Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Dobra stvar jeste pad funte, s time i jeftinije igre, ma videt cemo.

dzej propo :smiley:

salu na stranu, super je…

1 Like

Svaka cast…
Aj sad se baci na crtanje master chiefa i cortane :heart_eyes: :smiley:

1 Like

E vidis, to nije losa ideja. :smiley: Haha, za Dzeja, da mu dodamo Kratosove sare po licu samo. :smiley:

Ulepšalo to što mi je sav softver na kompu od juče legalan :sunglasses:.

2 Likes

Mac OS? Sta nije bilo legalno?

Da, OSX, prvo svi Adobe programi (Photoshop, Illustrator, InDesign, itd) pa sam kupio Adobe Creative Cloud subscription, gde dobijam sve aplikacije na korištenje.

Zatim sam imao narodske verzije Worda, Excela i Power Pointa. Ovi mi ne bi llično ni trebali, ali u 95% slučajeva dobijam zahteve da nešto sredim u Wordu ili napravim Power Point prezentaciju, tako da sam i za to uzeo Office 365 pretplatu, koja mi važi za 5 PC/Mac računara i 5 mobillnih/tablet uređaja.

Povrh toga, jedan program za djing - MixMeister i to je to.

Ostalo na kompu su free ili open source aplikacije. Najveći izdatak je za Adobe Creative Cloud, koji kada sam hteo kupiti u Srbiji, sa porezima i nametima je bio 3X skuplji nego bilo gde napolju. Jezivo. Pri tome, ceo proces je toliko nezgrapan da te glava zaboli a samo hoćeš da kupiš prokleti softver. Uglavnom, sada uvek imam poslednji update i official support ako nešto zakaže, plus otvorilo vrata raznoraznim servisima koji nisu dostupni u piratskom izdanju.

To beše onaj program koji “prima” više pesama pa ih naslažeš jednu na drugu?

Da, playlist fazon, pobacaš pesme, i onda fine tuning. Možeš uvek da ubaciš šta ti se sluša u nekom trenutku. Ok, ne bih rekao da je baš DJing, ali za duže i opuštenije “setove” vrlo praktično.

1 Like

Za mixcloud dusu dalo :smiley:

'bem ti vrucinu… 37 stepeni u hladu. Afrika…

U Podgorici 50 stepeni, pa mi procajte o vrucini. Srecom nisam tamo trenutno ali znam kako je.

Izlazak iz autobusa na stanici u Podgorici na +50 mi je jedno od najgorih iskustava u životu. Brže-bolje sam pobegao u autobus na rashlađujućih +40 :grin:

gledam kako se sprema tirjaki piletina i deluje mi lepo, prosto mi se prijela sada! Jel neko probao to ? :thinking:

Imas nas blagoslov da je napravis i posluzis nas pa cemo ti javiti utiske :smiley:

Sad sam se vratio sa Japanizma. Holy shit. Sveukupno sam se lepo proveo, ali je moglo biti bolje. Smorio bi se da se nisam našao sa Stefijem. Jebote, koliko ljudi ima kod nas da prati anime i mange, očekivao sam gužvu, ali ne toliku. Nisam mogao više da čekam inače bi ostao da gledam AMV od Pičvajz Pikčers, moraću drugi put, jer je odjednom nastala enormna gužva.

Makar smo se brat i ja nakupovali gomile stvari. Uzeo sam One Piece 10, 11 i 12, kao i poslednji primerak prvog broja Death Note za po 200 dinara. Takođe sam uzeo neke solidne postere za po 300 dinara. Jedva čekam da ih uramim i okačim na zid :slight_smile:

Postoji solidna šansa da odem i sutra… Moj novčanik ga na**bao :smiley:

Inače, malo mi falilo da umrem od smeha kad sam video jednog lika kako se sprema za SFV turnir. Lik je izvadio rukavice bez prstiju, stavio neku maramu preko pola face, naravno, sa motivom lobanje, i onda, kao završni detalj, stavio jedan od onih Naruto štitnika preko desnog oka, dok je preko levog oka nacrtao ožiljak kao kod Kakashija… Malo mi falilo da mu se smejem u facu. Još je lik smrtno ozbiljan oko pripreme, tačno znaš da mu u glavi muzika iz Naruta. :smiley:

Trebao si da slikas! Da i nama ulepsas dan. Ali bi verovatno doziveli transfer blama :smiley:

Zbog postera ili zbog street fightera? :smiley:

Veruj mi, bolje što nisam :smiley: Niste spremni za taj MLG PRO Stylez :smiley:

1 Like

Ulepsalo:

Broje se dani do COD 4 koji u preorder-u izlazi mesec dana pre Infinite Warfare-a :slight_smile:
Jucer preorder-ovao COD: Infinite Warfare Deluxe Edition za 100$.
Suma sumarum:

  • Igra Infinite Warfare + cod 4 remaster - 80$
  • Season pass - 50$
  • 1000 cod points za COD: BO 3(bonus) - u prodaji 10$

Sve skupa ako kupujete posebno izaci ce vas 140$, napravite preorder sve to bobijete za 100$ :slight_smile: , znaci ustedeli ste 40$ sto i nije malo za obican preorder(deluxe ediciju).