu. Nekad su pisali pojas ili svetla umesto alkohola I brze voznje. Bilo je svega I zato nisam nikad ni bio u fazonu kako bas mene uhvatise. Sad kad malo razmislim to je bila dobra lekcija jer sam zaista promenio ponasanje I neke stavove zbog svega toga. :slight_smile:

Loša kombinacija alkohol i vožnja, majku mu…
Ako planiraš da cirkaš obavezno povedeš sa sobom nekog ko ne pije, da vozi. Ili taxi, služba “safe drive”… Mada je ortak jednom pijan prepustio devojci da vozi, a ona “mrtva trezna” slupala auto… jbg

Najbolje se uci na svojim greskama. Kao da su mi jednom rekli da to nije pametno ali ja nikog nisam slusao.

1 Like

Ne bih da zvucim kao matorac ali brate… stvarno se nadam da jesi nesto promenio.
To nije zezanje. Drugar je sebi bas udesio zivot zbog toga! Sreca nikoga nije povredio ali je fino sebe upropastio.
Borio se sa posledicama i problemima do skoro i to je trajalo preko 5-6god.
Sudar, pijan, velika materijalna steta…
Ostao bez posla, bez dozvole, posle nije mogao da nadje drugi posao i kada su iskakale dobre prilike posto nije imao dozvolu. A dugovi se zbog stete gomilali. Tuzbe, sudovi, opet ti kursevi za vozacku… Pakao od zivota!
A sta bi tek bilo da je nedaj boze nekoga povredio!

Niko nije debil, svi znamo šta je loše a šta dobro…
Najgore je što, dok ne lupimo nosem o pod, ne naučimo lekciju…
Ja sam pijan jednom vozio moju dragu fijesticu… Ustajem sutra dan,zadnji levi točak udaren, iskrivljen sav. Ne sećam se ni kada sam seo u kola, a kamoli gde sam vozio i šta sam radio…
Samo mi je prolazilo kroz glavu “Da nisam nekog povredio”… briga me za auto i moju štetu.
Posle mi drugar objasnio “Brate pa ja sam bio sa tobom u kolima, uleteo si u krivinu 120, nisi uspeo da smotaš i zveknuo si u bankinu”.
Sreća beše bankina…Imamo svi mi gomile primera iz okruženja.
Zato ljudi nemojte to… znajte da postoje gore stvari i od smrti čak, da ih ne navodim sada…
Ulepšalo:
Zvali me sad iz “Tramvaj servisa”, sutra će biti spreman drugi tablet, za moj nikako nisu mogli da nađu odgovarajući displej.
Asus solidan, sa sim karticom. Finally.

1 Like

Ako žele da pucaju sebi u nogu samo nek izvole…

Terace dokle god mogu! Jos im prolazi i terace jos.
Vec smo pominjali, sve se ukrupnilo. Imas par firmi i oni svi prate jedni druge. Monopol samo tako.
Tako da procice i ovo! Sta drugo da igramo? Tetris?

“Klisa” i “Piljkova”…
Al vi ste rođeni u radijatoru,ne znate za te igre…
Dolazi vreme (već došlo??) kad’ sirotinja više neće moći da igra igre,vozi kola,živi u gradu…
Al kad se digne kuka i motika…
kuka-i-motika

Iako sam druga smena danas, probudio se u 7h zbog debila iz kurirskih sluzbi.
BEX - ne mogu da ti donesem ranije. Epilog 10 ujutru, ja promenio 7 prevoza i vratio se iz Koteza/Krnjace/ nemam pojma odakle -Pancevacki put 60 da uzmem telefon. Sva sreca ok je, pa sam se tu malo nasmesio.

Nakon toga tramvaj 5 do okretnice, upadam u 50 idem do AKS-a, da uzmem postolje za PS4 kad matora drtina ne moze pre pola 12. Dobro me nije uradio roid rage inace bih mu polomio i sto i sve.
Upadam u 29, izlazim da udjem u 50 iza, kreten ne otvara nego nastavi dalje. Gleda me i iskulira, krenuo da ga psujem to kao manijak , zapici slepac gas i ode.
20 minuta jos pesaka i dodjem na brdo, majica gola voda, duks mokar. Spakovao sada 2 obroka da imam na poslu sta da jedem, i da iskuliram sat i po. Jer moram pre busa za posao opet do kretena iz AKS. A tek 11 sati :smiley:

Uvek neki stres i tenzija sa kuririma.

2 Likes

Zato samo post expres. Oh wait… oni štrajkuju…
images
Da li vam se nekad desavalo da konzola prekine igru uz obavestenje da se neko drugi logovao na nalog i izbacio vas? Posle nekog vremena nastavite opušteno… Guest nalog.

samo nosioci bajo moj

1 Like

Ovo mi se bas cesto desava sa guest nalozima… Ne razumem… sta,nosioc proda jos nekom gest pa mene izbacuje? Havarija.

Ne verujem. Vise bi kontao da je varijanta tip ja imam nosioca, ali sam obrisao igru. I sad posle nekog vremena mi se opet igra, moram da se ulogujem na taj nalog da stavim da se skida igra. Doduse ako ti se cesto desava sa istom igrom, ko zna sta ljudi petljaju :smiley:

1 Like

Pa mi izađe informacija “igra je instalirana”.
Znam da je instalirana,vec sam 90% prešao.
Muke sa nalozima… Al jbg kad hocemo na mufte…
Nedavno sam igrao igru koju sam dobio na pozajmicu “Drugar hoce da proda,predji sto pre”. Pocnem u 12 nocu,u 5 ujutru “opa,neko drugi se logovao…”
U 05 UJUTRU!

1 Like