Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Šalim se, nije umro… Au al sam bolestan… Predatore,briši…

1 Like

Igra mladog tigra - macora :wink: Brisem ako bas hoces, samo javi da si procitao :slight_smile: .

Može.
Samo jos da dodam- xbox sranje, Vučić peder!
Hahaha
(Briši odma’)

1 Like

Ovo drugo je istina, rekao si istinu da si lagao bi obrisao, ali radi xbox-a bi trebalo pobrisati :slight_smile: , salim se matori…

Samo ps4pro i pes 2018 balkan kombo

Uzeh ps3 Super slim sa pokvarenim laserom za 25e. Kako imam dosta digitalnih igara, kupovina je I vise nego dobra, iako vec vidim da cu prodati konzolu nakon nekog vremena zato sto su diskovi neuporedivo jeftiniji.
Ali ipak, dobra kupovina.

2 Likes

Naletio na Black Friday rasprodaju, uzeo sve ovo za 65€:

2 Likes

Ove cipele Karrimor? Odlične!

1 Like

Ellesse. Super lake, futrovane, protivklizni gumeni đon… Što bi rekao Đorđe Čvarkov - fantazija! :slight_smile:

1 Like

Paropropusne-vodonepropusne. Što bi rekao cika pleja.

I tako…

13 Likes

Skupa slika!

5 Likes

Kod Šoneta sve domaće:
rakija, kolači…
(Deca u Africi su mogla da pojedu taj sto)

A onda dodje i komsijsko dete i odu u deciju sobu da se igraju… To je efekat kao da macolama lupaju o pod i ispaljuju zolje u plafon…
Al ipak… “Bolje biti pijan nego star…”
Edit 3:
Doom. Toliko bi bilo lepše igrati da je tu gaming buddy. Ne online miltiplayer,jebes to. Teska deonica. Jebes se tu sat vremena. Igrate “na zivot”. I onda ti pređeš. “IN YOUR FACE NIGGA!”

1 Like

Neka te dugo služi matori :slight_smile:

2 Likes

Ne,nisi prvi. Slabo pratiš :slight_smile: Nek je sa srecom kupovina.

1 Like

Meni se jednom desilo na običnom xbox one takav slučaj i nešto je bilo do interneta,resetovao sam modem i posle je bilo ok.Nemoj konzolu gasiti nego samo modem za internet

1 Like

Ode i ti profo u xbox tabor. A bio si kul tip. :wink:

Upravo tako, za 10ak minuta update ovan

Uloguj se na sajt xbox.com i tamo pod profile možeš da promjeniš ili mislim da može i na konzoli da se promjeni tamo u setings pa profile ne sjećam se tačno.To 97gb halo 5 je i na običnom one.Jesi u podešavanjima pogledao jel označeno 4k teksture

1 Like