Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Hoce li biti povracaja stvari?

Ma bice. Ode na muziku nocas 500e ,briga ih za moj raspali fon i jaknu od 100 dinara. Inace odnos baksisa za muziku drugar 500 ja 0.Al pevaju ljudi,kidaju.Staro drvce, Rakovica. Moja preporuka.

1 Like

Ako nije povratio do sad, vjerovatno je svario stomak sve. :stuck_out_tongue:

Deda vari i opasnije supstance,kakvo crno povracanje…To je za decu sto ih mama natera da dobro veceraju pre odlaska u kafanu! :slight_smile: (Jbt ovo kuckanje preko kontrolera me automatski podseti na xbox 1.Ne one vec…_aaarrgh)

Ajd zaboravi covek telefon,Kljuceve i nesto stino sto se stavlja u dzep ali brate jaknu ??? Jel bas toliko bilo dobro??

Ne brate,ali je bilo jako toplo! :slight_smile: (Ne znam kako na ds4 kontroleru da ukucam “Sledeci red”. Never mind). Kako peva ona devojka,dobro i glavu nisam zaboravio)

Jebem li ti lebac! Toliko stvari shvatamo zdravo za gotovo,al ako malo zagrebes… Shvatis da je gaming jedan izuzetno slozen ekosistem…Koji tebi na ekranu televizora predstavi neku igricu I Ae sony da ti jebem mater:)

''My money is green and my porche is turbo

28 Likes

Congrats :beers:

1 Like

Ma bravo cigane! Uspeo si! Hahaha

1 Like

A sta kazete za bakteriju,sto je pronadjena na medjunarodnoj svemirkoj stanici? Na spoljnom zidu. Prezivela je extremne uslove svemira. Ja mislim da potice iz Srbije.

Znam iz koje je stranke :smiley:

5 Likes

PSG? Posto je pronadjena zgrcena u hotelskoj sobi! Hahaha

Na tu temu, nisu jos 100% sigurni da nije dosla sa zemlje zajedno sa stanicom ili nekim delovima.
Vec vidim film Life kako se razvija dalje na stanici :slight_smile:

1 Like

Ne,kad je radjen prethodni bris nije bila tu. Mozda od nje nastane jos 1 superheroj. Kazu u Marvelu da im ponestaju these days…

Znam, citao sam. Ali ne mogu jos da potvrde 100% nije zezanje da mogu tek tako olako da kazu jeste ili nije. Treba ipak da urade jos ispitivanja valjda.

Evo sad je nose u torlak.

1 Like

Torlak je privatizovan! Nema vise :wink: zato i pazarimo sve i svasta sastrane.

Nisam to znao… Znaci sad mi kinez prodaje vakcinu? (prvo sam procitao “piratizovan”)