Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Sjebalo: Koliko je “svet” nepravedan prema sprskom narodu! Zasto nisu osudjeni Ramus, Gotovina, Oric?
Uvek smo bili ovce za sisanje… Uvek su bili svi protiv nas…
Ne bih da uvodim ratne i politicke teme… Svestan sam da ovde ima i drugih naroda… Ali svaki normalan covek ce priznati da je ovo u najmanju ruku jadno…
Lep suncan dan, sa losim vestima…

1 Like

Ko ti kriv kad nisi europska unija…

Jbg… pobednici pisu istoriju i odredjuju pravila porazenima!
Gubitnici imaju pravo da se ljute… Da ne idemo dalje.

3 Likes

Windows 8.1. Tad tek izašao, ja ae instaliram…
Sada je prs’o…očistio sam viruse (Vuk, minecraft “modovi”) al recimo pri pokretanju sistema, kad se pojave “tiles”…
Nema ničega. Crnilo. Kaže žena “crkla je grafička!”
Hold your horses, woman…
ctrl+alt+delete . Opa, evo ga desktop
image
Anyway… rezolucija je sada pikselizovana, iako je u settings 1366x768.
Nema veze , instaliram ja lepo 7 ultimate.
Al me užasava pakao oko backup-a… Pazi ovo… moj post " 4444"… hehehe

Kupio stalak a ps4 nisam upalio 7 dana. :joy::joy:

4 Likes

Skrolujem na dole, prvo ide slika “loto”, ja rek’o ubo si sedmicu.

Dace Alah :smiley: .

Alah je veliki.
Ulepsalo:
Pređoh odjutros wolfenstein i nadjoh ličnu kartu. Bila mi u futroli moba.
Wolf baš dobar i “šašav” naslov.
Ono kada ti neko kaže “šašavko jedan”

Igre na sreću su zabranjene u Islamu. :grimacing:

Svuda… ali… :wink:

Ulepsalo, konacno zavrsio grafit. :slight_smile:

21 Likes

Svaka cast

1 Like

Super svaka cast!

1 Like

@NmY Prejako!

1 Like

Sjebalo: na onoj razmeni, sve sami sljam i hostopleri… Ja jednostavno ne mogu da se pomirim sa ljudima koji su toliko bezobrazni… Neki kreten (najblazi nacin kako ga mogu nazvati), stavlja oglas kako prodaje Nosioca za 2000 dinara… Igra na storu kosta 2000… Druze, jesam ja retardiran ?
Svako ima pravo da stavi cenu, ali je ovo krajnji bezobrazluk…
Sad cu da stavin oglas “Prodajem: vise igara - povoljno - dzabe”, a u oglas Fifa 17- 4000 dinara gost, Fifa 18 - 7000 gost… Pa majku mu… Fuj

Jbg oni idu na to da mnogi nemaju odgovarajuću karticu ili ne žele da žongliraju sa vpn-om, državama, itd… Jbg, svako ima pravo da odvali cenu koju god hoće.
Ma bre spaceNET tata mate :joy: :joystick:
Jel ste čuli za ovu moguću “kategorizaciju” neta?
Na foru da te provajder upućuje gde njemu odgovara, da neki sajtovi budu “usporavani”, da bi ti prešao na druge, neki čak i blokirani…
Mrzi me sada da googlam, o ovome sigurno znaju @padawan, @robotnjik , @Akiris , @ninja , @n00dle
Da ćemo ovih dana izgubiti “neutralnost neta”.

Prijatelju pa ti da znas marze stvari koje koristis svaki dan pa ti bi se slogirao :rofl::rofl::rofl:

Svaka roba ima svoga kupca tako i ovo. Neki artikli koji se kupuju preko za 16 eura kod nas se prodaju po 90 eur i to se ljudi otimaju.

Pa sta mislis odakle imperije i svo ovo bogatstvo ljudima koji do pre 25. godina su bili niko i nista???
Gledao sam uvozne fakture jedne robne marke garderobe gde Duks kosta 8 eura a kod nas se prodaje po 70-80 eur-a
Ove fensi majice tanke dugi rukav cena 1,20 eur a ovi nasi prodaju po 1500 din. Kad su na akciji od 1.000 din ljudi se otimaju.

1 Like

To niko ne sme da uradi

Ja upravo čitam o tome. A ako je na intermeku onda je istina :slight_smile:
Ne ozbiljno, voleo bi da “čujem” slovo od nekog od ove gospode, što ih pomenuh…

Najbitnija stvar koju ovde mnogi treba da znaju u vezi Net Neutrality teme :wink:

IMG_20171123_181705

10 Likes