Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Kupio sam par igara na Steam summer sale-u, izmedju njih I CS-go za nekih 7e.

Gledao sam onaj ESL turnir i izgleda da sam dobio suvenir case koji se ne otvoren prodaje za 7e…

Igra se sama isplatila :laughing:

Ulepšalo: Prodao sam igru koju sam dobio greškom sa eBaya, kad sve saberem, uz refund za poštarinu, sam uspeo da zaradim “celih” 100 dinara :smiley:

Ulepšalo 2: Odeljenje iz srednje organizuje sledeće subote 5 godina mature. Biće veselo i interesantno videti gde su svi završili.

A sjebalo: Jebote, već je proeltelo 5 godina od srednje. Kad pre… Ko da je bilo juče :smiley:

Uljepšalo:stigao kabal usb 3.0 na sata da napravim eksterni hard disk.Povezao sve radi skida se nfs večeras da se igra

skenjao sam se :grin:

Treba mi nesto ovako ali za 3.5 hdd, a oni rackovi su po 30 evra a baš mi se ne daje.

Kako si rešio napajanje za hdd? Ili sve ide preko usb-a?

Sve ide preko usb i napajanje i prenos podataka.Tražio sam i ja za 3.5" međutim ne može ovaj jednostavniji sistem nego ide dock sa posebnim napajanjem i nije baš ni jeftin

Ja sam HDD od 2.5" spojio preko “hdd case usb 3.0” sa XO, nekako mi je lepse kada je HDD spakovan, nego da je otvoren(gol) vani.

Znam da nikoga nije briga, ali sam se malo smorio kada sam video da je Actiontrip ugasen (i to na moj rodjendan 30. juna).

http://www.actiontrip.com/news/so-long-farewell-auf-wiedersehn-adieu/063016_1

Actiontrip je bio jedan od najuspesnijih gaming sajtova koji su pokrenuli ljudi sa nasih prostora. U svoje vreme, neverovatan uspeh. Ostace mi u pamcenju najvise po briljantnom strip serijalu, zbog cega sam ga s vremena na vreme stalno i posecivao.

Voleo bih da znam background sta se zapravo desilo, ali ne verujem da bih pronasao ista vise od klasicne price o propalom gaming novinarstvu jer se sve preselilo na prokleti youtube i twitch.

Eto meni je njihov strip bio nepodnosljiv.

Al da su postigli ogroman uspeh, to stoji. Svaka cast.

Ulepšalo: Stigao danas Samsung SSD 850 EVO od 250GB, u narednim danima prelazim na Windows 10, finally. :smiley:

Kupio sam slucajno i neplanirano iPhone SE , jeste opet smor samo 16gb ali ok :slight_smile: Samo jos da zavalim moj ip5
Nisam zeleo veliki ekran ip6 :slight_smile:

Za koliko si ga našao? Ja sam naručio neki dan, i nadam se da mi stiže do petka.

Ma uzeo polovan od drugara. Star 2-3m drugar to menja svako malo, nosi po 2-3 ip uvek. Slucajno skroz, sedimo i kazem ja iz zezanja e necu te velike 6 bla bla aj daj mi taj SE to mi je reko kao moj 5 On izvadi karticu i dade mi odmah :slight_smile: bice do 300e na dodjem ti :smiley:
Gledao sam po US je oko 400-480 USD nije vise neka razlika u USD/EURO pa mi je to beznacajno.
Dosada sam sve igluposti tamo kupovao ali ovo mi nije igralo nista.
E a boja prava muska :kissing_heart: zlatan.

Da dodam, zasto volim iphone odnosno ios sinoc sam samo ukucao svoje podatke i sve, apsolutno sve sto sam imao na starom tel je bilo na novom. Bukvalno kada udjes u poruke udje u poslednju u kojoj sam bio na starom. Apsolutno svako podesavanje cak i medlodija koju sam ja ubacio. To je prosto nemoguce da se dobije na androidu. Uvek mora jos nesto da se cacne.
Jedino sto moram jeste da odem u banku po novi kod za njihovu aplikaciju da aktiviram.

Mislim da je Nesa pitao za SSD :smiley:

Da, ne radi bas tako dobro sinhronizacija preko Google-a. A to za mobilni banking je standardno, uvek mora nova aktivacija.

Ulepsalo: Pored preorder-a COD: Infinite Warfare Deluxe Edition jucer(tacnije danas ujutro) kupio i preorder Battlefield 1 Early Enlister Deluxe Edition, sitno se broji :slight_smile:

Evo tema koja se dobije uz preorder, osim sto su promenili glavne ikone postavka(kao sto se vidi u SS), lik u pozadini se lagano pokrece(giba) , takodjer i muzika u pozadini nije standardna - PS nego BF muzika, evo koga zanima tema:

Ulepsalo 2: Kada udjem u PS Library i vidim odbrojavanje vremena, COD: Infinite Warfare Deluxe Edition i Battlefield 1 Early Enlister Deluxe Edition, milina :slight_smile:

89€ kod micrija sa onog drugog foruma.

Pa ok, skroz korektna cena.

Ahaha! A bi mi cudno da se nesha interesuje toliko za ajfon.

Tek posle se vratim i pogledam, stvarno u uglu pise da je zapravo pitao DaNtea. Mislim da je ovo slikovit dokaz kako ‘reply’ specificnom useru nije dovoljno ocigledan. Zato licno radje uvek citiram deo teksta – sto isto nije bilo ocigledno da postoji, dok neko nije naveo. Elegantno resenje kad znas da postoji, al kako da saznas?

Jbg. A kako sam ja to mogao da znam :slight_smile: Nista, ja sam se lepo ispricao… :wink:

3 Likes

Meni je bilo zanimljivo.