Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

To ti je to odprilike, MC je jedina igra placena ovo su igre koje su bile gold free znaci na njegovom accountu dok ima live moci ces da igras.

1 Like

Ulepšalo: Stigao TV - LG43LF510.
Prva saradnja sa XBR Shopom (Nešom), a vidim da će ih biti još u predstojećim mesecima.

Sad razmišljam da li da uzmem za tipa 10-15 dana jedan PS3 i pređem naslove tipa Infamous, God of War, Resistance, Killzone ili da uzimam PS4 krajem septembra/početkom oktobra (da se prvo vidi čemu služi Neo, koliko je jači i koja je cena). Moje pitanje je naravno i da li ova četiri gore navedena serijala postoje na PS4 u vidu PS Now servisa?

[quote=“DaNte, post:713, topic:10082, full:true”]
Moje pitanje je naravno i da li ova četiri gore navedena serijala postoje na PS4 u vidu PS Now servisa?
[/quote]Postoje ti sva cetiri naslova na US PS Now.

Evo ti kompletna lista svih igara(400+ igara) sa US PS Now-a, mozda te i jos koja igra zanima:

Ovo je odlično, ima čak i Ninja Gaiden :slight_smile:
Jel izvodljivo igrati u Srbiji sa internetom 60/3? Ako jeste, onda nema razmišljanja.

Takođe sam odavno pročitao da se pored ovog subscriptiona neke igre posebno plaćaju, jel to idalje tako, i jel ima spisak koje se igre plaćaju i koliko…

Konekciju imas za isprobati pre nego iznajmis igru da li ti je dovoljna. Ja inace imam 50/10 brzinu i konekcija mi je na max. - na full., po njihovom bis trebao imati 5 Mbit/s .

Da neke igre se posebno placaju nisu deo subscription-a, to ti je svega par igara, nisam video tu listu(nisam trazio) , ali evo ti link PS Now-a pa probaj pogledati mozda nadjes: PlayStation Network

Sjebalo: Još od ponoći tražim neki dobar konvertor da bih testirao nešto na novom TV-u i zeznem se i skinem neko sranje sa jebenim virusom i to browser hijackerom, evo dosad sam rešavao problem i sad je konačno rešeno.

Haha, jao, thats the worst. Neretko se zavrsi reinstalacijom kompletnog operativnog sistema.

PS3 ima ogromnu biblioteku naslova i nije kao da se neces naigrati ali grafika je vec prilicno zastarela i ps4 je mnogo bolji. Neces stici ni ps4 igre da izigras.

Ok, definitivno sjebalo jer mi je danas poslednji dan na moru, i moram se rastati od ovog divnog Grčkog Amstel piva.

Ono što me raduje je što ću sutra, u povratku za Srbiju, svrtati do Leskovca i videti se, posle 20 godina, sa drugarom iz vojske.

Ninja, polako sa njim, on nije navikao na KUKURUZNO Lav pivo :slight_smile:

Ulepsalo mi je sto mi je devojka za rodjendan uzela Guitar Hero Live i 2 gitare, medjutim ono sto mi je sjebalo sto ne mogu konektovati drugu gitaru, iako imam 2 usb-a :confused: Kada iskljucim jednu, onda druga moze da se konektuje, ali ta prva ne moze… :frowning:

She’s a keeper, sto kazu. :slight_smile:

2 Likes

Nemoj da padas na te najstarije fore. :slight_smile: secerom te mami… A onda pufff bogomoljka. :smiley:

1 Like

Ulepsalo: Devojka kupuje xbox. Doduse 360, ali ce brzo preci na Xbox One. Nasao sam za 95e. Covek ne zna sta prodaje. Xbox 360 + 2 dzoja + 2 igre za xbox one u celofanu (destiny i cod:aw)

Gitara ili devojka? :smiley:

Kad smo vec kod gitare eno stoji mi i dalje ona plasticna drangulija za Xbox 360 sto mi vrati onomadne pred odlazak u Kanadu… ne znam da l ima smisla sada prodavati.

Da vam ne treba i gitara za guitar hero? :slight_smile: Devojke to obozavaju…

1 Like

Povremeno pozelim da opet ‘odsviram’ Sultans of Swing i jos pregrst pesama koje mi je bilo uzivanje kako slusati, tako i svirati. Good times.

edit: evo sad naravno slusam Sultans of Swing. Jesam postao full dad? Never go full dad.

2 Likes

@padawan za bubnjevima, @n00dle u pozadini sa šarenom gitarom, @robotnjik u prvom planu sa crnom gitarom!
Sultans of Swing, naravno!

A ja sedim u fotelji i divim se kako devojka sa mikrofonom peva…

12 Likes

@padawan Ne treba jok gitara. Kinekt cu joj dati. A svakako nece dugo imati 360, pa ce biti problem i prodati gitaru pisle

Eeee nekada su se ribe lozile na prave gitare :slight_smile: zato sam i isao u muzicku skolu :smiley:

A danas, j3bo gitaru ako busom ides :laughing:

Jedna zelja koju imam otkako sam probao Guitar Hero jeste da Luka i ja idemo zajedno na casove bluz/slajd/blugres gitare kad malo odraste. Pusti klavir, pusti violinu, bluz gitara je where it’s at.

Posle ako oce da da mami devojke svirajuci ‘ljubavne pjesmice’ sa ista tri akorda moze, al nek mu ovakve stvari ostanu u prstima:

Jel moze izvornije od coveka koji se zove Mississippi Fred? :smiley: Taj je svirao 20 godina subotom u lokalnoj stali na nekoj juznjackoj plantazi pre nego sto ga je neki prolazeci enterprener otkrio.