Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Uljepšalo:uzeo nexus 6
Sjebalo:usa adapter pa moram transformator naći za naše utičnice

Nije 100-240v ne pise na njemu?

Odgovara i za eu i usa napon ali nemam onaj nastavak sa za evropske utičnice

Ma dobro, to ima svaka el radnj. 100-200din. A do tada punjenje na USB sta te briga.

Riknuli mi danas Sony TV i bojler u isto vreme,verovatno neki prenapon ili sta vec ne razumem se u struju bas najbolje ali definitivno s.eban dan…

Koji bedak…kolko para steta?

Jos ne znam za stetu ali kontam jedno 150-200 e…za 20 dana idem na more a jos nisam ni pola stvari odradio(citaj platio)…jbmtezivote :rage:

Javiše mi danas da moram da prekinem godišnji i u petak na posao dolazi mi Fordov audit, a taman sam isplanirao vikend. Bem te živote :rage:

Sjebalo:izašao auto u garažu da preteram kad ono guma legla,doduvam onim kompresorom iz auta a ona pušta i dalje,na kraju pomjerim auto da vidim gdje pušta ono šaraf na sred gazećeg sloja.Trenutno sam ga zavrnuo još unutra da ne pušta više ali sutra ide kod vulkanizera.Šteta za gumu jer ima dosta šare i relativno je nova.

To se da srediti relativno lako i vrlo jeftino sa injektiranjem onog nekog čepa, meni je isto tako šaraf probušio gumu prije neke tri godine, eno je i sad na autu. :slight_smile:

Golf se ne racuna, on moze i na felugama :stuck_out_tongue:

1 Like

Ovo su otprilike rešenja:Čepovanje (Injekcija, pertlanje…) ili Flekica sa hladnom vulkanizacijom jedno je jednostavnije a drugo malo ozbiljniji zahvat ali navodno bolje.Pečurka je najbolja ali kod nas niko ne radi

zar nije “šraf” ? :smiley:

2 Likes

U Srbiji da, dok recimo mi u Crnoj Gori govorimo šaraf, tako da nije greška :slight_smile:

i stand corrected :smiley:

S*ebalo: Ugasili Kickass i torrentz.eu

Fuck…

Edit: kickass.cd
Edit 2: torrentz.filespook.com

:point_up: Kickass je ugasen vec ima pola meseca.

[quote=“S.T.A.L.K.E.R, post:684, topic:10082, full:true”]
U Srbiji da, dok recimo mi u Crnoj Gori govorimo šaraf, tako da nije greška :slight_smile:
[/quote]Takodjer u Hrvatskoj i BIH kazu šaraf :slight_smile: .

[quote=“predator1211, post:687, topic:10082, full:true”]
:point_up: Kickass je ugasen vec ima pola meseca.[/quote]

Nema sanse, ja sam skidao nesto sa njega ima manje od mjesec dana… A torrentz su danas ugasili.

[quote=“Lordish, post:688, topic:10082, full:true”]

Ima sanse, evo ti ne jedan nego 3 link-a , razlicita, tacno 21.7 je ugasen Kickass , znaci tacno pola meseca je proslo:

http://mondo.rs/a922821/Mob-IT/Vesti/KickAss-Torrents-ne-radi-osnivac-KickAss-Torrents-uhapsen.html

Napisao si “pola godine” u prvom postu :wink: Za pola mjeseca, to stoji.