Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Ja sam imao priliku da ga koristim ranije po igraonicama i super je u drustvu.
Sto se tice single-player tu znam sta da ocekujem i da nema neke ponude i da nije za ozbiljno igranje al za drustvo i klince neke kada dodju bice super.


Rujna zora u Novom Sadu sa čija @pleja

8 Likes

Al je nategao pivo ko čika živan razređivač. :joy::joy::joy:

3 Likes

Apenac parkiran ispred. Ne zaostaje ni mali,cepa ga kao fruktal sokic, sto bi rekao pokojni cika Franjcek…

Uff, serem se u današnji dan. Probudio sam se jutros oko 5, išao do Šumica, onda sam oko 7 otišao do lekara na analizu krvi za utvrđivanje intolerancije na hranu. Bušili me jedno pola sata, nisu mogli da nađu venu i da iscede dovoljno krvi, na kraju mi izvadiše iz prsta. Onda ajd dok čekam rezultate da nešto pojedem. Odem do neke pekare i kupim neki sendvič. Gori sendvič u životu nisam jeo. Vratim se da mi kažu da će rezultati biti tek uveče ili sutra. Ok, pošaljite mi na mail, ćao zdravo.

Dođem kući oko 10, gde sam legao u krevet i zaspao kao zaklan. Spavao sam do oko 6, i onda pogledam mail i imam šta da vidim: stigli rezultati. Od 349 namirnica ja ne bi smeo da jedem/pijem 250, između ostalog alkohol, vodu sa česme, pivo, slaninu, ništa od žitarica, ništa od mlečnih proizvoda, itd.

Jebeš ti ovo, da pasem travu jedino, ali samo određenu sortu… Rekoh, idem do parka da nađem neko solidno drvo i da završim posao. Ali hej, mogu da jedem sve od svinjetine, jaretine, i ostalih živuljki, osim slanine… Yay… :smiley:

4 Likes

giphy (1) Sad ce bata Miki da objasni

2 Likes

Jel u tih 200+ spadaju i neutralne ?
Iskreno to i nije neki pokazatelj. Ako ti unosis dovljno kalorija da malo polako mrsavis. A to je bazni metabolizam minus 200-300 kalorija. Mozes sasvim pristojno bez gladovanja da skidas kilazu. Naravno na duze staze, ne za dva meseca, nego jednim kontinuitetom.

Ali odmah da ti kazem sendvici, pekarski proizvodi, gazirani sokovi sa secerom, alkohol je no no.

Samo treba snaga volje da izdrzis. Ja sam ti tu teski baksuz. Mogu i gajbu piva da popijem da se uroljam a mogu i da imam striktnu dijetu.
Ja npr danas popio poslednje pivo u nekom vremenskom periodu, od sutra keto dijeta. Znaci samo peoteini i masti. A od alkohola 1x mesecno 2-3 case zestine mogu, jer trebam da budem u ketozi non stop…

@pleja cita misli :joy::rofl:

Tek na terenu shvatim prednosti stanovanja 10 min od posla. To je totalno druga dimenzija zivota…

1 Like

Ma bre, to je ono kad vidiš sve one boje i zapitaš se da li je vazduh štetan po tebe. Te crvena, te zelena, pa onda crna, ali i crna koja je u kurzivu koja je još gora… Ali najbolje: ne bi smeo da jedem ajkule… A baš sam hteo da odem do Dunava da uhvatim jednu i raspalim roštilj. :smiley:

Bolje da nisam ovo radio, pogotovu sad na kraju godine kad kreće food coma. Te nova, te božić, onda jedna slava, druga, treća… Samo da jedem meso i ništa drugo, bez ikakve salate. :smile:

Al dobro, makar imam neku ideju šta bi trebao da izbegavam, pa da polako krenem jedno po jedno da umanjujem ili eliminišem.

1 Like

Ako treba pomoc/savet. Znas gde sam :slight_smile: .

  1. Godina wow

3 Likes

Ono kad imaš prepoznatljiv auto:
Krenem ja juče put Novog Sada, pa ću produžiti za Veternik, isporučujem jedan TV. Kiša pada, tu je i sneg, brisači rade…ma zimska idila… Elem, vozim ja jednim bulevarom, kad ispred mene Citroen Kaktus BELI. Reko’, koje su šanse da još neko u gradu, sem @Danijel ima takvog?
Dam malo gasa, dođemo na prozor u prozor, kad ono stvarno on.
Bila bi još lepša priča da smo otišli na piće/klopu, ali na semaforu on na jednu a ja na drugu stranu…

7 Likes

Pa što ga nisi okrenuo na mob? Nemas njegov br?

Naravno da imam. Ali ja sam bio u strašnoj žurbi, a verovatno i on…

Pa dobro,svejedno zanimljiva situacija… Svet je mali. Tj Ns je mali :slight_smile:

Hahahah još ja išao po klopu za kolege. Imamo popis u firmi. Razvaljujemo se ovaj vikend. Obećao sam i pleji da idemo na pivo čin završim sa popisom javljam se pa idemo. Klasika Kamelot :wink: svi su pozvani realizacija u naredni dan dva

Skup je kamelot za nas smrtnike :joy:

Ma dobra i ona kafanica gde me mali vodio.
Pristojno mesto. Pivo od pola kile 110 din.
Jer ja za kafanu mogu da odvojim soma din,to mi je limit. I to ako jedem svaki dan pastetu u crevu. I to ne bilo koju. Samo onu koja je na akciji…

Pice je pstalo preskupo u RS.
Pice je naveca stavka ako se izlazi negde i loce. Meni je zato najjeftinije da to sto vozim kola kada izlazim. Jedno pice, dva skoica i cao… A ako me neko vozi… Auuuuuu… odmah narucim vozic tekile, neku flasu necega i sve u tri lepe! Posto pijem kao sto i jedem :smiley:
@daemonkiller92
Ma ne sekiraj se previse. To kada bi svi radili videli bi isto, svi bi bili alergicni na sve.
Aj bezi bre… Nego imas li ti nekih tegoba? Sto si to radio?

@M007P
Uff necu zaboraviti ni Quake 1 to je bila revolucija…

Joj ljudi raspao sam se za vikend -popis. Nego vracam se sinoc iz firme pored puta u travi lezi covek. Stanem izadjem da vidim jel dobro. Malo mu krvava glava na celu valjda kako je pao. Cova jedno 60+ godina. Dise al nije svestan. Bazdi na alkohol,uneredio se i napred i nazad. Zovem policiju kazu oni zovi hitnu,Nazovem hitnu uzmu podatke i kazu doci ce.

Ono sto mi je sjebalo dan juce i jos sam pod utiskom: Dok sam cekao da dodje hitna jedno 20-ak minuta. Niko ziv nije stao,prisao ili odreagovao na to sto covek lezi pored puta. Zena ide i na nekih 10 metara kad je skontala da covek lezi stade i kad je videla mene vice mi tamo lezi neki covek jel smem ja da prodjem ??? On lezi sta ce ti uraditi nece te silovati majku ti jbm!!! Kroz tu ulicu je proslo za tih 20 minuta jedno 35-40 automobila i jedno 20-ak pesaka.Niko nije stao ni prisao. Isprate pogledom telo i samo prodju. Kako smo postali oholi. Jel moguce da smo postali toliki neljudi?

Skenjao sam se. To je jedan poziv samo. Tvojih cela 3 minuta. Ma nisi obavezan ni da sacekas. Samo treba da pridjes vidis i pozoves. I toliko smo postali hladni i oholi. Strasno.

5 Likes