Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Kako sam se sad smorio, kupio sam igru preko eBaya, pošalje mi prodavac, stigne mi nakon 10 dana, i kad sam je otvorio, on mi poslao pogrešnu igru. Super. Poslao sam mu poruku, sad da čekam da vidim šta će biti… Ajd što je poslao pogrešnu igru, vratiću je, nije to toliki problem, već ako ipak nema tu igru koju sam hteo da kupim… A u p***u materinu.

Uh sto mrzim takve situacije. Nadam se da ces rijesiti to uspjesno…

Predatore, svaka cast :slight_smile: Mene drma neka nostalgija za CoD igrama, smucile su mi se vise sve ove open world igre… Pocinjem i ja da razmisljam o tome da preorderujem Legacy Edition jer me zanimaju IW i MW remaster, season pass i ovo za Bo3 su mi nebitni scroz.

Mozes li samo vidjeti kakva je ta tema sto se dobija za ps4 kad se preorderuje, valja li cemu?

1 Like

[quote=“S.T.A.L.K.E.R, post:591, topic:10082, full:true”]

Predatore, svaka cast :slight_smile: Mene drma neka nostalgija za CoD igrama, smucile su mi se vise sve ove open world igre… Pocinjem i ja da razmisljam o tome da preorderujem Legacy Edition jer me zanimaju IW i MW remaster, season pass i ovo za Bo3 su mi nebitni scroz.

Mozes li samo vidjeti kakva je ta tema sto se dobija za ps4 kad se preorderuje, valja li cemu?
[/quote]Evo ti naj bolje SS od teme, u glavnom u pozadini ide onako lagana muzika IW-a, ikone su okolo zuckaste kako koju biras, i preko slike idu kao neke pahuljice(koje se naravno ne vide u SS :slight_smile: ) , uglavnom ocekivao sam da ce promeniti i izgled ikona…evo SS:

2 Likes

Evo, sad sam rešio. Pošto bi me više koštalo da pošaljem igru natrag nego što sam platio za nju iz nekog razloga (genijalna pošta), te smo se dogovorili da zadržim igru i vidim ako mogu da je prodam, a da mi oni daju delimičan refund u vrednosti od poštarine. Igru sam platio 13 evra, a dobio sam natrag 8. Tako da ono, nije loše, ali nije ni fenomenalno :smiley: Ako uspem da prodam igru, onda ću biti u plusu :smiley:

Ja sam se mnogo smorio danas, poprilicno glup razlog. Narucio sa Witcher 3 na disku prije vikenda, finalizirao sve, i sad skontao da me prodavac zavlacio sve vrijeme. A nisanio sam disk, posto nesto ne vjerujem psn profilima. Oh well…

Inace, polako napredujem u Uncharted 4, koji mi je padawan velikodusno ustupio na koristenje. Jos uvijek cekam da se igra “zakuva”, ali moram reci da mi je vise lezao laid back pristup Uncharteda od ove mjesavine TLoU i Uncharteda.

[quote=“iKaran, post:595, topic:10082, full:true”]
A nisanio sam disk, posto nesto ne vjerujem psn profilima. Oh well…

[/quote]Moze razlog zasto? Ako sam dobro razumeo ne verujes u digitalne igre ili mislis na kupovinu polovnih profila sa igrom/igrama?

Mega ulepshalo zavrshio posao danas, od sutra przenje na tvrdjavi 4 dana :stuck_out_tongue:

1 Like

Apropo niceg posebno, evo da se pohvalim sta sam polako pravio poslednjih nedelja. Obicno ne bojadisem i renderujem, pa sam zato posebno ponosan:

Koga zanima, imam jos radova ovde: ArtStation - George Nagulov

10 Likes

Profi! Podseca me malo na Zoink kreacije (Zombie Vikings :D). Da sam bogati kanadjanin vlasnik animacionog studija odma bih te zaposlio.

2 Likes

skroz neki OddWorld fazon. Me like!

Nekada moj posao ima i lepu stranu

1 Like

Ulepsalo: Montirali nam total tv, otkad sam se preselio u novi stan bio sam desetak dana bez icega(smor) Sad cekam jos net, ocekujem ga u toku sledece nedelje.
Dobar potez je bio to sto smo odjavili sve od mtsa i prebacili na total. Slika, fluidnost uredjaja i dosta hd kanala ostavljaju veoma lep prvi utisak.

wtf is that? :smiley:

To ti je kada kukuruz procveta.

1 Like

Je li se isplati biti na +30 zbog tog? :stuck_out_tongue:

Plata je solidna, ali je malo za uslove koje imamo preko letnje sezone.

@padawan Nesa je strucnjak za kukuruz :slight_smile: na njivi na zaru :slight_smile: kuvani

1 Like

Izgleda kao nesto iz Avatara :smiley:

1 Like

Uljepsalo sedmicu: Kako se rijesiti glupaca na fb sa “candy saga” zahtjevima, najkraci nacin.

  • haj udi
  • kondom ili da izvadim pred kraj?
  • fuj gade
  • love you 2

by Lordish

Bemti ludjakinja :joy:

  • haj udi
  • uš’o sam već :disappointed:
  • :confused: