Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Isto ko sto se top chef u regionu zove Andrej Kuhar :grinning_face_with_smiling_eyes:

Ipak sam ih spojio i iako sam igrao kao lud gh 2 i gh 3 pre 5 godina, bio sam skeptican po pitanju gh live, jer sam imao osecaj da sam prevazisao… Ali cim malo udjete u fazon, igra je prezabavna… Muzika naravno uvek moze bolja, ali uvek ima onih dobrih :slight_smile:

Koliko ti bubnjevi uopste kostaju??? 300€? :slight_smile:

S_ebalo vecer: Odgodili GT Sport, i da stvar bude jos bolja bez datuma izlaska. Da ga nisam preorder-ovao jos i ajde, ali ja mislim da ce ovo biti zadnji puta da radim preorder neke igre.

Na srecu pa ove jeseni ima brdo dobrih naslova…

ista prica svaki put. Pomerili datum izlaska, na neodredjeno. Dok izadje pregazice je vreme. Kao peticu i sesticu.

Nece ga pregaziti vreme tako brzo jer ce biti PSVR.

Mega s_ebalo dan: Danas popodne oko 14h mi umreo jedan od boljih kolega, skupa u osnovnu skolu smo isli. Na zalost prokleta droga ga uzela, predozirao se. Je_em ti takav zivot…jos ne mogu verovati.

Primi moje saucesce…

1 Like

Boze dragi… Vidim da je neko pisao na ovu temu, i taman kad stisnuh da udjem, pomislih kako je neko mozda umro i kako nisam jos nailazio ovde na takve vesti… Nikada mi nije palo na pamet da je neko umro kada sam ulazio u ovu temu… I evo veceras… Svasta

Primi moje saucesce :frowning:

1 Like

Stigao @robotnjik u goste…

6 Likes

Instalirao KODI na sony 4k hdr tv-u,znači,ni torent ni usb mi više ne trebaju…
Skinuo oba dlc-a za Alan Wake igru,i oba su free,super!

1 Like

Evo da se poFalim, napokon sam sa drugom razradio pricu za strip donekle do najsitnijih detalja i cim odem za Bg, uzimam sta mi treba i krecem sa realizacijom. U planu je bas poveci strip sa chapterom od bar 100 strana ili vise. :slight_smile: Radice se mesecima, trajace dugo izrada jednog chaptera, ali valjda ce vredeti. Evo par “artwork-a” cisto da se vidi u kom smeru ce da ide strip i kakav ce da bude artstyle, pa se nadamo da ce sve ispasti kako sam zamislio. :slight_smile:

6 Likes

(post withdrawn by author, will be automatically deleted in 24 hours unless flagged)

Kako je poštar ostavio paket a on ga nije našao? Zar ne mora i kod vas da se potpiše primalac pri prijemu paketa? Inače ostave uputnicu sa kojom ovaj odlazi do najbliže pošte i diže paket? Nadam se da ćeš rešiti problem bez nekih prevelikih zajebancija.

2 Likes

Svugdje je po zakonu da postar mora ostaviti potvrdu koju osoba nosi u postu da prezme paket, nikad da posiljku ostavlja bez iste, ili potpisa od pojedinca.

Ma zovnuo sam cak i postu iz njegovog grada, laze ko dzukac.

Pa ocigledno je da je prevara. Mislim lik je vec ranije poznat policiji, o cemu dalje da se diskutuje? Cudi me samo da tako lako nesmetano nastavlja da operise i vara ljude. Bosna, jbg. Nije ni kod nas bolje.

Prije nego sto sam posao da obavim zamjenu, imao sam neki extra predosjecaj. I prc… A prosli put s likom mjenjao na isti nacin igru, nerva me pukla, kontam prevara 100%. Kad mi dodje igra u celofanu…

Toliko o mom “sestom culu” :smile:

[quote=“padawan, post:746, topic:10082, full:true”]
Mislim lik je vec ranije poznat policiji, o cemu dalje da se diskutuje? Cudi me samo da tako lako nesmetano nastavlja da operise i vara ljude.
[/quote]Ne znam sta te tu cudi kod takvih ološa. Pa takvi su samo na to i nauceni, od toga zive i ne promene se nikada, nema spasa…Malo zatvor, pa kada izadju vani opet ista stvar - isti “posao”, vecinom nakon zatvora vece kradje - pljacke, pa opet malo zavrse unutra - u zatvor “na odmor” , i tako u krug…

Sve do jednom. Ljudi ubijaju za duplo manje pare. A karma je kurva kako kazu…

1 Like

Zato kazem nema spasa takvima…

Ako znas adresu (a verovatno znas jer si na tu adresu slao, ako je tacna), spakujes se, odes mu na vrata, predstavis se, on pokusa da zatvori vrata tebi pred nosom, ti ga lepo i civilizovano izvuces iz kuce, prebijes govno - civilizovano (znaci eventualno da ga koknes iz dva udarca, bez neke drame i buke :smiley: ) I naplatis ono sto je tvoje, drugacije nema.U takvom svetu zivimo na zalost. *ebes mi sve ako ja to ne bi uradio, pa makar ziveo i na kraj Srbije. Ali civilizovano.

2 Likes