Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Da se pohvalim :slight_smile:

Posle provedene četvrtine dana na faksu završio sam treću godinu. Sada u nove pobede :smiley:

2 Likes

I meni, da ga koristis 100godina :slight_smile: to je iphone

Izasao sa djevojkom i prijateljicom joj na kafu, konobar prilazi i pocne se nabacivat prijateljici. Da, cura je toliko, nenormalno, lijepa… Da bi na kraju ja napao konobara ko kakav nasilnik, ko da se nabacivao mojoj djevojci…

S*ebalo: Odalamio sam joj na prijateljicu. Garant. 'bem ti sve…

Ako sam dobro razumeo ispao si veci ljakse nego konobar :smiley:

A ne, to sam mu nasamo rekao :smiley: :wink:

To ono na kraju, vec kada si ga spič_ao :smiley:

s**balo : Riknula mi r9 280x :frowning: ,tako sto sam koristio neko jeftino napajanje,koje mi je sprzilo istu.Moracu da trazim novu :frowning:

Auuu, ne mogu da verujem. Pa sta bi? Obicno kada je lose napajanje samo zabode u igrama kada povuce mnogo struje.
Podeli ovde detalje sa nama kako se ne bi nekome desilo jos.
Napisi koje napajanje, koja snaga, sta je sve crklo…
Ako te ne mrzi.

Chieftec
Coolermaster
Thermaltake

To su napajanja koja se moraju imati pod obavezno ako imate jace kartice. Naravno postoji jos gro firmi koje prave odlicna napajanja ali to je vise za entuzijaste. ova tri su bare minimum.

1 Like

Ma neko Lc power od 600w,samo od jednom crn ekran,kad graficka ko kajgana :frowning: ,cekacu rx 470 da vidim da li ce biti bolja od r9 280x,ili eventualno gtx 1050 koja ce valjda imati specs od gtx 970 za 150$

Pa ono, ni LC power ne bi svrstao u sranje od napajanja, do sada. Hvala za heads up :smiley:

Verovatno ce se neko naci da ospori ona tri napajanja koja sam naveo, ali recimo ja koristim chieftecova napajanja jos od 300w. Sad sam na 700w i nikad nisam imao ama bas nikakav problem. Cak sam starija napajanja ili prodao ili dao nekome pa rade dan danas.

Zavisi do modela,ovaj sto sam ja imao je bio neki jadni,ljubicasti :smiley: , moj drug ima neko lc power vec 2god i radi extra.

A kako si tako siguran da je napajanje krivac? Mislim jeste napajanje krivac, ali mozda si dobio neku urnebesnu voltazu na trenutak pa je fasovala GPU.

To ja sad laicki lupetam, ali ko zna :smiley:

Moguce je to,posto ovdje gdje zivim je struja ko u teslino doba :smiley: ,I ranije su mi crkavali zbog toga.

Pokusacu da popravim graficku kod druga.

Ako vec znas da ti je struja problem razmisli o nekom UPS-u.
Ne mora biti APC moze i neko jeftino cudo ali samo da malo opegla napon. Samo da ne probija. To ce da odradi svaki UPS.
Ako nista barem neki APC produzni kabl kao zastita. Sve je bolje nego nista.
LC inace vazi za najbolje od svih krs kineskih napajanja. Drugar ima tako neko 600-700 vec godinama i sve sve ok. Isto ima 280x

Ono sto me je poslednjih dana nerviralo, danas konacno stigao TotalNet.
Kojih sam sve problema imao sa njima, ne bi verovali…
Prosli petak mi prvi put stigne totalnet, medjutim kad je kurir krenuo da mi uruci paket, ispostavi se da je adresa pogresna i covek mi ne da paket…
Ja poludeo…ja mislio greska kod njih u posti ispravice se to sutra odma, medjutim nista do utorka, ja popizdeo i nazovem ih, kazem sta je bilo objasnim lepo, zena neka lepog glasa odma pocne da se izvinjava i ispravlja ona to i kaze sutra salju odma… Sreda ujutro, oko pola 9h stize mi poruka da ocekujem posiljku u toku dana. Prosao CEO dan, odem ja u postu, nema nigde paketa, ne znaju oni svadjam se tamo i posalju me kod kontrolera. Kaze kontroler opet nije validna adresa pokaze mi covek kompjuter da me uveri kad ono stvarno i dalje stoji ta pogresna adresa, ja poluuudeooo :rage:
Posle toga izvinim se ljudima jer sam mislio da oni drkaju ku**c… Odma cim sam izasao is poste nazovem Total i objasnim opet…ovog puta javio se neki covek, kaze on njemu u sistemuu stoji moja prava adresa???WTF??? Kaze on meni obavesticu te jos da isproverava on to, ja reko dobrooo…
Juce me zovu, kazu danas stize sve je u redu.
Pazite sad!! Jutros stize, kurir donosi ono opet POGRESNA adresa… Covek mi da na pogresnu adresu(dosadilo i njemu da se ispaljuje :smiley: ) Jos ih nisam zvao da im kazem, cekam jos da se smirim :smiley:

Otidi licno. I ne izlazi dok ne srede. Works like a charm…

Sjjebalo: Fekalije iz SOKOJ-a mi udaraju klasican reket i traze po osnovu autorksih prava da posle svakog veselja u restoranu (svadbe, punolestva, proslave) uplatim oko 8k dinara na njihov racun. Znaci sad bukvalno treba svaki mesec da rodim 500 evra na konto njihovog reketa. Olos!

Al je zato slavlja na pretek :grinning_face_with_smiling_eyes:

Ja mislim da je to neka APP fora i da njima realno niko ne placa nista…