Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Ihh, slabo toga ima u gradu. Odes u neko selo vikendom sa dve tri kafane na celo selo.
Garant se ogrebes za batine :wink:

2 Likes

To si u pravu potpuno. Znam jer zivim na selu :slight_smile:
Jedan ćela samo nije bio oduševljen repertoarom pesama,al na kraju se sve lepo zavrsilo. Jutros svi cepaju kafu i guaranu…

Steam ključevi, kome treba:

Gunman Taco Truck JL200-X0M59-N4WZL
Sky Climbers RXX5L-4GR60-6VPJM
QUIRK E94QD-8BJBT-MZ53H
Copter and Sky 0IHM6-YBAKA-QHV0H
Unknown Pharaoh J0G6X-TQXYE-BZMA8
Super GunWorld 2 DEPJV-XP80F-8YM8V

Gde kad nisam pored kompa :joy:

Rezerviši online. Koristi vpn.
Sutra ne radi moj brat @predator , biće party noćas… A ja se raspao danas, a sutra rano na put. Bogatić. Ako ima neki republikanac iz tog grada plaćam vops sutra.
Ako bude vremena čekam te u Šapcu u kafani, @999vlada

1 Like

Aj jbte ovde u Boru kisa pada 3 dana bez prestanka, sinoc padala poledica, a sada miks sa snegom. :thinking:
Ajde sto je krs vreme, nego popodne se dwsava i ono istorijsko - mladini i mladozenjeni roditelji se sastaju da se dog. oko placanja svadbe :joy::joy:.
Better be drunk.

Jel ima neko sem Deamona PSP vitu, bas me zanima kako lezi u rukama i da li bi mi u globalu odgovarala za gaming?

To ja mogu da ti kažem:
U globalu bi ti odgovarala ali u lokalu ne
:joy:
Svakako gadget vredan investicije,al ipak treba gledati da bude ofw ne noviji od 3.5.
Tako bese? Odradis hack…Vrhunske igre,zika,movies,serije,yt… Na fantasticnom ekranu i to sve za 100e. Malo li je?

1 Like

3.6, but close enough. :slight_smile: Sledeći put kad se vidimo ću da ti pokažem Killzone i Uncharted na njoj, mislim da će ti se svideti, naročito Uncharted.

@MikiMan Ako te ozbiljno kopka, mogli bi nekad da se nađemo i popijemo po piće, a ti malo procackaj Vitu.

1 Like

Teodora obožava kiselo mleko.
Ja joj kupim ono od 400 gr, ona uzme kašičicu i sabije celo. Jutros uzela samo jednu kašiku i ostavi. Malo pre ja bacim pogled - rok istekao pre 2 dana. Probam ja ono ukus užas. Sva sreća nije jela više, mlečni proizvodi su izuzetno opasni kada im istekne rok.
I šta sada? Da odem u prodavnicu i da ih napljujem oni će reći “Pa jbg”.

Davno sam naucio da po svim radnjama gledam rokove.
Kada uzima sve proizvode pogotovo mlecne kopam one zavucene iza posto su rokovi uvek bolji.
Sta da se radi, jeste opterecujuce ali mora tako.

Gledam i ja , ali jutros sam bio nešto sjeban, opet me virus neki sastavio…samo sam gledao da što pre izađem iz radnje.
Mada u principu nije dužnost kupca da to prati već prodavca.
Mlečni proizvodi su naročito opasni, zato gledajte rokove, pratite…

Jel ide neko na ovaj Gamescon u BG?

Dok sam radio, nasao sam pivo kome je istekao rok…rekao gazdarici…a ona mi rekla sad je najbolje

Zna gazdarica šta valja… Pio sam mnogo puta pivo sa isteklim rokom, to nije opasno.
A za gamescon… Jedino da se prijavim za cosplay.
Alcoholic/hobo npc.
U svetu i stariji likovi odlaze na slične sajmove, al u Srbiji… ako “Mator konj igra igrice”…
Pa to je gore nego da si narkoman na žutom.
Već vidim gomilu dece od 15 do 17 god.
(@ShadowFighter tu li si?)

2 Likes

Ja ću verovatno da idem. Hteo sam prošle godine, ali su mi iskrsle neke obaveze.

1 Like

Ja cu ici sa 4-5 drugara posto ce biti finale CSGO Esports Balkan lige i bice neki csgo turnir za prijavljivanje pa cu zbog toga da idem. (inace malo si pogresio, trebalo je da napises vec vidim gomilu dece od 10 do 14 god :smiley: )

1 Like

Od kada do kada se odrzava? Razmisljam da dodjem sa klincem. Malo protegnemo noge. Njega to jos ne zanima ali da nam dupe vidi puta. :smiley:
Hoce biti nekih lepih teta obucenih u junake iz igrica :wink: ? da vidi malo tata sta tu ima.

@pleja
Setio sam se sinoc tebe i rokova. Posto kod mene kuci ide ovo pravilo.
Kada je nesto istekao rok ili je sumnjivo zena samo kaze “ovo ne valja uzmi ti” :slight_smile:
Ja ti dodjem kao kanta za smece…

15-17.12.

Evo njihov sajt sa programom: https://gamescon.rs/

1 Like

@pleja skoro nekad istekao rok Monte Zott za dva dana i kao meni žao da bacim. Pomirišem ok, probam ok, pojedem, dude not ok!

Cijeli dan sam se presavijao po krevetu ko baštensko crijevo.

Nije to za svakoga :wink:
Pojedem lonac crknutog gulasa i cao… Ali ja imam uzasno jaku zeludacnu kiselinu i bukvalno mogu da svarim kamenje!

Hehe drugari… I kod mene u kuci… Sve sto je za bacanje,ko pojede? Pa ja,naravno.Inace pisem sa konzole,ostadose nocas u kafani jakna i fon…

1 Like